HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Aparitii Noi In Presa Scrisa, Ziare si reviste noi
Mihai
mesaj 12 Apr 2003, 05:08 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Aici vom anunta ziarele si revistele noi aparute in Romania (bineinteles, cele pe care le-am si rasfoit).
Ce ni s-a parut interesant, ce nu...daca merita cumparate ori ba.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Mihai
mesaj 12 Apr 2003, 08:58 PM
Mesaj #2


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



HI-FI Choice & HomeEntertainment este cea de-a doua revista al carui prim numar am avut ocazia sa il citesc. Revista reuneste materiale din doua dintre cele mai renumite reviste de profil din Marea Britanie: HI-Fi Choice si Home Entertainment.
Sub motto-ul 'Revista de Scule', primul numar prezinta doua teste ce abordeaza doua teme de actualitate (5 DVD recordere dintre care unele sunt deja pe piata romaneasca si toata problematica generata de razboiul actual al formatelor de blank-uri DVD, plus ultima generatie de Receivere AV cu sunet soround extins, unde sunt prezenti toti marii jucatori ai acestei ligi.)
Videofilii au si ei parte lor in rubrica "Tot ce trebuie sa stii" cu introducerea in "High-Fidelity Video" si "Utilizarea unui proiector". Aceeasi rubrica include un raport "stiinta basului" scris special pentru impatimitii home cinema.
Din sumar, mai amintesc un 'Ghid al cumparatorului', Glosar de termeni si stiri din domeniu.
Revista costa 98.000 lei, are 92 de pagini (din care 10 reprezinta reclama).
Site-ul poate fi gasit la adresa http://www.revistahifi.ro (insa are un mare minus: prezinta doar doua link-uri: primul, catre varianta in limba engleza si cel de-al doilea, un banner, care va redirectioneaza tot catre aceasta pagina dry.gif)
O recomand celor pasionati de acest domeniu.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 2 June 2024 - 05:14 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman