HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> In House We Trust, poc..
FiulPloii
mesaj 5 Mar 2004, 07:59 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 5 March 04
Forumist Nr.: 2.472



Salut Prieteni, ca cica din dorintza de a face schimb de vorbe imi astern si eu cateva fraze pe ast forum, in fine, am vazut mai sus pe cineva care etala acolo niste nume reprezentative pt o muzica aparenta house, super comerciala, aruncati la gramada Blank & Jones cu Deep Dish, in fine nu vad rostu`.. ma intrebam daca cineva chiar are cunostiintze in muzica House si cand spun house.. ma refer la Global Underground, Club Breakbeat, progressive dark house, Tribal Tech, Tech-House , Tribal - Prog..si daca se gaseste careva sa faca ceva schimb de muzica din asta smile.gif, Wally Lopez, Kucho, Steve Lawler, Satoshi, Sander Kleinenberg, PEACE DIVISION, Lexicon Avenue, Phin Kieran, Tony Thomas, Chus & Ceballos care-s mega tari, Lemon 8, Medicine 8, G - PAL , Creamer si Stephane k ,James Lavelle, Hernan Cattaneo, si lista continua cu inca vreo 150 dj a caror muzica o am pe acasa, ..pe langa asta stau bine cu cu Trance-ul,Svenson & Gielen , DuMonde, Ferry Corsten, Hybrid, C. Gate, System F, na...Deci prieteni daca doriti sa facem schimb de ceva muzica, scrieti-mi mail smile.gif PiratesOfTribal@yahoo.com ok?

Ps: Cineva stie sa Jongleze bine cu Reason 2.5 sau Cubase SX 2? , aveti vst-uri ori samplere? , cineva care e interesat de softuri de facut muzica?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
E.B.E.
mesaj 5 Mar 2004, 09:18 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.292
Inscris: 20 November 03
Din: Delft, NL
Forumist Nr.: 1.248



off: welcome.gif FiulPloii smile.gif

[hmm... interesant nick...]


--------------------

I spend my time thinking of Angel... praying she ain't thinking of me...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
FaiLuRe
mesaj 5 Mar 2004, 10:32 PM
Mesaj #3


NuRSeRy Team Member
*****

Grup: Membri
Mesaje: 573
Inscris: 2 February 04
Din: oscilez intre Zalau si Cluj-Napoca
Forumist Nr.: 2.062



Fiule...vreau eu soft de facut muzica.


--------------------
- The NuRSeRy Team -
... where ideas are born.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 04:41 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman