HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Balul Bobocilor, sugestii de probe
cosminacraciun
mesaj 18 Nov 2004, 09:12 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 30
Inscris: 26 August 04
Din: oradea - bihor
Forumist Nr.: 4.337



Cred ca oricine a participat macar o data la un Bal al bobocilor ( la liceu sau facultate). Si toti bobocii , saracii, au fost incercati prin probe care de care mai amuzante sau jenante. Mi-ar placea sa aud sugestiile voastre pentru "cea mai interesanta proba", in vederea testarii pe timizii boboci de la facultatea de Stiinte Economice, carora noi, cei din anul IV, trebuie sa le facem un "welcome" calduros. ohyeah.gif


--------------------
Rade de viata cat poti, ca altfel rade ea de tine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
doice
mesaj 18 Nov 2004, 03:15 PM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 368
Inscris: 19 August 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.294



Sugestii ce sa nu faceti:

1. concursul de aptitudini, la care in mod obligatoriu o sa existe cativa nefericiti care or sa cante cry.gif (nu vreti sa torturati publicul, nu?)
2. Intrebari de genul Miss Univers : ce masuri o sa iei tu pt a opri "worl hunger"?
3. Dansul pe perechi cu portocala 6.gif 6.gif

Ce trebuie facut?
Eu cred ca orice fel de tortura este bine venita atata timp cat nu curge sange.
Exemplu:concursul care mananca cel mai repede o portocala nedecojita, cine face mai multe genoflexiuni cu o fata pe umeri.....


--------------------
"Have no fear of perfection -- you'll never reach it."

Salvador Dalí

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cosminacraciun
mesaj 19 Nov 2004, 08:57 AM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 30
Inscris: 26 August 04
Din: oradea - bihor
Forumist Nr.: 4.337



Mersi, Doice, chestia cu genoflexiunile e chiar faina spoton.gif , o sa o propun maine si colegilor, ca suntem cam in pom. Ai dreptate cu aptitudinile si toate celelalte, sunt de-a dreptul plictisitoare pentru marele public.


--------------------
Rade de viata cat poti, ca altfel rade ea de tine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 19 Nov 2004, 08:57 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Blakut
mesaj 20 Nov 2004, 03:32 AM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



concurs de baut... Intotdeauna este binevenit un concurs de baut.

Si faculta noastra face balul bobocilor (eu sunt anul I smile.gif), dar avem maxim 15 fete in serie... cred ca 10.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 20 Nov 2004, 01:15 PM
Mesaj #5


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



QUOTE (Blakut @ 20 Nov 2004, 04:32 AM)

Si faculta noastra face balul bobocilor (eu sunt anul I smile.gif), dar avem maxim 15 fete in serie... cred ca 10.

ma, in serie, 10, da in paralel, cate aveti ? rofl.gif

sustin concursu de baut; si dupa 30 de minute, concurs de cine are curaj sa dea mai multe tzoale jos ... ah, la concursu ala tre neaparat sa participe si fetele... spoton.gif

ati putea sa faceti si un "concurs" de agatat parteneri ... cum procedeaza o tipa, in cazul in care a pus ochii pe un nene... ohyeah.gif sa vezi atunci declaratii si propuneri ! laugh.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 18 Dec 2004, 04:13 AM
Mesaj #6


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



S-a consumat activitatea sau încă mai e loc de sugestii? smile.gif


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 18 Dec 2004, 11:39 AM
Mesaj #7


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Cica Faculta noastra nu face balul bobocilor pt ca organizatorii au nu stiu ce probleme. si eu sunt anul I si sunt foarte multe fete, circa 70% fete, restul baietzi, dar daca nu se face, la ce bun cry.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 18 Dec 2004, 12:33 PM
Mesaj #8


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Mi-am adus aminte de o proba geniala pe care a propus-o un coleg de-al meu (cand eram la liceu) care era in juriu (era in cadrul "probei surpriza" - unde fiecare concurenta avea de facut ceva diferit). Proba era in felul urmator: sa-i puna lui (colegului din juriu) un prezervativ folosindu-se doar de gura. Din diferite motive, aceasta proba nu a fost acceptata, dar poate sunt altii mai curajosi rofl.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 18 Dec 2004, 12:42 PM
Mesaj #9


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Gen', vede-te-as moderator la Dragoste si sex rofl.gif


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leonard
mesaj 19 Dec 2004, 03:15 PM
Mesaj #10


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 99
Inscris: 2 December 04
Forumist Nr.: 5.049



QUOTE (genicon @ 18 Dec 2004, 12:33 PM)
Mi-am adus aminte de o proba geniala [...]

Asta poate fi numita cel mult o proba genitala. Si nici macar foarte originala.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DeeDee
mesaj 19 Dec 2004, 03:35 PM
Mesaj #11


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 5 April 04
Forumist Nr.: 2.925



Balul Bobocilor la mine in facultate a fost groaznic. Mi-a fost chiar mila de fetele de la miss, ptr ca au muncit mult si degeaba. Desi facultate respectabila din Buc, manelele au fost la ele acasa. Eh... oricum dupa 2 sticle de vin nu mai conta rofl.gif


--------------------
Realitatea are limite, imaginatia NU!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cosminacraciun
mesaj 26 Dec 2004, 12:11 PM
Mesaj #12


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 30
Inscris: 26 August 04
Din: oradea - bihor
Forumist Nr.: 4.337



Ei, s-a consumat si activitatea spoton.gif . Si fara voia noastra, toata lumea a spus ca a fost balul cu cele mai multe bilete vandute si probe haioase. La partea artistica a fost cam plictisitor, dar au compensat probele. Am avut una in care perechile trebuiau sa faca un culoar din ceea ce aveau la ei, si cel cu lungimea cea mai mare castiga. Ei bine, noi ne-am gandit ca avem participanti timizi, care-si pun la bataie cel mult sacoul, dar nu a fost deloc asa...Timp de 3 min., cat a mers melodia lui Joe C.,s-au dezlantuit, ajungand doar la chiloti (baietii), ca fetele, care cum, cu siretul de la corset, cu ciorapii, si apoi tineau de ce mai ramasese pe corp ca sa nu cada. Radeau profii cu lacrimi. Si nu a fost vulgar, ci ...caraghios.Alta proba (pt. baieti) a fost urmatoarea: erau doua culoare, in capat doua cozi de mop. Se dadea startul, baietii fugeau, se invarteau de 10 ori in jurul mopului, si apoi reveneau. Dar era durere la revenire, mergeau tot pe de laturi, in 4 labe, etc, caci ideea era sa nu se depaseasca linia care delimita culoarul, altfel erau depunctati cu 0,5 sec.
Pe ansamblu, a placut si elevilor , si profesorilor, si totul s-a terminat cu un mixaj de veo 3 ore a Dj-ului Force, venit din Timisoara. Plus ca s-a castigat pe merit, deci bobocii nu s-au simtit neindreptatiti.
Asa ca, pazea, asta ne-a dat un imbold in a ne mai implica in astfel de chestii. Pentru mine va ramane cea mai frumoasa amintire din facultate.


--------------------
Rade de viata cat poti, ca altfel rade ea de tine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 5 May 2024 - 11:36 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman