HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Regulament

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

> Need For Speed Underground 2, joc cu masini
EPoX
mesaj 26 May 2004, 06:11 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 33
Inscris: 28 February 04
Forumist Nr.: 2.379



Salutare,
ia uitati aici .....
Pentru Need for Speed Underground 2 anuntat luna trecuta, Electronic Arts au deschis un website oficial ce contine cateva imagini precum si o descriere a acestui joc realizat de EA Canada ce va fi lansat la sfarsitul anului. Aceasta continuare pentru Need for Speed Underground va contine noi moduri de joc, noi posibilati de setare a masinilor si peste 30 de masini licentiate. ( sursa: www.automotorclub.com ). Se spera ca partea a doua a NeedForSpeed Underground sa aiba parte d eun succes nebun la public mai ales la acele persoane care isi omoara timpul in masina sau la cursele legale .

SURSA : www.automotorclub.com


--------------------
TUNING SHOP - locul unde-ti poti modifica masina, Iasi Piata Unirii nr. 1 ( in spatele magazinului Flamingo Computers de pe Bulevardul Independentei ) - mai multe detalii aici.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Puss In Boots
mesaj 2 Jul 2004, 12:59 AM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



Nici în occident n-a iesit înca dar daca vrei poti sa-ti clatesti putin ochii ...

http://streamingmovies.ign.com/xbox/articl...4_01_wmvlow.wmv (atentie! 12,4 mega)

Sunt ceva sanse sa apara-n toamna dar se pare ca vor fi în întârzâiere cu finalizarea.
Nu cred ca poate fi comparat cu GT4 pentru ca nu este deloc acelasi stil. Pentru relaxare recomand nfs u.

Acest topic a fost editat de Motanu': 2 Jul 2004, 01:06 AM


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Când omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, când va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, îsi va da seama ca banii nu-s buni de mâncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 10 May 2024 - 01:01 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman