HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Zero Tv - Inca Un Proces
Vornicum
mesaj 3 Aug 2007, 06:40 AM
Mesaj #1


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



QUOTE(wwww.ziare.ro)
Luis Lazarus de la OTV s-ar putea alege cu dosar penal pentru instigare la marturie mincinoasa. Avocata sotiei sale, Mariana Stefan, va depune, in acest sens, o plangere la Parchet.

Antoanela Lazarus, sotia vedetei OTV, aflata in proces de divort cu celebrul jurnalist, ne-a declarat ca, la Judecatoria Buftea, Luis a adus-o ca martor pe menajera, care a facut declaratii mincinoase, dupa ce a instigat-o si a invatat-o ce sa spuna. Intr-un gest de disperare, menajera a exclamat pe holul Judecatoriei: „Ce sa fac?... A trebuit... domnul Lazarus ma plateste, imi pierd painea!“. Pana si presedintele de instanta i-a spus jurnalistului: „Domnule Lazarus, incerc sa va fac sa va dati seama cat de nesimtit sunteti“. Antoanela Lazarus ne-a declarat ca menajera avea nevoie de bani, ca sa „acopere niste gauri“. „Tot timpul vorbea la telefon si se agita pentru bani si acte“, ne-a spus Antoanela.

Dupa ce, ieri, ati putut citi declaratia unui fost agent de paza care le-a povestit anchetatorilor cum a fost invatat de jurnalistul Luis Lazarus ce sa spuna intr-un interviu televizat despre cazul „Ralph“, astazi ziarul nostru va prezinta acuzatiile sotiei vedetei OTV, potrivit carora jurnalistul a influentat un martor chiar si in instanta de judecata. Antoanela Lazarus, aflata in proces de divort cu celebrul jurnalist, ne-a declarat ca, la Judecatoria Buftea, jurnalistul a adus-o ca martor pe menajera, care a facut declaratii mincinoase, instigata de Luis. Intr-un gest de disperare, menajera a exclamat: „Ce sa fac?... A trebuit... domnul Lazarus ma plateste, imi pierd painea!“. Pana si presedintele de instanta i-a spus jurnalistului: „Domnule Lazarus, incerc sa va fac sa va dati seama cat de nesimtit sunteti“.


Oare cand o sa se prinda astia ca televiziunea asta e malefica ? rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bobo66
mesaj 3 Aug 2007, 11:42 AM
Mesaj #2


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 163
Inscris: 12 July 07
Din: Sibiu
Forumist Nr.: 10.063




De cand a aparut la OTV cu reportajul facut in Irak , am spus ca Lazarus este un tip dubios! devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 April 2024 - 10:12 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman