Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Zero Tv - Inca Un Proces
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
QUOTE(wwww.ziare.ro)
Luis Lazarus de la OTV s-ar putea alege cu dosar penal pentru instigare la marturie mincinoasa. Avocata sotiei sale, Mariana Stefan, va depune, in acest sens, o plangere la Parchet.

Antoanela Lazarus, sotia vedetei OTV, aflata in proces de divort cu celebrul jurnalist, ne-a declarat ca, la Judecatoria Buftea, Luis a adus-o ca martor pe menajera, care a facut declaratii mincinoase, dupa ce a instigat-o si a invatat-o ce sa spuna. Intr-un gest de disperare, menajera a exclamat pe holul Judecatoriei: „Ce sa fac?... A trebuit... domnul Lazarus ma plateste, imi pierd painea!“. Pana si presedintele de instanta i-a spus jurnalistului: „Domnule Lazarus, incerc sa va fac sa va dati seama cat de nesimtit sunteti“. Antoanela Lazarus ne-a declarat ca menajera avea nevoie de bani, ca sa „acopere niste gauri“. „Tot timpul vorbea la telefon si se agita pentru bani si acte“, ne-a spus Antoanela.

Dupa ce, ieri, ati putut citi declaratia unui fost agent de paza care le-a povestit anchetatorilor cum a fost invatat de jurnalistul Luis Lazarus ce sa spuna intr-un interviu televizat despre cazul „Ralph“, astazi ziarul nostru va prezinta acuzatiile sotiei vedetei OTV, potrivit carora jurnalistul a influentat un martor chiar si in instanta de judecata. Antoanela Lazarus, aflata in proces de divort cu celebrul jurnalist, ne-a declarat ca, la Judecatoria Buftea, jurnalistul a adus-o ca martor pe menajera, care a facut declaratii mincinoase, instigata de Luis. Intr-un gest de disperare, menajera a exclamat: „Ce sa fac?... A trebuit... domnul Lazarus ma plateste, imi pierd painea!“. Pana si presedintele de instanta i-a spus jurnalistului: „Domnule Lazarus, incerc sa va fac sa va dati seama cat de nesimtit sunteti“.


Oare cand o sa se prinda astia ca televiziunea asta e malefica ? rofl.gif
bobo66

De cand a aparut la OTV cu reportajul facut in Irak , am spus ca Lazarus este un tip dubios! devil.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.