HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Panouri Izolante si Panouri Sandwich

Va recomandam panouri termoizolante Topanel si Panouri Isopan, un sistem modern de termoizolare dezvoltat de compania romaneasca Topanel.

> Facultatea Afacerilor, Un proiect de facultate
mihaib
mesaj 13 Oct 2004, 08:10 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 10 October 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.639



Salut!

Sunt student la o universitate particulara (din motive obiective, nu ii pot da numele, ar fi considerat publicitate), universitate care seamana prea putin cu celelalte universitati particulare si chiar cele de stat.

Aceasta se deosebeste prin specializarea de Administrarea Afacerilor. Anual, studentii trebuie sa faca un proiect de afaceri (sau plan de afaceri) de o anumita suma. In primul an 10.000 EUR, in al doilea an 100.000 EUR, in al treilea an 1.000.000 EUR, iar in al patrulea an orice suma, dar prezentat in fata un investitori.

Sunt anul 2. Trebuie sa fac un plan de 100.000 EUR. Intr-adevar, cea mai dificila parte este ideea. Inca nu am gasit o idee care sa fie oarecum speciala.

Anul trecut am facut un plan de afaceri cu diriajbile. La cererea celor interesati, il pot pune la dispozitie, din pacate incomplet.

As fi interesat sa aflu de la voi unele idei, pareri si sugestii. Va promit ca pe parcursul anului de facultate voi aseza aici detalii legate de realizarea unui plan de afaceri, deoarece am observat ca este una din hibele intreprinzatorilor.

Va multumesc pentru interes.


Mihai
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 17 May 2024 - 10:50 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman