Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:In House We Trust
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Muzica
FiulPloii
Salut Prieteni, ca cica din dorintza de a face schimb de vorbe imi astern si eu cateva fraze pe ast forum, in fine, am vazut mai sus pe cineva care etala acolo niste nume reprezentative pt o muzica aparenta house, super comerciala, aruncati la gramada Blank & Jones cu Deep Dish, in fine nu vad rostu`.. ma intrebam daca cineva chiar are cunostiintze in muzica House si cand spun house.. ma refer la Global Underground, Club Breakbeat, progressive dark house, Tribal Tech, Tech-House , Tribal - Prog..si daca se gaseste careva sa faca ceva schimb de muzica din asta smile.gif, Wally Lopez, Kucho, Steve Lawler, Satoshi, Sander Kleinenberg, PEACE DIVISION, Lexicon Avenue, Phin Kieran, Tony Thomas, Chus & Ceballos care-s mega tari, Lemon 8, Medicine 8, G - PAL , Creamer si Stephane k ,James Lavelle, Hernan Cattaneo, si lista continua cu inca vreo 150 dj a caror muzica o am pe acasa, ..pe langa asta stau bine cu cu Trance-ul,Svenson & Gielen , DuMonde, Ferry Corsten, Hybrid, C. Gate, System F, na...Deci prieteni daca doriti sa facem schimb de ceva muzica, scrieti-mi mail smile.gif PiratesOfTribal@yahoo.com ok?

Ps: Cineva stie sa Jongleze bine cu Reason 2.5 sau Cubase SX 2? , aveti vst-uri ori samplere? , cineva care e interesat de softuri de facut muzica?
E.B.E.
off: welcome.gif FiulPloii smile.gif

[hmm... interesant nick...]
FaiLuRe
Fiule...vreau eu soft de facut muzica.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.