HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor având ca temă principală Politica Interna. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

6 Pagini V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> PRM - schimbarea la fata ?
mutulica
mesaj 30 Nov 2006, 04:07 PM
Mesaj #176


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mie mi se pare un exercitiu de imagine sexos si corespunzator partidului, cu buze mari ca si platforma


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 16 Feb 2007, 08:12 PM
Mesaj #177


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



PRM: fata noua, obiceiuri vechi... Ca sa fie sigur ca motiunea anti-Macovei este adoptata, un senator PRM voteaza de doua ori... In mod surpinzator, "formatorii de opinie" au alte treburi mai importante decat sa comenteze gestul... Iar sanctiunile pe care le risca individul sunt minore.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TheK
mesaj 16 Feb 2007, 09:25 PM
Mesaj #178


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 527
Inscris: 18 December 05
Din: Constanta
Forumist Nr.: 7.493



"Cineva a votat de două ori marţi, la moţiunea anti-Macovei. PD a obţinut listele de prezenţă şi procesul verbal al votului, din care rezultă că au fost prezenţi 126 de senatori, dar au fost exprimate 127 voturi. Conform art 41 din Regulament, secretarul Senatului este obligat să urmărească prezenţa senatorilor în sală şi să consemneze rezultatul votului. Singurul care poate sesiza diferenţa dintre numărul senatorilor prezenţi şi numărul voturilor exprimate este secretarul Senatului, Mihai Ungheanu, senator PRM.

Cum senatorul Mihai Ungheanu nu a sesizat plenul asupra neconcordanţei de un vot, democraţii deduc că el a fost complicele colegului său de partid Dan Claudiu Tănăsescu. Partidul Democrat solicită opiniei publice şi oamenilor politici să nu ignore acest fapt de o gravitate fără precedent din Parlamentul României."

In prima faza PRM a abordat interesant invinuirile, spunand ca totu e o farsa special facuta ca sa arate ca in parlament se face politie politica si voturile "secrete" sunt analizate ulterior cu camera video, nu ma indoiesc ca e asha, dar daca au fost exprimate 127 , e clar.
Asta ar merita sa i se revoce titlu de parlamentar.. ca de demisie ma indoiesc ca se pune problema..

Acest topic a fost editat de TheK: 16 Feb 2007, 09:28 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 16 Feb 2007, 09:25 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
March
mesaj 24 Mar 2007, 01:38 PM
Mesaj #179


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Azi la Plenara ( ! tongue.gif ) PRM, C.V. Tudor a facut apel rofl.gif la masoneria romana sa puna umarul la scoaterea Romanicai din impas !


Alo, Gio unde esti ? unsure.gif biggrin.gif

Acest topic a fost editat de March: 24 Mar 2007, 01:59 PM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
cocosel
mesaj 24 Mar 2007, 01:46 PM
Mesaj #180


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.933
Inscris: 20 December 06
Din: London/Bucharest
Forumist Nr.: 9.114



QUOTE
Azi la Plenara ( !  ) PRM, C.V. Tudor a facut apel  la masoneria romana sa puna umarul la scoaterea Romanicai din impas !

Da March si nici nu am putut sa nu izbucnesc in ras..dar apoi mi-am revenit si mi-am pus apoi intrebarea care de fapt era tinta...faptul ca aliatii sai externi pierd teren si se teme ca nu va prinde locuri in Parlametul European...din cate stiu Le Pen este fatis impotriva baietzilor gri... thumb_yello.gif
Sa vedem si un raspuns pe masura al Fratiei in acesta problema..oare cine isi va asuma responsabilitatea... rofl.gif


--------------------
"Mă simt ca într-o barcă, singur, pe un lac necunoscut, dus de curenti din ce în ce mai departe de mal. Chiar dacă as striga "ajutor" nu m-ar auzi nimeni. Asa că prefer să tac si să cred că alunec printr-un vis. Spre ce? Habar n-am..."
Octavian Paler

" Truth may seen, but cannot be : / beauty brag, but'tis not she; / truth and beauty buried be."
W. S.
"GIVE me women, wine, and snuff / Untill I cry out "hold, enough!" / To No. 7, just beyond the circus day / A winding-sheet, ah ME! I must be away!"
John K.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 24 Mar 2007, 02:06 PM
Mesaj #181


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE (cocosel @ 24 Mar 2007, 01:46 PM)
QUOTE
Azi la Plenara ( !  ) PRM, C.V. Tudor a facut apel  la masoneria romana sa puna umarul la scoaterea Romanicai din impas !

Da March si nici nu am putut sa nu izbucnesc in ras..dar apoi mi-am revenit si mi-am pus apoi intrebarea care de fapt era tinta...faptul ca aliatii sai externi pierd teren si se teme ca nu va prinde locuri in Parlametul European...din cate stiu Le Pen este fatis impotriva baietzilor gri... thumb_yello.gif
Sa vedem si un raspuns pe masura al Fratiei in acesta problema..oare cine isi va asuma responsabilitatea... rofl.gif

Pai, fratii de valoare au parasit de ceva timp PD-ul ! D-asta partidul e acum dezorientat si obedient in sensul livresc al cuvantului ! laugh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 24 Mar 2007, 04:08 PM
Mesaj #182


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Azi dimineata m-a surprins sa-l vad pe "marele regizor si revolutionar" Sergiu Nicolaescu stand tantos, in sala ,in primele randuri, la "Plenara" peremista !! Era alaturi de Pruteanu.

Iata insa o stire de ultima ora :
Regizorul Sergiu Nicolaescu a declarat, sambata, agentiei Mediafax, ca nu a demisionat din PSD si nu s-a inscris in PRM, ci a venit la Consiliul National al partidului ca "invitat de onoare", desi liderul PRM Corneliu Vadim Tudor anuntase, la inceperea lucrarilor Consiliului, inscrierea sa.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 24 Mar 2007, 04:17 PM
Mesaj #183


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



QUOTE (March @ 24 Mar 2007, 01:06 PM)
Pai, fratii de valoare au parasit de ceva timp PD-ul ! D-asta partidul e acum dezorientat si obedient in sensul livresc al cuvantului ! laugh.gif

Aha, fratzi de valoare ca alde Alexandru Sasu sau Petrica Roman? laugh.gif laugh.gif Astia-s de valoare zero. Doar la valoare reziduala s-ar incadra. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Invincible
mesaj 13 Apr 2007, 09:46 PM
Mesaj #184


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 135
Inscris: 21 January 05
Forumist Nr.: 5.495



QUOTE (March @ 4 May 2006, 06:03 PM)
QUOTE (Invincible @ 4 May 2006, 01:11 PM)
 
BDL, credeam ca esti mai presus de March, de-aia te-am si bagat in sema.
Vad ca  te-am incoltit din toate partile si ai dat in limbajul lui sperand sa ca in felul asta o sa scapi. Nu scapi, ti-ai dat mat singur.

Cand te-o da patronul devil.gif afara o sa ajungi sa fii blagoslavit precum grupul ex-membrilor :Ciontu. Neacsu, Leonida, Lupoi, Onaca ,etc. Da' atunci sa nu vii la unii ca mine, bdl sau achernar pentru ca iti vom recomanda s-o iei cu invatatul de la inceput ! tongue.gif Asta ca sa nu zic altceva ce ar fi contrar politicii HA ! Capisci, figlio ?

Bozgorel, nu ma da nime afara fiindca n-are de unde sa ma dea.
si daca ar fi fost asa, singurul motiv care m-ar face sa viu la tine, la bdl si la achenarul ala care a facut curatenie pe-aici ca sa picati voi in picioare ar fi acela de a va trage un sut in oo, ca prea sunteti lasi; tot combati tu in stanga si-n drepata, da' cand vine vb culoararea ta politica, o dai cotita.


QUOTE
BDL:Omule, ramin la parerea mea....logica e ceva ce sta foarte departe de tine...

a ta ii asa de lipita de tine incat dai pe banda perle cum ca romanii traiesc bine. asta in timp ce tu traiesti in SUA si grevele se tin lant pe aici. sa vii, ma, sa vii in ro sa traiesti cu 5 mil pe luna si apoi sa vb!


deci m-am intors, si am net acasa... si-s pus pe rele.

Acest topic a fost editat de Invincible: 13 Apr 2007, 09:48 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nefertiti
mesaj 13 Apr 2007, 09:47 PM
Mesaj #185


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



Controleaza-ti limbajul, ca altfel o sa fii pus pe rele doar la tine acasa.


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 26 Nov 2007, 05:39 PM
Mesaj #186


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Macel mare la peremeii ! "Tribunul" a exclus Buruiana care cica era spioana SRI !!
Stati p-aproape . Soul continua. laugh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 26 Nov 2007, 06:31 PM
Mesaj #187


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



N-are decat sa-i excluda pe toti. In fine, PRM-ul a ajuns acolo unde merita sa fie de multa vreme. Cred ca ii facem un serviciu mult prea mare de-acum incolo bagandu-l in seama.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Uncle Sam
mesaj 27 Nov 2007, 01:27 PM
Mesaj #188


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.526
Inscris: 12 October 06
Din: Romania
Forumist Nr.: 8.789



Asa cum ma asteptam, a primit rugaminti fierbinti sa renunte iar el, patriot fiind, a decis sa continue lupta.
A reluat discursul nationalist...de fapt el nu are un discurs nationalist, daca e sa ne gandim, el nu preamareste natiunea romana ci le spurca pe toate celelalte, a reluat deci discursul murdar si vulgar si pana la alegerile urmatoare o sa-l vedem iar trecand pragul. Datorita celor pe care-i dezamagise in ultimul timp si care au votat cu PNG si PC.

Acest topic a fost editat de Uncle Sam: 27 Nov 2007, 01:28 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 28 Nov 2007, 01:49 AM
Mesaj #189


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



QUOTE
BDL:Omule, ramin la parerea mea....logica e ceva ce sta foarte departe de tine...


a ta ii asa de lipita de tine incat dai pe banda perle cum ca romanii traiesc bine. asta in timp ce tu traiesti in SUA si grevele se tin lant pe aici. sa vii, ma, sa vii in ro sa traiesti cu 5 mil pe luna si apoi sa vb!

Raspunzi la un mesaj dupa un an de zile? rofl.gif
Oricum, e in buda prm-ul tau mult iubit...asa ca besi.... rofl.gif

Acest topic a fost editat de bdl: 28 Nov 2007, 01:52 AM


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 28 Nov 2007, 11:52 AM
Mesaj #190


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Cantat Prohodul ? La loc comanda !

C.V. Tudor, legat inca la aparate

(...)Şi cum tot răul e spre bine, nenorocirea din 25 noiembrie a PRM s-ar putea transforma în masca de oxigen pentru a trece anul electoral 2008. Succesul dublu al politicienilor maghiari – calificarea independentului Tokes şi a UDMR – vor aduce muniţie pe ţeava prăfuită a naţionaliştilor


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Uncle Sam
mesaj 12 Dec 2007, 09:25 AM
Mesaj #191


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.526
Inscris: 12 October 06
Din: Romania
Forumist Nr.: 8.789



Ati vazut ce tacut e tribunul de o vreme? A sarit putin dupa euro-alegeri amenintand pe mafiotii de Geoana si Tariceanu cu care nu mai vrea sa aiba nimic de impartit, dandu-se practic de gol ca pana atunci avusesera o intelegere, si dupa aia a lasat iar cioculetul jos. Si nu cred ca face asta doar pentru casa recent primita cadou pentru partid.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 8 Nov 2010, 12:44 PM
Mesaj #192


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



@ gigip tetio,
Unde esti ? Uite aici poti vorbi despre "tribunul" matale. Sa stii ca singura feliuta de simpatie pe care o am acum pentru el ( adica in aceste momente din viata politica ) se datoreaza faptului ca toaca la Basea zilnic. Atat si nimic mai mult.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 21 Apr 2011, 03:56 PM
Mesaj #193


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



"Tribunul" ramane fara partid !

Cutremur in PRM: organizatiile din Bucuresti demisioneaza in
bloc


Vadim acuzat ca s-a dat cu Basea ! tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 21 Apr 2011, 07:04 PM
Mesaj #194


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(March @ 21 Apr 2011, 04:56 PM) *
Vadim acuzat ca s-a dat cu Basea !

rofl.gif Asta-i cea mai tare pe ziua de azi. ohyeah.gif


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 22 Apr 2011, 10:10 AM
Mesaj #195


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 21 Apr 2011, 08:04 PM) *
rofl.gif Asta-i cea mai tare pe ziua de azi. ohyeah.gif

O sa trebuiasca sa va adaptati urgent si sa va schimbati discursul. Patriciu... acum Vadim....maine -poimaine poate Vantu ... tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 22 Apr 2011, 10:53 AM
Mesaj #196


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(March @ 22 Apr 2011, 11:10 AM) *
O sa trebuiasca sa va adaptati urgent si sa va schimbati discursul

De fapt tu esti ala care il schimba. Dupa cum bate Vantu laugh.gif

Mai demult il injurai pe Vadim; dupa aia il apreciai (ca cica "loveste in Basescu" - nu te interesa daca si are dreptate sau nu); acum iarasi il injuri. Daca maine scrie un articol la adresa puterii in stilul lui de mahala, iarasi o sa lingi unde ai scuipat. rofl.gif



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 22 Apr 2011, 04:20 PM
Mesaj #197


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 22 Apr 2011, 11:53 AM) *
De fapt tu esti ala care il schimba. Dupa cum bate Vantu laugh.gif

Mai demult il injurai pe Vadim; dupa aia il apreciai (ca cica "loveste in Basescu" - nu te interesa daca si are dreptate sau nu); acum iarasi il injuri. Daca maine scrie un articol la adresa puterii in stilul lui de mahala, iarasi o sa lingi unde ai scuipat. rofl.gif

De cand nu mai esti moderator ai devenit gainar pe fata ! jamie.gif Ti-a spus cineva pe alt topic ca sub ranjetele alea ( tip basescian adaug io ) se ascunde numai venin ! De fiecare data cand te oftici pe marginea unor materiale contra lui Basea tu ataci pe cel ce le posteaza si nu zici o iota despre fondul chestiunii . jamie.gif

Acest topic a fost editat de March: 23 Apr 2011, 04:20 PM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 26 Apr 2011, 10:32 AM
Mesaj #198


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(March @ 22 Apr 2011, 05:20 PM) *
De fiecare data cand te oftici pe marginea unor materiale contra lui Basea tu ataci pe cel ce le posteaza si nu zici o iota despre fondul chestiunii .

Iti atrag atentia ca mesajul la care am raspuns era un atac de-al tau, citez: O sa trebuiasca sa va adaptati urgent si sa va schimbati discursul. Asta era "fondul chestiunii". Asa ca las-o mai moale cu vaicarelile, inceteaza sa mai ataci colegii de discutii si vei fi lasat in pace. Ia exemplu de la Cucu Mucu: este un antibasescian convins, insa stie sa se exprime in limitele regulamentului, cu bun-simt, cu inteligenta, cu decenta... De ce el poate si tu nu?!

Si vezi ca te inseli in privinta atributiilor mele adminstrative, inca pot sa-ti sterg ori sa-ti editez mesajele care incalca regulamentul.

Acest topic a fost editat de abis: 26 Apr 2011, 10:32 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 26 Apr 2011, 10:51 AM
Mesaj #199


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 26 Apr 2011, 11:32 AM) *
Iti atrag atentia ca mesajul la care am raspuns era un atac de-al tau, citez: O sa trebuiasca sa va adaptati urgent si sa va schimbati discursul.

Unde-i atacul aici ? Ti-am spus eu oare ca lingeti presul de la usa Cotroceniului ? Asa ca nu fii nerusinat in continuare ! jamie.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 26 Apr 2011, 05:23 PM
Mesaj #200


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



"De cand nu mai esti moderator ai devenit gainar pe fata ! Ti-am spus eu oare ca lingeti presul de la usa Cotroceniului ? Asa ca nu fii nerusinat in continuare !"
Continui sa cred ca nu asa trebuie sa dialogam indiferent de parerile, de optiunile noastre, trebuie sa mentinem un nivel ridicat de respect fata de cei cu care discutam altfel putem merge pe orice alt forum unde balacareala e la rang de virtute, injuraturile, limbajul de mahala, sunt considerate cunostinte profunde in domeniul respectiv si intemeiate spre a fi folosite pentru a-ti jignii partenerii de dialog atunci cand nu mai ai argumente.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 27 Jul 2013, 02:48 PM
Mesaj #201


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Oare am scapat de CVT? Congresul desfasurat azi la Cluj l-a desemnat presedinte al PRM pe Gheoghe Funar iar CVT a fost exclus din partid. Sa renunte CVT la PRM? Eu cred ca vor urma procese rasunatoare, presa si tembeliziunile vor avea de lucru in aceasta vara, o castiga ceva si CVT din toata mascarada asta?


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 27 Jul 2013, 04:16 PM
Mesaj #202


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(Marduk @ 27 Jul 2013, 03:48 PM) *
Oare am scapat de CVT? Congresul desfasurat azi la Cluj l-a desemnat presedinte al PRM pe Gheoghe Funar iar CVT a fost exclus din partid. Sa renunte CVT la PRM? Eu cred ca vor urma procese rasunatoare, presa si tembeliziunile vor avea de lucru in aceasta vara, o castiga ceva si CVT din toata mascarada asta?

Vine acolo unde ii e locul! La Miscarea(Anti)populara!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 27 Jul 2013, 04:53 PM
Mesaj #203


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



CVT la Miscarea Populara? Mon general cred ca vrei sa politica pe Han, dar nu ti-ai gasit omul, aici discutam despre politica si politicieni, nu facem politica.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pagini V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 02:20 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman