HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Imi Dati Si Mie Niste Sfaturi ?!?, Am niste probleme legate de psihic
Cucu Mucu
mesaj 12 Oct 2005, 10:53 AM
Mesaj #36


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE (toxic @ 5 Oct 2005, 02:05 AM)
Avand in vedere ca psihiatria in Romania e cu 20 de ani in urma fata de tarile dezvoltate , va gasi mai multe raspunsuri pe internet decat de la un psihiatru . Pentru un psihiatru roman, ai depresie = iei antidepresive , si cu asta salut . Daca ii dai ceva ciubuc are si rabdare sa-ti asculte povestea vietii , dar nu intra cu tine in terapie cogniv comportamentala.

De terapie cognitiv-comportamentala se ocupa psihologii! Trebuie sa te duci la unul scolit. Cat despre psihiatrie pe net... laugh.gif roflmao.gif
Mai Jimmy, baiete, ia-ti nene o femeie, doua trei cate ai tu pofta, trage niste chiolhanuri de-alea sa sperii vecinii la 7 strazi distanta si nu mai sta cu ochii la icoane ca te tampesti! Insfaca din viata ce poti sa apuci, ca-s multi la coada si trebuie sa te misti repede! Daca tu nu te respecti, nimeni nu te respecta, si nimanui nu ii pasa de tine! Trebuie sa faci lumea sa te respecte, nu sa astepti sa te respecte ea... Misca-te, asta e sfatul meu! Cand simti ca nu mai poti trage-i o "destrabalare(ce-mi place cuvantul)" cu mult alcool, muzica, si femei, sa iti speli creierul. A doua zi vei fi mahmur, dar a treia zio o sa fii ca nou. Garantat!Trebuie

Acest topic a fost editat de mariusc2: 12 Oct 2005, 10:55 AM


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 12 Oct 2005, 10:53 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 14 May 2024 - 10:57 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman