HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Paula Selling, Noua imagine Head&Shoulders in Romania
Mihai
mesaj 7 May 2004, 02:54 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Paula Seling este noua imagine Head&Shoulders in Romania
Campania ATL este semnata de Saatchi&Saatchi, iar bugetul de media este la Zenith Media


De la jumatatea lui aprilie o noua vedeta face testimonale pentru Head&Shoulders. Paula Seling este noua imagine a brandului. Campania ATL este conceputa de Saatchi&Saatchi, iar bugetul de media este gestionat de Zenith Media.

"Femeia care foloseste Head&Shoulders este dinamica, puternica, de succes, o persoana in care ai incredere si in preajma careia iti face placere sa te afli" explica reprezentantii Procter&Gamble.

Pe parcursul celor opt ani de existenta a brandului, P&G a apelat la diverse vedete pentru promovarea acestuia. Madalina Manole, sportiva Laura Badea, Iuliana Marciuc, Andreea Marin si Corina Danila si-au imprumutat pe rand imaginea produsului.

Testimonialul vedetelor este o caracteristica internationala a marcii Head&Shoulders. Peste hotare brandul a avut ca ambasadoare pe Courtney Cox, Selma Hayek sau stilista britanica Beverly Cobella.

In incercarea de a segmenta cat mai bine categoria sampoane, Head&Shoulders a adus pe piata romaneasca sapte variante ale marcii: Classic Clean, Classic Clean 2in1, Extra Volume, Smooth&Silky, Natural Menthol, Citrus Fresh, Sensitive.

Sursa: AdMaker.ro


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Vornicum
mesaj 1 Jun 2004, 01:03 PM
Mesaj #2


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



Ploua infernal
Si noi ne iubeam prin mansarde
Prin cerul ferestrei...

O sa te ploua cu aripi spuneai.
In luna lui Martie.

Imi place cum canta Paula Selling. Si imi place de asemenea aparitia ei in reclama.
Yoyo, preferai sa apara Andreea Balan in reclama sau poate Adrian Puradelul Wonder?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 17 May 2024 - 01:02 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman