HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Teo Pleaca De La Protv
Mihai
mesaj 29 Aug 2006, 06:23 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Teo Trandafir pleaca de la ProTV pentru un salariu de un milion de euro!

Vedeta de televiziune paraseste postul a carui emblema este de cinci ani, din cauza unor divergente cu Adrian Sarbu, dar si a unei oferte financiare mari din partea trustului de presa turc Dogan.

Una dintre emblemele Pro TV - Teo - este pe picior de plecare din postul la care a lucrat in ultimii cinci ani. Dupa toate probabilitatile, vedeta s-ar indrepta catre compania Dogan, cel mai mare trust de presa din Turcia, care are planuri pentru o televiziune generalista in Romania.
Dogan este un gigant media care detine mai multe posturi TV, radio, ziare, reviste si edituri, iar incasarile de publicitate ale trustului se ridica, anual, la aproape 500 de milioane de dolari, aproape dublu fata de intreaga piata de publicitate de anul trecut din Romania.

Cea mai bogata vedeta

Potrivit informatiilor EVZ, daca va semna cu turcii de la Dogan, Teo va avea un salariu lunar de 50.000 de euro si va primi o prima de instalare de 400.000 de euro.
Un calcul simplu arata ca, in urmatorul an, in buzunarul lui Teo vor intra nu mai putin de un milion de euro! Ea va deveni astfel cea mai bine platita vedeta care activeaza in Romania, indiferent de domeniu, surclasand de departe alte nume din media, din showbiz si chiar din sport.
Ca o comparatie, cel mai bine platit fotbalist din Romania, Mirel Radoi, capitanul Stelei, castiga pe an aproximativ 300.000 de euro.
Motivele plecarii din Pro TV nu sunt cunoscute.

Pana la inchiderea editiei, vedeta Pro TV nu a putut fi contactata. Oficialii Pro TV au fost rezervati in privinta comentariilor referitoare la plecarea lui Teo Trandafir.

"Teo este momentan in concediu. Relatia dintre Teo si Mediavision, firma care produce emisiunea, se bazeaza pe un contract. Pana in acest moment nu am primit nicio notificare de la Teo, prin care sa ne anunte ca doreste incetarea contractului. Din acest motiv, nu pot sa comentez”, a declarat, pentru EVZ, Maria Apostol PR manager Pro TV.


Detalii in Evenimentul Zilei.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 30 Aug 2006, 08:22 AM
Mesaj #2


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



sa fie adevarat? sau e doar o incercare de exercitiu de imagine pt televiziunea turca si necunoscuta?
si daca e adevarat, oare cit o fi clauza de reziliere pt teo?



--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 30 Aug 2006, 09:22 AM
Mesaj #3


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Acolo e mai potrivita cu emisiunile ei...


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 30 Aug 2006, 09:22 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
John B
mesaj 30 Aug 2006, 09:41 AM
Mesaj #4


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Doamne Ajuta! Poate baga si ei ceva interesant in intervalul orar respectiv thumb_yello.gif


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 30 Aug 2006, 04:27 PM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Se pare ca rezilierea unilaterala contractului cu PROTV-ul presupune niste penalitati de 250.000 de euro. Deci un sfert din milionul de euroi se va duce in buzunarul lui Sarbu.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 31 Aug 2006, 05:32 PM
Mesaj #6


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Oricum, nu cred sa fie un pas intelept pentru Teo...

Imi aminteste de zvonurile dinaintea aparitiei National TV. Ca se doreste a fi cea mai mare televiziune, cea mai performanta aparatura, cele mai mare vedete... un mare fâs.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 31 Aug 2006, 05:34 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Pai ea pe ce termen are semnat contractul?

Pacat ca ramane tot in Ro. Macar de ar lua o turcii. Si cu voal pe fata tot enervanta ar ramane.


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
mesaj 31 Aug 2006, 05:35 PM
Mesaj #8


Forumista Poeta
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.500
Inscris: 20 April 04
Forumist Nr.: 3.171



Ba cu buricul gol !


--------------------
Traieste ca si cum ai muri maine.
Invata ca si cum ai trai vesnic.

Indira Gandhi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 31 Aug 2006, 05:52 PM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



QUOTE (contraste @ 31 Aug 2006, 06:35 PM)
Ba cu buricul gol !

rofl.gif spoton.gif

Cert e ca multi romani o apreciaza... tot nu inteleg de ce... si nici nu mi doresc sa inteleg, din moment ce are o audienta atat de mare si o televiziune (oricare ar fi aceea) e dispusa sa ofere un asemenea salariu pt "vedeta".

As aprecia daca macar ar muta o din prime time dimineata daca nu vor sa o scoata de tot din grila de programe.

Sper sa fie cum spune Mihai, sa nu fie un pas intelept, poate asa renunta la televiziune sau macar schimba genul emisiunilor.


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 31 Aug 2006, 06:02 PM
Mesaj #10


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Am pierdut ceva daca n-o cunosc pe Teo asta?


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 31 Aug 2006, 06:16 PM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



QUOTE (Cla @ 31 Aug 2006, 07:02 PM)
Am pierdut ceva daca n-o cunosc pe Teo asta?

NU!


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 31 Aug 2006, 06:21 PM
Mesaj #12


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Na Doamne-ajuta, am facut inca un bine la viata mea biggrin.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 31 Aug 2006, 07:28 PM
Mesaj #13


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



QUOTE
Pai ea pe ce termen are semnat contractul?

Pana in 2008.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 31 Aug 2006, 07:52 PM
Mesaj #14


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.374
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Nu trebuie sa fim atat de categorici in a nega calitatile de realizator de programe a lui Teo Trandafir. Nu sunt fan Teo dar stiu o multime de lume care urmareste emisiunile ei zilnic, exista un segment de populatie care o adora, are o spontaneitate si un sarm aparte. S-a straduit sa impace si capra si varza si a invitat in emisiunile ei atat manelisti, artisti de moment cat si adevarati oameni de cultura.Dupa parerea mea s-a descurcat onorabil , stie sa stea de vorba si cu oameni simpli si cu fitzosi dar si cu persoane de calitate. Nu dau nume, sunt convinsa ca e o calitate sa ai asa disponibilitate de dialog cu asa diversitate de invitati.Banuiesc ca si politica postului unde a lucrat a facut-o sa invite in emisiunea ei oameni din toate sferele sociale.Pana la urma emisiunea ei era de divertisment, nu de cultura , a scapat mai putine perle decat altii in direct si a alinat zilele de singuratate a atator batrani...Nu trebuie sa fim snobi, avem telecomanda in mana si posibilitatea sa ne alegem programul agreat.
wink.gif Nu dati cu pietre!E parerea mea!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 31 Aug 2006, 08:09 PM
Mesaj #15


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Draga mea dascalita,disponibilitatea lui Teo de a sta de vorba cu toate taraturile(ca nu pot sa ma pronunt altfel)vine dintr-o alta mare disponibilitate a ei si anume..o nesecata dorinta de a primi bani,cit mai multi bani!Salariul ei de 50000 euro sau parai(ce mai conteaza!) era reprezentat de nenumarate cote parti de la toti invitatii ei de seama Sa fim seriosi!Nimeni n-o obliga ca dupa ce si-a luat apartamente peste apartamente si jeepan dupa jeepan sa nu zica stop si sa se apuce de facut ceva mai constructiv cu viata ,farmecul si spontaneitatea ei.Cunoastem ce-i poate pielea lui Sarbu dar aici s-au intalnit 2 de aceeasi speta.Nu conteaza cita subcultura si cite deservicii face acestui popor,conteaza numai cite palate,viloaie si ce ultim model de masina si-au tras ei pe spinarea si pe naivitatea aceluiasi popor care se uita cu nesat la toate haznalele lor! devil.gif

Acest topic a fost editat de Michelle: 31 Aug 2006, 08:12 PM


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wasp
mesaj 31 Aug 2006, 08:36 PM
Mesaj #16


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 681
Inscris: 29 November 05
Forumist Nr.: 7.367



Dap...dar toate compromisurile au, pana la urma, un pret... Cine garanteaza ca turcii nu iau marile nume de pe piata si le folosesc pana isi rodeaza oameni pe gustul lor, dupa care arunca vedetzii romanesti la gunoi ? Iar Teo, realizator de programe ???? Give me a break... De aia o taraste pe Andreea Godeanu peste tot dupa ea. Aia gandeste, iar Teo se maimutareste ! Iar de cand s-a manelizat la PRO (pe bani multi, ca doar nu e idioata complet) a ajuns sa aiba fani numai printre gospodine.

Edit: scapasem un "nu" esential

Acest topic a fost editat de wasp: 31 Aug 2006, 08:37 PM


--------------------
Sa ai incredere doar in umbra ta, dar numai atunci cand iti cade in fata !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 1 Sep 2006, 08:51 AM
Mesaj #17


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (Mihai @ 31 Aug 2006, 06:32 PM)
Imi aminteste de zvonurile dinaintea aparitiei National TV. Ca se doreste a fi cea mai mare televiziune, cea mai performanta aparatura, cele mai mare vedete... un mare fâs.

Eh, cu National TV eu am mirosit de la inceput ca va fi un mare fas, pffiii. Si asta pentru ca aia care s-au apucat sa faca televiziune aveau experienta in sucuri si snacksuri, nu in televiziune. Mi-am dat seama ca au vrut sa isi faca TV-u doar pentru a-si promova propriile produse.

In cee ce-i priveste pe turci, din cate am auzit, au experienta grasa. Se pare ca printre altele gestioneaza CNN Turcia si alte posturi TV, destul de importante. Probabil nu va sparge piata acest nou canal, dar nici nu cred ca va fi un alt Tele7 sau National. Probabil va reusi sa ajunga la nivelul Prima TV. Iar pe viitor... cine stie. In vreo 20 ani... ar putea sa ajunga si nr. 1 daca ii tine buzunarul.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 1 Sep 2006, 01:03 PM
Mesaj #18


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Dupa cum spune Mihai, contractul lui Teo expira in 2008. Chiar daca a luat in calcul posibilitatea rezilierii, cred totusi ca nu o va face.

Este in televiziune de mult timp, asa ca stie foarte bine cum se invart lucrurile. Daca se va muta totusi, probabil ca o va face dupa cel putin cateva luni de la deschiderea noului post TV.


@Dascalita, nu dau cu pietre acum. Ar trebui sa ma auzi vorbind cu prietenii mei tongue.gif
M ai lovit cand ai spus ca alina sufletele unor batrani insa stau si analizez putin... si Andreea Marin alina (si tot nu mi place), diversi cantareti, si la Big Brother 1 a fost o mini campanie de gen... etc, etc.

Luam in calcul si oamenii care ajuta si nu vor publicitate in urma acestor lucruri? Cat e facut din suflet pt acei batrani si cat pt publicitate?


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 1 Sep 2006, 01:43 PM
Mesaj #19


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Se pare ca Teo are niste neintelegeri cu Sarbu, deci de plecat sunt convins ca vrea sa plece si ca va pleca. Se pare ca o curteaza si Voiculescu.

Teo la Antena 1?


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 1 Sep 2006, 02:12 PM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.374
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



In postul anterior am mentionat ca aveti telecomanda in mana, deci puteti selecta programul dorit.In privinta batranilor, stiu ce spun! Soacra mea n-a pierdut nici o emisiune cred, si nu cred ca i-a daunat, ba dimpotriva! laugh.gif Am cateva vecine pensionare care asa isi petrec dupa amiezele, in fata televizorului ,cu Teo! E placerea lor, nu le poate nimeni convinge ca ar fi mai intructiv (sau mai select!) alt program.Daca mie nu-mi place ceve, nu inseamna ca trebuie sa ridic din spranceana la gusturile celorlalti.Repet, nici eu nu sunt fan Teo sau Andreea Marin, dar nu-i desconsider pe cei care urmaresc asa ceva! In general, cam toate emisiunile de divertisment de la noi sunt de acelasi calibru...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 1 Sep 2006, 03:19 PM
Mesaj #21


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Se pare ca nu e atat de sigur ca va pleca la cei de la Dogan. Dupa cum preciza si actionmedia, Cotidianul anunta:
QUOTE
Teo Trandafir are de ales, din momentul in care va rezilia contractul cu PRO TV, intre patru oferte. Cele mai puternice, din punct de vedere financiar, sint cele ale Dogan Grup si Prima TV. Realitatea Media, desi nu a confirmat oficial, o doreste pentru Romantica, un post de nisa orientat spre publicul feminin, ce va fi relansat in cursul anului viitor. Ofertantul cu cea mai buna pozitie in audiovizual este Antena 1, cel de-al doilea post comercial de pe piata.

Pina acum, ofertele facute de Dogan Grup au fost refuzate de Dan Negru si Robert Turcescu. In afara lui Teo Trandafir, alte vedete pe care turcii le considera demne de achizitie pentru Kanal D sint Andreea Marin, Dana Mladin si Lucian Mindruta. De asemenea, ei au inceput deja negocierile cu Valeriu Lazarov pentru achizitionarea de emisiuni ale celor doua case de productie pe care le detine.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 1 Sep 2006, 04:03 PM
Mesaj #22


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



oricine o ia pe teo acuma... risca sa pateasca la fel ca marian iancu, care tot cumpara scump jucatori expirati...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 2 Sep 2006, 12:15 PM
Mesaj #23


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Ei, emisiunile celor ce au venit de la Pro la Antena 1 (Mandruta, Zaharescu...) au un rating destul de bun...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 2 Sep 2006, 12:28 PM
Mesaj #24


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



Nu sta televiziunea lui Sarbu...in duduia TEO...si asa ocupa prea mult loc pe ecran...pentru umorul si carisma ei jos palaria .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 2 Sep 2006, 10:48 PM
Mesaj #25


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Nu stiu daca Teo, ca persoana, e enervanta sau formatul emisiunii (la fel ca toate mizeriile made in ProTv). Mie imi placea mult, la inceputurile ei in televiziune.... Acum a cam inceput sa prinda gustul banilor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 3 Sep 2006, 09:25 AM
Mesaj #26


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



Serenity problema finantelor in televiziune e destul de mediatizata in interior , se castiga prost pentru munca depusa ... de aceea vedem pe la televiziunile mari ... aceea migratie .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 3 Sep 2006, 04:29 PM
Mesaj #27


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE (Colimator @ 3 Sep 2006, 10:25 AM)
mediatizata in interior

blink.gif


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 3 Sep 2006, 06:50 PM
Mesaj #28


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



mariusc2 chestia de care vorbeam eu e foarte mult discutata in spatele cortinei...deobicei angajatii unor televiziuni au ca subiect de discutie banii pe care i primeste pentru munca depusa ...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 3 Sep 2006, 07:11 PM
Mesaj #29


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Problema sta asa:daca tot fac rating sa aiba grija ce subiecte/ce invitati au,sa aiba grija macar sa nu polueze daca nu pot(sau nu sunt in stare! wink.gif sa ridice nivelul intelectual al celor care n-au altceva mai bun de facut decit sa-i priveasca,daca tot castiga atatia bani macar sa mai aiba si putina rusine ca nici mamaia ei daca se uita la televizor nu merita sa faca studii doctorale dupa vietile manelistilor;eu cred ca gustul e in permanenta transformare si ca da,se poate educa,exista speranta si pentru vecinele-pensionare care stau cu noi pe palier sa vada si dau un exemplu...vieti de regine si printese,documentare sau filme artistice ale unor vieti de artisti,decit ce-a mai facut Guta sau Adrian Copilul Minune...sau sa afle ultimele cancanuri ale"high life-ului"bucurestean.
Eu nu le dispretuiesc pe babute ca se uita la Teo pentru ca stiu ca saracele n-au la ce se uita,ci o dispretuiesc pe Teo,ca ea stie ca vinde marfa de proasta calitate si totusi o face...uite si la capitolul asta vedetele de la Hollywood le bat la fund p-astea dambovitene si ma refer la Angelina Jolie care nebunatica-nebunatica ,s-a jucat ea cu cutitele ce s-a jucat,dar a ajuns ea ambasadoare ONU dupa cite drumuri si adoptii a facut in Asia si Africa?!


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 4 Sep 2006, 01:08 PM
Mesaj #30


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



QUOTE (Mihai @ 2 Sep 2006, 02:15 PM)
Ei, emisiunile celor ce au venit de la Pro la Antena 1 (Mandruta, Zaharescu...) au un rating destul de bun...

astia-s pe stiri, si au plecat pt ca nu isi puteau face loc peste Esca (printre altele, robotica de stiri e maritata cu omul Lauder in Ro, iar protv e proprietate Lauder...)

si Teo avea rating la Antena cind a venit la Protv... chit ca se chinuia mircea badea sa-l strice

intrebarea e ... cit poti sa scoti din ce bagi, ca daca azi emisiunea in formatul "care este" are succes si face si bani, s-ar putea ca la alte costuri de productie, si in alt format... s-ar putea dovedi aventura


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 7 Sep 2006, 11:43 AM
Mesaj #31


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Se pare ca in locul emisiunii lui Teo, la ProTv va fi inserat in grila de programe un serial romanesc.

Referitor la plecarea lui Teo, 2 stiri de azi:

Sarbu n-a luat teapa. Lui Teo Trandafir nu i-a reusit santajul
Stirea ca emisiunea lui Teo pleaca din Pro TV a fost lansata chiar de realizatoarea Teo Trandafir, care, astfel, a incercat sa-i forteze mana lui Adrian Sarbu pentru a obtine o marire de salariu. Patronul Media Pro nu a cedat la santaj si a eliberat-o de contract.


Teo, rateu la negocierile cu Antena 1
Ramasa pe drumuri dupa "divortul" de Pro TV, Teo incearca piata media. Vedeta a inceput negocierile cu fiecare ofertant in parte, pentru a decide care este cea mai buna varianta. Pentru inceput, a eliminat de pe lista favorita - Antena 1. Se pare ca, dupa mai multe runde de discutii, cele doua parti nu au ajuns la un consens si au sistat tratativele. Acesta este un prim esec al somerei Teo Trandafir.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 7 Sep 2006, 12:14 PM
Mesaj #32


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



unsure.gif Cronica Carcotasilor o vroia aseara pe TEO ...acuma ma intreb pe ce post ....de bibelou unsure.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 7 Sep 2006, 12:43 PM
Mesaj #33


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Super tare. Astia de la Gardianul nu stiu nici acuma sa scrie. Iata o super perla, luata de pe linkul de mai sus:

QUOTE
A existat o asemenea propunere din partea trustului turcesc sau zvonurile au fost lansate chiar de prezentatoare? Se pare ca da.


rofl.gif

Cu alte cuvinte: E alba sau e neagra? Raspunsul este DA! laugh.gif


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 7 Sep 2006, 06:56 PM
Mesaj #34


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



O tzatza damboviteana care a indraznit sa viseze ( cu ochii deschisi) ca a ajuns o Oprah Winfrey ! Nici la glezna ei !! tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 8 Sep 2006, 03:31 PM
Mesaj #35


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



si pe masura ce trece timpul PR de la ProTV o va desfiinta si mai tare pe Teo, iar ceilalti se vor uita chiondoris sa vada ce se intampla
si de dat contract la teo... i se vada, dar intr-o grila viitoare, pt ca e prea scurt timpul ca sa o mai dai la intors


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 11:33 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman