HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Pisica Bolnava
Mihai
mesaj 16 May 2004, 11:23 AM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Am primit prin email, de la forumista bianca21 urmatorul mesaj:

QUOTE
Am o mare problema; am un pui de pisica birmaneza de 3 luni si face niste crize groaznice, i se inclesteaza toti muchii pe ea, face spume la gura , nu mai reactioneaza si urineaza in timpul crizei. Asta dureaza cam 1 minut sau 2. Am fost cu ea la medic si mi-a zis ca are gripa prima data si i-a facut niste injectii, dupa care a zis ca are epilepsie si mi-a dat un tratament de la farmacia umana. Nu mai stiu ce sa mai cred. Cert e ca ea face in copntinuare crizele astea. As avea mare nevoie de o alta parere, sau macar de un sfat. Eu sunt convinsa sa merg pana in panzele albe sa o scap de boala, dar cu medici ca asta nu prea vad sa aiba sanse micuta. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde. Va multumesc si astept un raspuns.


In cazul in care o puteti ajuta, va rog trimiteti sfaturile voastre in cadrul acestui topic.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 6 May 2024 - 11:30 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman