HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Intrebaciuni, ...intrebatoare
Nefertiti
mesaj 23 Aug 2007, 03:13 PM
Mesaj #71


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



Mi-ati facut pohta de prajituuuuuuuri!!!! Si de vin!!!!


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 Aug 2007, 03:32 PM
Mesaj #72





Guests






Pai poftim si te iNfrupta biggrin.gif ca zeitele is binevenite oricand si oriunde wink.gif rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 23 Aug 2007, 05:44 PM
Mesaj #73


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Mie imi e foameeeee, de abia dupa ce mananc ceva poate incerc si o prajitura, cat despre vin... azi nu pot... ca ies cu masina in oras biggrin.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 23 Aug 2007, 05:44 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 Aug 2007, 06:02 PM
Mesaj #74





Guests






Ce bine ca n-am carnet si masina inca rofl.gif

Mah, buna idee cu mancatul, ca azi am mancat doar doua cafele si 4 tigari rofl.gif Deci, gata! La mancat cu mine si apoi la treaba, va pup mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 23 Aug 2007, 07:33 PM
Mesaj #75


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE(Afrodita @ 23 Aug 2007, 01:15 PM) *
Mah, se vede clar ca hibernarea in ce priveste Hanul nu-mi face bine.

1. Mah, oameni buni, ce naiba va apucat sa va luati de regulament? De 4 ani functioneaza treburile cum trebuie aici, tocmai datorita regulamentului (si nu numai, da' daca o fo facut, o fo' si respectat) - adica PATRU ANI! Zi de zi, ceas de ceas, secunda de secunda, regulamentul ala "amarat" a dat roade!


Bre, ce gura mare ai! rofl.gif Primo, in "oameni buni" m-ai inclus si pe mine? Daca da, ai facut doo greseli, una ca nu sunt bun, a doua ca eu nu contest regulamentul, ci modul de aplicare, recte pardalnica aia de provocare la conversatie. Ca respect regulamentul, se poate vedea dupa numarul de avertizari (aica 0, zero), desi scriu constant in cele mai grele subforumuri - religie si politica(uneori mi-a fost extrem de greu sa il respect, mai ales pe vremea lui abureala rofl.gif ).
Secondo: a fost o discutie intre barbati, fiecare incercand sa il convinga pe celalt de ceva. Cred ca amandoi am reusit sa ne facem intelesi. Acum, ce pacat de lej-majestate am facut de ati saritara toati fetili cu gura pe mine, nu poci sa imi inchipui! Io cred ca Mihai e om, si mai face si greseli ( cea discutata de mine aici este provocarea la conservatie rofl.gif ), iar cand face un om o greseala nu e niciun pacat daca ii atragi atentia. Parerea mea!

Acum, ca unii isi schimba parerea despre mine pt ce am scris, e problema lor, eu nu scriu pt rating si nici nu mi-am propus sa candidez la "mister popularitate". Am sesizat o greseala si am discutat-o, fara sa jignesc pe nimeni, incercand sa raman in limita bunului-simt.

Cat despre vornicul, duca-se, chiar nu o sa ii simt lipsa, am avut cateva balacareli cu el. Daca doream sa il sustin nu ii sugeram lui Mihai faza cu ip-ul. jamie.gif

Ca papadie mi-a folosit topicul ca o trambulina pt frustrarile ei, asta nu am mai putut controla.

E, si afrodito, ca sa nu te avertizeze Mihai, recunosc, fato, sunt si nesimtit - cu cine o merita, si chiar si frustrat sunt cateodata. thumb_yello.gif Ca i-am futezat ziua lui Mihai, n-aveam cum, ca era in creierii noptii! rofl.gif


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 Aug 2007, 07:58 PM
Mesaj #76





Guests






Mariusica mama, vorbeam la general, de ce te simti cu musca pe caciula? tongue.gif Ca sunt convinsa ca daca vorbeai doar tu cu Mihai, nu se ajungeau la discutii de genul. Te stiu de mult si stiu ca nu esti baiat rau harhar.gif - chiar daca tu zici altceva tongue.gif - cat despre nesimtire, nu cred ca a fost cazul la tine, iar frustrari avem toti - ideea e: le varsam pe altii care n-au nici o vina sau suntem destul de maturi sa ne descurcam cu ele de capul nostru? tongue.gif

Si evident ca am gura mare, ca s-au facut neste nedreptati pe aici si nu le suport tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 23 Aug 2007, 08:48 PM
Mesaj #77


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Cum sa nu ma simt, bre, daca patineaza de zor pe chelie musca aia?! roflmao.gif Pai te apuci de urecheat pe topicul meu, si am crezut ca io is direct tras de urechi... am simtit nevoia, pt a anula din start alte interpretari, sa vin cu iegzplicatii.


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 23 Aug 2007, 08:51 PM
Mesaj #78


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Nu cred ca s-a referit nimeni la tine, marius hug.gif Alti forumisti au dus discutia de mult pe alte cai... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 23 Aug 2007, 08:55 PM
Mesaj #79


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Ahahaha, dau o bere cand si daca ne intalnim pt specificatii. Adica, as putea sa o dau si vichendul asta, ca iar ma duc sa ma mai imbuib cu niste raci ( adica iar ne facem ca porcii cu noroi din cap pana in picioare pt un ceaun de racisori rofl.gif )


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 Aug 2007, 10:43 PM
Mesaj #80





Guests






Nu imi plac racii, da' poti sa te faci ca poTcu' in timp ce eu beau berea biggrin.gif Nu me super harhar.gif

Si lasa tata iegzplicatiunile , ca nu e cazul harhar.gif

Bah, toti va lafaiti uichendu asta cu bere... Ma-nervez! Maine chiar ca ma imbat pe banii altuia rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Endgegner
mesaj 23 Aug 2007, 10:45 PM
Mesaj #81


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.352
Inscris: 16 January 05
Din: Saint Augustine /FLA
Forumist Nr.: 5.455



Mariuseee, cand dracu ne intalnim la peste in Delta sa ne facem de cap?


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

Die for your government
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Papadie_62
mesaj 24 Aug 2007, 12:29 AM
Mesaj #82


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 708
Inscris: 18 November 06
Din: Hanu' Ancutei
Forumist Nr.: 8.965



QUOTE(Afrodita @ 23 Aug 2007, 01:15 PM) *
4. Papadio, de ce ma rog tre' sa te convinga Mihai sa-i scrii in privat?? Ma rog frumos, esti fo fiinta superioara si muritorii trebe sa-ti arate ca-s demni de atentia dumitale?? Daca ai ceva de impartit cu careva ori imparti public, ori o dai pe private. LOGIC SI SIMPLU ca buna ziua!!
Pentru cine? wink.gif

QUOTE
Daca iti place sa speli rufele in public - o dai in public, daca iti place sa le speli in familie si sa nu te dai in spectacol - TRIMITI PM!
Eşti pe lāngă, drăguţa! wink.gif

QUOTE
E ATAT de simplu, femeie!! (Am trait sa ajung s-o citesc si pe asta, auzi: "fa-ma sa-ti scriu in privat Mihai wink.gif mwah1.gif " rofl.gif Ma doare mintea hh.gif )
"E ATAT de simplu, femeie" să-ţi dai seama de-o glumă, dar nu pot avea pretenţii. Cine a fost s-o īnţeleagă, a īnţeles-o, restul n-au decīt s-o īntoarcă pe toate părţile, poate-i găsesc capătul wink.gif

QUOTE
5. Oamenii ca VornicuL, care au chef de balacareli in public - au destule locuri in internetul asta mare unde sa se balacareasca, asa ca n-au ce cauta la Han!
Dezvoltă (nu de alta, dar am senzaţia că deşi nu ţi-am adresat nici o vorbă, se pare că sunt una din ţintele nevricalelor tale... şi-ar fi bine de ştiut ca să avem habar de ce ne căutăm ).

QUOTE(mariusc2 @ 23 Aug 2007, 08:33 PM) *
Ca papadie mi-a folosit topicul ca o trambulina pt frustrarile ei, asta nu am mai putut controla.
Mariuse, scuze mii, nu se va mai repeta (faza cu trambulina, că de restul suferim majoritatea, care mai de care, aşa că...)!

wink.gif ... Corectat, Ax!

Acest topic a fost editat de Papadie_62: 24 Aug 2007, 09:49 AM


--------------------
Sfārşitul lumii dac-ar fi să fie,
Ce-ar fi mai mult
Decat explozia īn vānt,
A unui glob de... păpădie?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 24 Aug 2007, 03:38 AM
Mesaj #83


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Nu toti cei care sufera sunt frustratzei smile.gif
Si nu toti oamenii sufera smile.gif


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 4 May 2024 - 08:21 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman