HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

> Jurnalul Lui Nevermind
Mihai
mesaj 12 May 2008, 04:33 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Scrieri, ganduri, amintiri din viata lui Nevermind veti putea citi in cadrul acestui Jurnal.

Lectura placuta! smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
nevvermind
mesaj 5 Jul 2008, 01:07 PM
Mesaj #2


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 211
Inscris: 21 April 08
Forumist Nr.: 11.523



N-are ce sa fie interesant... Voi privi o fata si o voi place, poate infiripam o relatie, ne giugiulim, eu o patronez, ea ma tachineaza, ma voi stradui din rasputeri sa fac relatia noua in fiece zi, poate o voi lovi numai sa fie ceva special in ziua respectiva (bineinteles lasandu-ma batut crunt de ea - ca pedeaspa masochista), ii voi demonstra frumusetea cartilor, ea imi va demonstra frumusetea trupului ei; apoi, dupa o perioada ce ea sigur si-o doreste cat mai lunga (si eu, de altfel), vom proceda formal in relatia noastra - si anume ne vom casatori. Acolo ma voi stradui cu tot ce am sa-mi repet: "E doar o formalitate. N-o va strica. E doar o formalitate. N-o va strica. E doar o formalitate...". Apoi eu voi deveni semi-nemuritor prin nasterea primului copil; ea ma va evita sexual o perioada buna de timp si bineinteles voi recurge la ascunderea copilului in debara sa am parte de vechea mea consoarta. Copilul va creste, noi vom deveni batrani, intelepti si sterili; vom scapa de copil si ne vom bucura degeaba observand cat suntem de sterili, ne vom certa, o voi iubi, ea ma va respecta, eu ii voi alina moartea, apoi o voi insela post-mortem c-o domnisoara tanara, apoi voi muri si eu.

Sau voi privi o fata si o voi place ca apoi sa ma indrept la un bar sa beau o bere rece si sa contemplez frumusetea care tocmai am avut norocul sa mi se reflecte in cornee si care nu va sti niciodata ca inca unul a placut-o.


--------------------
Nimeni nu te asculta pana nu gresesti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 June 2024 - 07:56 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman