HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Sport De Echipa
chatonel
mesaj 27 Dec 2003, 03:45 PM
Mesaj #1


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 382
Inscris: 14 May 03
Forumist Nr.: 298



Cum sint destul de lenesa, daca nu am o motivatie anume- ex: sa pierd citeva kg in plus- nu fac nici un fel de miscare si este o chestie care ma siciie. Nu imi place sa merg la sala sa trag de fiare, am acasa o chestie pt abdominale, o alta pentru a lucra putin muschii si 2 haltere mici de 2kg fiecare, cu care imi mentin "conditia fizica". Pun intre ghilimele pentru ca e ...autoironie.
In fine, introducerea fiind facuta, va cer parerea voua, sportivilor, ce sport de echipa este simpatic de practicat si ce recomandari ati da unei persoane care, ca mine, joaca fotbal o data pe an, la campionatul care se face la munca, merge pe jos cca 2h/sapt si care, tot ca mine, sta cu dorsalul toata ziua pe scaun, in fata PC-ului? Mi-ar place un sport de echipa ca sa pot face si cunostinta cu alte fete - lucrez in majoritate cu barbati si as vrea si ceva relatii feminine- si care sa nu fie foarte fizic rofl.gif . In tinerete tongue.gif am facut gimnastica si balet, putin volei si handbal.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
genicon
mesaj 27 Dec 2003, 09:16 PM
Mesaj #2


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Cam pe la 30 de ani incep sa se gandeasca la retragere si sportivii profesionisti.... tongue.gif Si acum depinde ce intelegi tu prin "Mai coapte". Poti sa gasesti, cu siguranta, pana la 25 de ani destule pe terenul de baschet. Poate si mai in varsta. Insa, de obicei, nu le vei gasi ca jucatoare, le vei gasi ca privitoare. Pur si simplu vin, se uita si, daca ai jucat din greu si-ai obosit, se ofera sa iti faca un masaj wink.gif
Si... la urma urmei... ce dreq au adolescentele?????? laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 May 2024 - 09:52 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman