HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Mi-e Foame, Voua va e?
genicon
mesaj 13 Dec 2003, 12:55 PM
Mesaj #1


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Am ajuns cu Blacky la o concluzie - dupa esecul inevitabil si iereversibil al topicului "Ma doare capul", trebuie sa aducem in peisajul forumistic ceva mult mai apropiat de sufletele noastre de studenti ratacitori. Asa ca aseara am ajuns la concluzia ca trebuie deschis aici un subiect intitulat intocmai cum este intitulat cel in cauza.

Care ar fi motivele? foarte simple si usor de inteles! Ne e foame! Suntem studenti, suntem baieti, e clar! Si, colac peste pupaza, pentru a ne rasuci cutitul si mai rau in rana, la fiecare intalnire forumistica, in jurul momentului de plecare (este momentul in care toate magazinele sunt inchise) se ajunge la discutii despre mancare - care mai de care mai satioasa si apetinsanta... asa ca noi nu putem face altceva decat sa ne roadem unghiile si sa speram intr-o viata mai buna. Pana atunci, insa, nu putem decat sa ne plangem de foame... Si deja ma doare burta... biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 April 2024 - 01:03 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman