Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Software Pentru Pisici
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Toni
Exista software pentru pisici. Arata ca un screensaver in care un soricel sau o alta vietate interesanta pentru pisica apare dintr-o margine a ecranului, alearga pe o traiectorie neregulata, dupa care iese si intra surprinzator prin alta parte a ecranului ;i cursa se reia. Totul este insotit de niste sunete care fascineaza pisica. Instinctiv aceasta sare pe ecran, incercand sa prinda soricelul. Am reusit sa obtin numai un demo, care desi este foarte scurt, imi aduce pisica in culmea freneziei. Mi se pare foarte potrivit pentru a-i da o ocupatie si a o mentine in forma. Stie cineva de unde se poate descarca sau procura un astfel de program?
Cla
rofl.gif Ai gresit rubrica, Toni... asta trebuia pusa la "Cea Mai Importanta Inventie Din Istorie" roflmao.gif

Nu te speria din start, e doar o gluma wink.gif

btw, han.gif Toni! smile.gif
Serenity
Dar n-o fi oare nesanatos pentru biata pisica? huh.gif
YOo
Asa-i Sery ... sa stea saraca matza cu ochii belitzi in monitor toata ziua? blink.gif Nu cred ca-i bine ... rofl.gif


Anyway ... welcome.gif Toni si sedere placuta la Han!
Serios vorbind ... eu nu am auzit de asa un soft (nu pana acum tongue.gif) ... si deci nu am cum sa te ajut... Dar iti urez succes thumb_yello.gif
Serenity
YOo, faci tu misto de mine.. (bop.gif) dar eu am mai multa grija de matzu` asta decat de propria persoana tongue.gif

Toni, am citit si eu pe nu stiu unde de niste asa zise jocuri pe calculator pentru pisici (rofl.gif) si din ce-am inteles eu de-acolo erau ceva asemanator cu ce-ai descris tu, dar ma indoiesc ca gasesti sa downlodezi asa ceva free wink.gif Sau, mai stii? Eu habar nu am sincera sa fiu.. Daca totusi gasesti, PM (Sa nu mai rada YOo de mine.. sorry.gif)
Cla
E periculos asa ceva. Cine are grija de mouse?? huh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.