HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Software Pentru Pisici
Toni
mesaj 28 Jul 2004, 05:57 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 6
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.976



Exista software pentru pisici. Arata ca un screensaver in care un soricel sau o alta vietate interesanta pentru pisica apare dintr-o margine a ecranului, alearga pe o traiectorie neregulata, dupa care iese si intra surprinzator prin alta parte a ecranului ;i cursa se reia. Totul este insotit de niste sunete care fascineaza pisica. Instinctiv aceasta sare pe ecran, incercand sa prinda soricelul. Am reusit sa obtin numai un demo, care desi este foarte scurt, imi aduce pisica in culmea freneziei. Mi se pare foarte potrivit pentru a-i da o ocupatie si a o mentine in forma. Stie cineva de unde se poate descarca sau procura un astfel de program?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 08:59 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman