HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Cea Mai Groaznica Fapta Comisa, ceva de care va e rusine,
aliteratia
mesaj 8 Feb 2005, 10:02 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.055



Indiscretie matinala:
care-i cea mai groaznica fapta pe care ati comis-o? ceva de care va rusinati si acum, ceva ce nu i-ati povesti lu' Mos Craciun de teama ca sa va ocoleasca de-acum incolo. Si poate nici popii la spovedanie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 8 Feb 2005, 10:22 AM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Mda... cam indiscreta intrebarea... ceri oamenilor sa spuna in public lucruri pe care poate nici celor mai buni prieteni nu le-ar spune...


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
aliteratia
mesaj 8 Feb 2005, 10:38 AM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.055



Pai au ocazia sa o faca aici atunci aici...
Incep eu cu o fapta rusinoasa : i-am spus surorii mele ca nu exista Mos Craciun,si asta numai ca sa ma razbun, ca ma enervase.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 8 Feb 2005, 10:38 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
*hundada*
mesaj 8 Feb 2005, 11:10 AM
Mesaj #4


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 6 February 05
Forumist Nr.: 5.659



Haideti oameni buni, daca nici macar sub anonimat nu va recunoasteti faptele marsave....
Instinctul matern m-a facut sa inchid un copil intr-o camera cand eram mai mica, doar ca sa-l fac sa planga. Il scoteam , il inchideam, tot asa de cateva ori.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aliteratia
mesaj 8 Feb 2005, 11:19 AM
Mesaj #5


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.055



hundada,bine c-ai venit.
Copii mai inchideam si eu, numai ca sa planga si ca sa-i pot imbratisa dup-aia sa la treaca... blink.gif
Sper sa n-am apucaturi d-astea si cu ai mei, cand or veni.Zmeu as fi,nu mama . devil.gif
dar cred ca nu-i pericol, marsaviile care-mi trec astazi prin capsa sunt de alta natura.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 8 Feb 2005, 11:29 AM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE (aliteratia @ 8 Feb 2005, 09:38 AM)
Pai au ocazia sa o faca aici atunci aici...
Incep eu cu o fapta rusinoasa : i-am spus surorii mele ca nu exista Mos Craciun,si asta numai ca sa ma razbun, ca ma enervase.

pai daca merge cu din astea:

s-a luat una de mine ca am trecut strada pe rosu.
"nu vezi bey, ca te vede copilul?"

m-am intors si i-am zis (copilului):
"nu exista Mos Craciun, nu exista iepuras si taica-tu e postasul."
rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 8 Feb 2005, 02:23 PM
Mesaj #7


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



A venit un prieten cu niste cd-uri la mine, toate pline de poze hazlii sau programase distractive sau altele ca pe atunci ma conectam la net cu pipeta. Si n-a stat sa sortez ce mi-ar trebui mie, am copiat totul la gramada urmind ca zilele urmatoare eu sa ma uit peste ele, sa le organizez in foldere si sa sterg ce nu-mi trebuie. Intimplarea a facut sa vina la mine o vecina ce o stiam de pe cind era in burta la maica-sa. Acuma avea 17 ani. Uitindu-se peste umarul meu a vazut un fisier numit BritneySpears. Era un video-clip "din ala"... si a tot insistat ca vrea sa-l vada si vrea sa-l vada. I-am explicat ce nu e britney ci doar cineva care seamana cu ea si ca video-ul este ... explicit, ca niste barbati fac lucruri de rusine pe fata ei... ea nu si nu ca vrea sa-l vada si vrea sa-l vada si asa de frumos m-a rugat... si l-am deschis, a durat numai citeva secunde..., cind s-a terminat video-ul ea m-a intrebat "Deci asa arata un penis uman???". Era sa mor. Am traumatizat-o pe viata. I-am distrus idolul, pe britney, si idea despre sex. Mi-as da palme si in ziua de azi. Nu ma pot ierta. Si nici nu merit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aliteratia
mesaj 8 Feb 2005, 03:02 PM
Mesaj #8


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.055



QUOTE (dead-cat @ 8 Feb 2005, 12:29 PM)

pai daca merge cu din astea:

pai daca lumea nu-ndraznaste decat asa soft...merge si cu din astea
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 8 Feb 2005, 03:13 PM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



while we are at it:
am comandat un "Alt" in Köln-Porz rofl.gif rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aliteratia
mesaj 9 Feb 2005, 01:10 PM
Mesaj #10


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.055



QUOTE (dead-cat @ 8 Feb 2005, 04:13 PM)

am comandat un "Alt" in Köln-Porz rofl.gif rofl.gif

asta da pericol ohyeah.gif
dar si eu beau numai alt, in punga de hartie cand sunt in köln, da nu ma las drool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cipdecip
mesaj 9 Feb 2005, 01:46 PM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.276
Inscris: 29 August 04
Din: Ph
Forumist Nr.: 4.358



Incostient, am provocat un accident. Nu doresc la nimeni sa treaca prin asta...



--------------------
Intre fericire si vis , melancolie si taina , infinit si singuratate exista raul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(yronick)
mesaj 27 Feb 2005, 12:22 PM
Mesaj #12





Guests






S-a intamplat acum multi, multi ani. Eram la bunici, si tocmai nascuse(ca nu mai merge sa spui fatat rolleyes.gif )cateaua. Catelusii statea afara zgribulti de frig, urmare a unei ploi racoroase de toamna. I-am bagat la loc in cusca invelidu-i cu paie uscate, iar pe unul dintre ei, vazand ca abia mai respira l-am dus in casa cu intentia de a-l incalzi. L-am infasurat intr-o patura, l-am uscat, si l-am ingrjit cum am stiut eu mai bine pana ce am vazut ca-si mai revenise. Nevoind sa-l duc direct langa pui, pentru a nu i se intampla acelasi lucru, m-am decis sa-l mai tin putin in casa la caldura mai ales ca afara era o ploaie mocaneasca ce nu prea avea degand sa inceteze. Bunicul meu indignat, mi-a sugerat politicos sa-l duc in "Christosu' mamii mele afara" deoarece intentiile mele nu erau in conformitate cu mentalitatea domniei sale. Asadar trebuia sa fac un compromis, dar din fericire (se va dovedi mai tarziu ca a fost "din nefericire") am gasit o cale de mijloc. L-am luat asa cum era infasurat in patura, si l-am dus in magazia din curte unde dansul tinea fel de fel de scule. Treaba parea rezolvata. Avand altele pe cap, mi-am adus aminte de el abia dupa trei zile (parca) si l-am gasit intepenit. Murise de foame sau de sete. Cand l-am vazut mi s-a facut mila si am simtit ca mi se rupe inima. L-am luat cu o mana asa cum se ia o gantera si am inceput sa ridic si sa cobor nevinovatul trup ca pe o gantera. Lacrimile mele s-au contopit cu o stare impertinenta de umor, dar in cele din urma am renuntat la aceasta atitudine si l-am ingropat resemnat fiind. Pur si simplu nu stiu ce m-a facut sa recurg la gestul respectiv. Sa fie un semn cum ca as avea dubla personalitate? Pana acum n-am mai spus nimanui, si ma simt mai usurat acum ca m-am descarcat....in public. Poate unii dintre voi ma veti blestema si injura de mama focului asa cum s-a mai intamplat, gandidu-va ca am facut misto relatatand aceste fapte. E dreptu vostru sa credeti ce vreti, dar eu va spun sincer ca intmplarea e adevarata si mi-e rusine nu fata de altii, ci fata de mine insumi.
Asta e una din cele mai groaznice fapte comise vreodata.
Celelalte vor urma...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 27 Feb 2005, 01:25 PM
Mesaj #13


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Noi n-avem de ce sa te condamnam e destul ca te condamni singur! Faptul ca te mustra constiinta e o palma mult mai dura decat orice cuvant al nostru. Nimeni nu trebuie sa judece pe cineva care e constient de raul comis. Eu nu poti sa-ti spun decat ca o sa te macine mult si poate ca deja te-a macinat destul sentimentul de vinovatie. E bine ca altadata te vei gandi de 2 ori inainte ... A fost un suflet si totusi inca traieste in amintirile tale...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 10 May 2024 - 06:21 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman