Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intrebaciuni
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
Cucu Mucu
Gata, stiu, am acceptat regulamentul, e cel mai cel regulament, mancal-ar tata pe el de regulament mumusel, DAR trebuie sa stiu egzact chestiile de mai jos, in eventualitatea unei provocari la conversatie:

1. Cum se determina unde incepe off-topicul unei postari?

2. Ce inseamna mediocru? De la ce numar de mesaje se trece de la mediocru la multumitor?

3. Decizia de suspendare sau nu pe ce se bazeaza? Numai pe chestiile de mai sus?

4. Cum se poate dovedi ca un forumist a promovat arta de a discuta? Cine decide asta?

Ar trebui stabilite niste reguli stricte, sa stie tot omu' cum sta treaba, fara formulari de genul "dovedeste ca a promovat arta de a conversa", "are o participare mediocra", etc.


Daca vreti sa ma lamuriti, bine, daca nu, si mai bine!!!!!! tongue.gif
Mihai
Marius, cred ca exagerezi. wink.gif

Ti-am raspuns si in celalalt topic lansat, "Provocarea" este o ultima sansa data unui forumist, dupa ce a fost avertizat si banat temporar de n ori (vezi cazul Eclectic si Vornicum). Niciun alt forum nu ofera aceasta facilitate, pe majoritatea esti banat definitiv a doua sau a treia oara dupa ce ai incalcat regulamentul (in aceasta situatie Vornicum era amintire de acum vreo doi ani).

Am precizat si in definitia "Provocarii" - decizia este una subiectiva, imi apartine. Forumistul nu este banat daca respecta intru totul regulamentul si daca dezvolta discutii interesante in cadrul acestei comunitati.
Si pentru a stabili clar: Provocarea nu este un pretext pentru mine de a-l bana, ba dimpotriva - o sansa de a-si continua activitatea la Han - pentru ca tocmai d-asta este provocat, a incalcat regulamentul de prea multe ori, iar cealalta varianta ar fi banarea definitiva. Este o ultima sansa.
Papadie_62
QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 02:08 PM) *
Regulamentul nu este discutabil. Prin inscriere, te obligi sa il accepti. Prin continuarea activitatii, la fel.
Ăsta este de-a dreptul... abuz!
Sincer!
Ca şi acesta de altfel:
QUOTE
Topic inchis.

Mihai, tu vrei, să ne explici că un Regulament nu poate fi modificat? Nu i se poate aduce o īmbunătăţire, nu i se poate "abroga" un subpunct, ceva??
Īn cazul ăsta, īncă n-a pus nimeni hamul pe mine (şi ştiu replica voastră, a celor investiţi cu puterea - nu te ţine nimeni cu forţa), īnsă eu zic să te mai gāndeşti la asta... şi la cuiul in care e batut Regulamentul (cred că a ruginit şi stă să cadă)
Mihai
Papadie, tu citisei regulamentul inainte sa apara discutia asta?
Papadie_62
Īl am pe masă, la vedere... Şi asta nu pt că nu l-aş ţine minte ci pt a-l putea cita atunci cānd mi se pare că este īncălcat sau cīnd nu se mai poate accesa (ca acum, de exemplu)! tongue.gif
Mihai
Nu mi-ai raspuns la intrebare: il citisei sau nu dupa ce te-ai inregistrat? Il stiai inainte sa apara aceasta discutie?
Papadie_62
Da.
Mihai
Ok, multumesc.
Am inteles. wink.gif
Ovidius
Sincer, cred ca provocarea la conversatie este fara folos, si chiar umilitoare pentru cel provocat. De ce? Pentru ca daca cineva, dupa 2-3 banari, nu intelege o chestie, inseamna ca nu o accepta nici in ruptul capului nici acum si nici pe viitor. Iar daca s-ar face mielusel peste noapte, nu ar fi decat un ipocrit care se umileste pentru a nu fi banat definitiv.
Mihai
Mda, e posibil sa ai dreptate... hmm.gif
Probabil voi renunta la ea... unsure.gif
Papadie_62
QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 02:59 PM) *
Ok, multumesc.
Cu plăcere!

QUOTE
Am inteles. wink.gif
Eu, nu (sensul īntrebării)! Spune clar dacă este ceva de spus. Gestul tău ştrengăresc lasă loc la... interpretări! tongue.gif

QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 03:03 PM) *
Mda, e posibil sa ai dreptate... hmm.gif
Probabil voi renunta la ea... unsure.gif
Ete, dom'le, ce trecere au unii!!!!
Cum făcuşi, Ovidiule? unsure.gif
Mihai
Papadie, tu te refereai la un lucru, Ovidius la un altul.

In ceea ce priveste reclamatiile, este precizat clar in regulamentul pe care l-ai citit si nu l-ai criticat pana la acest fenomen de turma:
QUOTE
Va rugam nu trimiteti obiectii publice la adresa unui forumist sau a unui moderator. In cazul in care aveti ceva de reclamat referitor la activitatea unui moderator sau a unui forumist, va rugam sa folositi Formularul de Contact.

Asa se intampla de la inceput la Han si consider ca ajuta sa nu se consolideze "bisericute". Daca nu esti de acord cu el, procedezi in consecinta.

In ceea ce priveste observatia lui Ovidius, remarcata si de altii, e posibil sa fie adevarata. Acesta este motivul pentru care am lansat acest sondaj, in cadrul caruia va invit sa va exprimati opinia (evident ca rezultatele vor fi modificate in favoarea mea, doar e dictatura aici).
Ovidius
QUOTE
Cum făcuşi, Ovidiule?

Pai cine e pila mea de la han, daca nu adminul? Hai, zi-i repede daca te supara careva ca-i trimit imediat mail lu Mihai de ti-l baneaza pe viata. devil.gif

PS: Acest post este o gluma. Rog a nu se lua in serios biggrin.gif
Vornicum
QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 02:31 PM) *
Marius, cred ca exagerezi. wink.gif

Ti-am raspuns si in celalalt topic lansat, "Provocarea" este o ultima sansa data unui forumist, dupa ce a fost avertizat si banat temporar de n ori (vezi cazul Eclectic si Vornicum). Niciun alt forum nu ofera aceasta facilitate, pe majoritatea esti banat definitiv a doua sau a treia oara dupa ce ai incalcat regulamentul (in aceasta situatie Vornicum era amintire de acum vreo doi ani).

Am precizat si in definitia "Provocarii" - decizia este una subiectiva, imi apartine. Forumistul nu este banat daca respecta intru totul regulamentul si daca dezvolta discutii interesante in cadrul acestei comunitati.
Si pentru a stabili clar: Provocarea nu este un pretext pentru mine de a-l bana, ba dimpotriva - o sansa de a-si continua activitatea la Han - pentru ca tocmai d-asta este provocat, a incalcat regulamentul de prea multe ori, iar cealalta varianta ar fi banarea definitiva. Este o ultima sansa.


Hai sa-ti zic o duda , amice. Intra tu pe wirefree.ro sectiunea forum si pe onlinesport.ro sectiunea forum subsectiunea Diverse. Acolo sunt eu moderator. Dupa ce intri pe acolo vezi cam ce insemn eu pe niste forumuri civilizate fara tendinte dictatoriale. Sa vezi si tu ce inseamna cu adevarat un forum, nu parodia asta de o numesti matale forum, parodie extrem de jalnica. Asta unu la mana, bre Mihai care esti tu prezent peste tot ca si Papa Benedict.

Doi la mana , hai sa-ti zic ce vrei matale sa realizezi cu aiureala asta de "Provocare" . Eu sunt prea periculos pentru tine ca si user, iti stiu slabiciunile si cunosc maniera ta de a, hai sa zicem "modera". Adevarul servit in fata te deranjeaza. Cine ma cred eu , care m-am trezit vorbind sa imi exprim pareri despre evolutia ta pe acest forum ? Esti si tu , la urma urmei intai de toate un user care emana pareri extrem de pompoase si abia apoi esti nenea care are acces la consola adminului.
Eu as putea sa te analizez doar la nivelul userului obisnuit si tot ti-as putea arata defecte hotaratorii pentru o imagine virtuala.

Tu vrei sa ma "provoci" ca apoi sa poti bana si sa te lauzi. Amice, nu exterminarea unui inamic de valoare iti aduce lauri, ci daca reusesti sa inoculezi in ochii celuilalt lipsa de valoare a adversarului. Dar asta nu ai cum sa o stii, ca doar tu esti admin si nu ai nevoie de cunostiinte prea multe, nu-i asa?
Mihai
Vornicum, tu esti banat de pe onlinesport.ro. Ca forumist banat (pe onlinesport si pe alte zeci de forumuri, cum bine iti sade matale), nu prea poti fi moderator in acelasi timp.

Intelegi? smile.gif

Ah, si parca ai zis La Revedere... biggrin.gif
Vornicum
Amice, pe onlinesport nu sunt banat. Esti informat gresit.

Dar hai totusi ca iti fac o demonstratie, ca sa te convingi.


Uite aici la ultimul mesaj. Il scrie un moderator care se pare ca te cunoaste : http://forum.wirefree.ro/index.php?showtop...amp;#entry64022

Si apropo, forumul ala il baga in buzunar pe saracu' Han, no offence wink.gif

SI iti dau si link de pe onlinesport, amice, ca sa nu ramai in ceata wink.gif
Mihai
Serios? ohyeah.gif
Ia uite aici, cum te milogesti: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.p...mp;postcount=16

Iar pe celalalt forum, mai micut, e doar vorba de timp pana cand vei fi banat...
Vornicum
Eu sunt patrician , nu mariustr, cine o mai fi si ala. Doar ca pe onlinesport am alt nick. thumb_yello.gif
Mihai
QUOTE(Vornicum @ 22 Aug 2007, 04:45 PM) *
Eu sunt patrician , nu mariustr, cine o mai fi si ala. Doar ca pe onlinesport am alt nick. thumb_yello.gif

Ok, atunci scrie un mesaj asemanator cu cel scris pe forumul celalalt... ohyeah.gif

Mincinosule!
Ipocrizie...
Vornicum
Mihai
QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 04:44 PM) *

Spuneai de onlinesport, sa vedem, mincinosule, unde esti moderator?
dead-cat
pe OLS la "diverse" e moderator
elphax
Utilizator
balaci
kerosene
TheIceMan

pe toti ii stiu de multa vreme in afara de kerosene, ca-s si io (sau mai bine zis, io is) mod pe ols.
iar kerosene esti doar daca te-ai facut fan "farul" mai nou.
dupa cum zicea marele filozof, Jar Jar Binks, "meesa not thinking so".
Vornicum
Neah, onlinesport este prea mare ca macar sa ii pomenesti matale numele. Stiu ca vrabia viseaza sa ajunga corb, dar sunt prea multe in joc pentru mine.
Vadim m-ar omori daca as baga link la el pe forum pe forumurile aproape inexistente biggrin.gif
Mihai
Mincinosule, e mai sus dovada ca la onlinesport te milogesti sa-ti scoata banul, cata ipocrizie poate avea cineva sa mai pretinda ca e si mod?

In scurt timp te asteapta aceeasi soarta ca la onlinesport si aici.
Vornicum
Nu-mi risc eu postul pentru o explicatie data unui om , care oricum nu ar putea sa priceapa.
Mihai
Ce explicatie, mincinosule milog?

Recunosc ca in trecut unele mesaje de-ale tale erau amuzante, dar pentru mincinosi de aceasta teapa nu pot avea decat scarba si dispret.
Vornicum
Cum dreq ai ajuns tu sa ma compari cu un alt om ? Cred ca te-ai straduit multa vreme , nu-i asa ? rofl.gif
Ce-i mai simpatic, e ca esti si convins biggrin.gif
Mihai
Mincinosul milog, te lauzi de o luna ca esti moderator pe onlinesport.ro
Dovada e linkul de mai sus - forumist banat, care se roaga sa fie primit inapoi.

Ai avut si la Han numele de utilizator MariusTR.
Vornicum
ASTA de unde ai mai scos-o ? Serios Mihai, let it go, ca esti pe o pista gresita.
Mihai
Mincinosule milog, oricum vei fi banat - ai cel putin onoarea de a recunoaste ca ai mintit, ca esti banat si acolo si pe alte forumuri.
Vornicum
Tocmai ti-am demonstrat ca nu numai ca nu sunt banat pe forumuri, dar mai si moderez pe unde merg smile.gif
Mihai
Mincinosule, arata ca esti moderator pe onlinesport.ro, cum te laudai.

Aici e dovada ca si la Han ai avut nick-ul MariusTR.
Papadie_62
QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 03:14 PM) *
Papadie, tu te refereai la un lucru, Ovidius la un altul.
Īmi pare rău, Mihai, dar nu mi-a fost permis două postări la rānd, deşi aaşa am intenţionat, să le separ.

QUOTE
... consider ca ajuta sa nu se consolideze "bisericute"
.Asta s-o crezi tu (mă repet şi nu-mi place)!

QUOTE
... regulamentul pe care l-ai citit si nu l-ai criticat pana la acest fenomen de turma:
Păi, dacă acum s-a ivit ocazia! Pe parcursul şederii pe un forum, poţi avea surprize - surprize... plăcute sau ne. Dacă pānă acum nu am avut altercaţii cu moderatori, e vina mea că a coincis evenimentul? Şi dacă nu ai surprize neplăcute, ce critici să aduci Regulamentului? Ţi-e bine, atunci e bun! Situaţia se schimbă īnsă, atunci cānd se produce un eveniment neplăcut (exemplul meu). Soluţiile pt rezolvarea problemelor ivite se caută īn urma producerii evenimentului, altfel, să cauţi soluţii la ce?
Am vrut să supun atenţiei nişte puncte din regulamnet īncă de la īnceput, īnsă cui şi īn caliate de ce? Dacă acum, după ceva timp petrecut zilnic pe Han mi se spune "... ce te interesează pe tine...?", īnseamnă că atunci, la īnceput mi-aş fi luat-o cu vārf şi īndesat.
Anticipasem īntrebarea ta legată de faptul că n-am criticat Regulamentul pānă acum, aşa cum anticipasem şi remarca gen nu te ţine nimeni cu forţa (sau... hmm.gif ... cu pistolul la tāmplă) caracteristică vouă, cei cu puterea deplină.

QUOTE
Daca nu esti de acord cu el, procedezi in consecinta.

Pentru asta īnsă, dă-mi voie să-ţi mulţumesc! mwah1.gif Ai dat dovadă de adevărată gazdă. M-ai invitat elegant către uşă... Adică un soi de "Cine nu-i cu noi, e īmpotriva noastră!"...
Mă mai gāndesc cum voi proceda.
Mihai
QUOTE
Dacă pānă acum nu am avut altercaţii cu moderatori, e vina mea că a coincis evenimentul?

Aha... si acum cu cine ai altercatii, de activitatea ta la Han din ultimele 24 de ore se rezuma la a critica acel regulament?

QUOTE
Pentru asta īnsă, dă-mi voie să-ţi mulţumesc

Nu e nevoie. Am spus de mai multe ori ca cei care participa la discutii in cadrul Hanului se considera ca au acceptat regulamentul.
Si... din punctul meu de vedere, e putin deplasat sa spui ca "nu am criticat regulamentul pentru ca nu am avut ocazia". biggrin.gif
Papadie_62
QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 11:09 PM) *
Aha... si acum cu cine ai altercatii...
Credeam că obişnuieşti să citeşti măcar "noutăţile". Ei, şi pentru că prin astă īntrebare mi-ai demonstrat că nu, află că am să te las să dezlegi singur enigma!

QUOTE
... de activitatea ta la Han din ultimele 24 de ore se rezuma la a critica acel regulament?
A altora nu este nici măcar pentru atāt. biggrin.gif.
Vai, cīt mă bucur că mi-ai monitorizat activitatea. Este ceva, să ştii!!
Apropo! Există cumva şi vreo "Fişă a postului" de muşteriu, cu activităţi ce trebuiesc respectate?
Credeam că este un forum pentru conversaţie liberă nu unul cu program impus. tongue.gif

QUOTE
Nu e nevoie. Am spus de mai multe ori ca cei care participa la discutii in cadrul Hanului se considera ca au acceptat regulamentul.
N-are nici o legătură! Ţi-am mulţumit pt eleganţa lui "Daca nu esti de acord cu el, procedezi in consecinta"

QUOTE
Si... din punctul meu de vedere, e putin deplasat sa spui ca "nu am criticat regulamentul pentru ca nu am avut ocazia". biggrin.gif

Mă jigneşti sad.gif cry.gif .
"Deplasat" īnseamnă ceva nu este aşa cum se cuvine īn raport cu situaţia, cu momentul dat; nepotrivit, nelalocul lui; necuviincios... Am fost deplasată cānd am spus că nu am avut ocazia să critic regulamentul?? ohmy.gif ohmy.gif Oh, Doamne!
Tu, ca administrator, te iei de un muşteriu dacă nu iţi dă ocazia???
Mihai
QUOTE
Credeam că obişnuieşti să citeşti măcar "noutăţile". Ei, şi pentru că prin astă īntrebare mi-ai demonstrat că nu, află că am să te las să dezlegi singur enigma!

Hmmm... mi-a fost suficient pe ziua de azi unul care tot ocolea raspunsul. tongue.gif
Ba dimpotriva, eu cred ca nu ai nicio altercatie, ca niciun moderator / administrator nu ti-a sters vreun mesaj - editat vreun post - inchis vreun topic - jignit, dar... daca tot e de contrazis, de ce nu? wink.gif

QUOTE
Credeam că este un forum pentru conversaţie liberă nu unul cu program impus.

Desigur ca e un forum liber, faceam doar o observatie pentru cineva care se plange ca regulamentul impiedica buna desfasurare a activitatii...

QUOTE
N-are nici o legătură! Ţi-am mulţumit pt eleganţa lui "Daca nu esti de acord cu el, procedezi in consecinta".

Iar eu ti-am raspuns la pseudo-multumirea ta.

QUOTE
Am fost deplasată cānd am spus că nu am avut ocazia să critic regulamentul?

Nu... nici germanii nu au fost deplasati cand au spus ca nu au avut ocazia sa-l critice pe Hitler (ca tot eram acuzat ca sunt dictator biggrin.gif)
Cucu Mucu
QUOTE(Papadie_62 @ 22 Aug 2007, 11:45 PM) *
N-are nici o legătură! Ţi-am mulţumit pt eleganţa lui "Daca nu esti de acord cu el, procedezi in consecinta"


bre, fii multumita ca ti-a zis in engleza. Daca iti spunea in romaneste suna cam asa "auzi, cucoană, nu te-am chemat io şi dacă nu-ţi convine, ţolu' pă Chioru' şi la Monteoru' ". rofl.gif
Mihai
rofl.gif

Nu asta a fost tonul mesajului. O simpatizez pe papadie, dar regulamentul nu poate fi schimbat. Iar daca nu il accepta in aceasta forma, alta solutie nu vad care poate fi...
Papadie_62
QUOTE(mariusc2 @ 22 Aug 2007, 11:54 PM) *
bre, fii multumita ca ti-a zis in engleza. Daca iti spunea in romaneste suna cam asa "auzi, cucoană, nu te-am chemat io şi dacă nu-ţi convine, ţolu' pă Chioru' şi la Monteoru' ". rofl.gif

mwah1.gif mwah1.gif (i-ai meritat)
Papadie_62
QUOTE(Mihai @ 22 Aug 2007, 11:53 PM) *
Ba dimpotriva, eu cred ca nu ai nicio altercatie
"Mincinoaso!" Hai, spune, pt că după afirmaţia asta ce altceva ar putea urma??

QUOTE
ca niciun moderator / administrator nu ti-a sters vreun mesaj - editat vreun post - inchis vreun topic - jignit, dar... daca tot e de contrazis, de ce nu? wink.gif
Nu-ţi pot spune nici de-aş vrea (n-am voie de la Regulament, să mă plāng īn public). secret.gif Şi iar imi dai ocazia să te īntreb, tu chiar nu ştii cum să faci să mă determini să-ţi scriu privat?? wink.gif wink.gif

QUOTE
Desigur ca e un forum liber, faceam doar o observatie pentru cineva care se plange ca regulamentul impiedica buna desfasurare a activitatii...
Observaţia era pt cin' se plānge... am scăpat, nu eram eu! hh.gif Eu doar īntreb de ce sunt unii mai cu moţ decāt alţii si de ce este un regulament batut in cuie. Restul sunt doar interpretari tendenţioase. tongue.gif

QUOTE
Nu... nici germanii nu au fost deplasati cand au spus ca nu au avut ocazia sa-l critice pe Hitler (ca tot eram acuzat ca sunt dictator biggrin.gif)
Iar nici o legătura. Nici tu nu ai răspuns la īntrebarea:
QUOTE
Tu, ca administrator, te iei de un muşteriu dacă nu iţi dă ocazia???


Şi dacă mă simpatizezi tot jignindu-mă, nu ţi-ar fi mai la īndemīnă să mă jigneşti simpatizāndu-mă?
Cucu Mucu
Bre papadie, stii cum esti tu? Ceva de genul "nu mi-e ciuda ca m-a batut, da' de ce m-a impins". rofl.gif
Mihai
QUOTE
"Mincinoaso!" Hai, spune, pt că după afirmaţia asta ce altceva ar putea urma??

Nu ar urma nimic, doar astept raspunsul tau, fie aici, fie pe PM (da, asa e tongue.gif).
Nu am niciun temei pentru a te considera mincinoasa.

QUOTE
Eu doar īntreb de ce sunt unii mai cu moţ decāt alţii

Nu sunt unii mai cu mot decat altii. Regulamentul face referire la toti, nu numai la moderatori. wink.gif

QUOTE
de ce este un regulament batut in cuie

hmm.gif Pentru ca... asa este orice regulament? brow.gif Vezi Constitutia, par example.
In fine, tu ii spui "batut in cuie", eu ii spun "concret, clar, definitiv".

QUOTE
Iar nici o legătura. Nici tu nu ai răspuns la īntrebarea

Nu ti-am raspuns pentru ca nu prea are sens (iar vei spune ca te jignesc?). Compari... mere cu pere, in speta compari un regulament - ceva scris cu un forumist - ceva variabil.
Si chiar si din regulament, nu te referi la ceva care ar putea fi considerat variabil, ci concret la un punct, care stiai ca este astfel inca de cand te-ai inregistrat (in speta - reclamatiile publice). Ceea ce, da, mi se pare deplasat.
Papadie_62
QUOTE(Mihai @ 23 Aug 2007, 12:25 AM) *
Nu sunt unii mai cu mot decat altii. Regulamentul face referire la toti, nu numai la moderatori. wink.gif
Atunci de ce unii sunt certaţi in public iar alţii īn culise (oare sunt?)?

QUOTE
hmm.gif Pentru ca... asa este orice regulament? brow.gif Vezi Constitutia, par example.
S-avem rezon, mon cher! Constituţia nu este un exemplu concludent. La aia se umbla pe ici, pe colo, cu ocazia fiecărei schimbări de comenduire.

QUOTE
In fine, tu ii spui "batut in cuie", eu ii spun "concret, clar, definitiv".
Scuzaţi limbajul!

QUOTE
Nu ti-am raspuns pentru ca nu prea are sens (iar vei spune ca te jignesc?). Compari... mere cu pere, in speta compari un regulament - ceva scris cu un forumist - ceva variabil.
Si chiar si din regulament, nu te referi la ceva care ar putea fi considerat variabil, ci concret la un punct, care stiai ca este astfel inca de cand te-ai inregistrat (in speta - reclamatiile publice). Ceea ce, da, mi se pare deplasat.
Văleu, cāt a mai explicaţia elevată doar ca să-mi spui pīnă la urmă că tot ţi se pare deplasat. Dar iţi garantez eu... doar ţi se pare! ! rofl.gif tongue.gif tongue.gif
Mihai
QUOTE
Atunci de ce unii sunt certaţi in public iar alţii īn culise (oare sunt?)?

Cei care sunt atentionati public sunt la a doua / a treia incalcare a regulamentului de acest gen. Dar tu nu ai intervenit pe tot parcursul zilei pentru intrebarea asta, nu? wink.gif Daca da, ai fost... foarte subtila.

QUOTE
Constituţia nu este un exemplu concludent. La aia se umbla pe ici, pe colo, cu ocazia fiecărei schimbări de comenduire.

Incorect. La Constitutie 'se umbla' doar prin referendum.
Daca urmatoarea ta intrebare va fi 'cand avem referendum la Han?' - analizeaza frecventa referendumurilor pentru schimbarea Constitutiei. biggrin.gif

QUOTE
Văleu, cāt a mai explicaţia elevată doar ca să-mi spui pīnă la urmă că tot ţi se pare deplasat.

Eh... e bine cel putin ca ai inteles ca nu isi are sensul intrebarea. tongue.gif
Papadie_62
QUOTE(Mihai @ 23 Aug 2007, 01:05 AM) *
Cei care sunt atentionati public sunt la a doua / a treia incalcare a regulamentului de acest gen. Dar tu nu ai intervenit pe tot parcursul zilei pentru intrebarea asta, nu? wink.gif Daca da, ai fost... foarte subtila.
Īn sfīrşit!

QUOTE
Daca urmatoarea ta intrebare va fi 'cand avem referendum la Han?' -
Uite că nu e!

QUOTE
Eh... e bine cel putin ca ai inteles ca nu isi are sensul intrebarea. tongue.gif
De unde ai dedus?!
Mihai
Se subintelege. biggrin.gif
Papadie_62
Măi să fie! M-am lăsat descoperită! mad.gif
Mihai
mwah1.gif

Gata, s-a facut tarziu... ma pregatesc sa il intampin cum se cuvine pe Mos Ene.
Papadie_62
Noapte bună!
Mihai
Noapte buna! smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.