Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Need For Speed Underground 2
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Jocuri
EPoX
Salutare,
ia uitati aici .....
Pentru Need for Speed Underground 2 anuntat luna trecuta, Electronic Arts au deschis un website oficial ce contine cateva imagini precum si o descriere a acestui joc realizat de EA Canada ce va fi lansat la sfarsitul anului. Aceasta continuare pentru Need for Speed Underground va contine noi moduri de joc, noi posibilati de setare a masinilor si peste 30 de masini licentiate. ( sursa: www.automotorclub.com ). Se spera ca partea a doua a NeedForSpeed Underground sa aiba parte d eun succes nebun la public mai ales la acele persoane care isi omoara timpul in masina sau la cursele legale .

SURSA : www.automotorclub.com
EvonAlien
Eu asi putea zice ca astept cu drag acest joc desi daca va fii ca primul ( asa de usor ) nu va avea nici un farmec!!!
morfeus
http://www.ugo.com/channels/games/trailer/...articleID=10691
asta e joc nu nfs u2
Serenity
T.I - 24`s thumb_yello.gif Mult imi place wink.gif
rebel
Din câte am înteles eu, jocul o să apară undeva în toamnă.

Mă rog, cine are timp poate găsi mai multe informatii (-presupun-) la pagina jocului, găzduită de EA Games.

... si sunt gata să pariez cu oricine de aici că o să termin jocu' înaintea sa =)
morfeus
serios ?
stii cine sunt ceilalti ?
iti cunosti oponentii ?
cit de repede faci rost de jok?
eu intotdeauna cind vreau un jok il am cam asa
o versiune beta,alfa
o versiune beta(ultima inainte de lansare),sau varianta 1.00
sau daca e dificil de gasit jocul cu citeva zile inainte de ceilalti sau odata !
ritmul de joc ?:ametitor!-la nfs u1 ajunsesem la jumate in 2-3 zile smile.gif
dar a trebuit sa fac o pauza dupa !
acu am volan si s-ar putea sa-mi ia mai mult timp pina ce ma obisnuiesc ! tongue.gif
rebel
NFSU #1 mi-a ocupat 33 de ore si ~10 minute, incluzând pauzele de tigări, masă, igienă etc.
morfeus
ma scuzi eu am pus un timp realist care include somn(mult si bun) si etc deci !
pt tine :"de trecicodri cu salupa
de departe vezi mergind
.....
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
rebel
ROFL

Când am zis igienă m-am referit si la 7 h 23 minute de somn =)
Cristip
FRatilor cand apare si pe la noi jocu huh.gif
Puss In Boots
Nici în occident n-a iesit înca dar daca vrei poti sa-ti clatesti putin ochii ...

http://streamingmovies.ign.com/xbox/articl...4_01_wmvlow.wmv (atentie! 12,4 mega)

Sunt ceva sanse sa apara-n toamna dar se pare ca vor fi în întârzâiere cu finalizarea.
Nu cred ca poate fi comparat cu GT4 pentru ca nu este deloc acelasi stil. Pentru relaxare recomand nfs u.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.