HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 >  
Closed TopicStart new topic
> India, discover the land of kamasutra
karinna
mesaj 30 May 2005, 11:31 PM
Mesaj #141


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Olaf @ 31 May 2005, 12:22 AM)

Chiar, din ce oras din India esti? Nordul e destul de mare... vad ca sunt chiar cateva provincii, toate fiind in "India de nord".

CHANDIGARH, capitala statului Punjab si Haryana.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 30 May 2005, 11:40 PM
Mesaj #142


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



ohmy.gif Wow, este capitala si a Haryanei? ohmy.gif

Sa inteleg ca esti de la munte, intr-un fel?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 30 May 2005, 11:47 PM
Mesaj #143


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Olaf @ 31 May 2005, 12:30 AM)
Din pacate informatiile mele sunt destul de inexacte... am citit asta vara o carte, dar nu am memorie chiar de elefant, si nu am nici cartile la indemana. Oricum, parca erau in perioade diferite, si statutul lor era complet diferit. Shiva era mai apropiat de zeii greci, ca structura, fiind o persoana, nascuta (cumva, nu mai stiu cum), si avand puteri si slabiciuni, pe cand Brahma... rolleyes.gif Brahma era Suflarea, era Spiritul, Totul este in Brahma si Brahma este in totul. Diferenta esentiala intre cei doi, as zice, nu? rolleyes.gif

Brahma , Vishnu si Shiva formeaza triada TRIMURTY Fiecare in parte are un rol diferit.
Vishnu-este protectorul lumii
Brahma- creatorul si directorul universului
Shiva- distrugatorul

Vishnu l-a pus pe Brahma sa creeze universul si sa il directioneze.
Shiva are misiunea sa distruga universul, daca oamenii fac multe pacate.
Vishnu este protectorul impotriva demonilor.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 30 May 2005, 11:47 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
karinna
mesaj 30 May 2005, 11:50 PM
Mesaj #144


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Olaf @ 31 May 2005, 12:40 AM)
ohmy.gif Wow, este capitala si a Haryanei? ohmy.gif

Sa inteleg ca esti de la munte, intr-un fel?

tongue.gif Haryana este regiune de campie faimoasa pentru agricultura.
Cred ca tu te referi la HIMACHAL PRADESH - asta e zona montoasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 30 May 2005, 11:58 PM
Mesaj #145


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Da, m-am inselat eu...

Cat despre zei: oricum, nu poti sa faci o identificare cu Dumnezeu: este pur si simplu o diferenta de concept tongue.gif. Dar asta este pentru subforumul religie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 12:00 AM
Mesaj #146


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



Da nu intram in religie ca e mult si multe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 31 May 2005, 08:28 AM
Mesaj #147


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 01:25 AM)
QUOTE (Michelle @ 30 May 2005, 11:34 PM)
Beey!!!:o poate a vrut fata sa spuna ca ea are stramosi  din  nordul Indiei rolleyes.gif  ,de aceea se considera indianca ,si noi stam cu gura pe ea si-o inhibam cu intrebari d-astea nedelicate despre limba engleza si limba romana    sorry.gif

Asa cum am mai spus nu am de ce sa o dovedesc.
Sunt ceea ce sunt si asa voi ramane si sunt mandra de ceea ce sunt.! wink.gif

probabil n-ai de ce sa dovedesti si pentru ca este elocventa fizionomia ta ...nu stiu daca ai inteles ce am vrut eu sa spun prin stramosi din N Indiei ? esti cumva rroma ? daca da...nu-i nici o rusine sa o afirmi si chiar ne bucuram sa avem printre noi o demna reprezentanta a acestei etnii ...dar inca o data nu vad de ce n-ai posta o poza cu tine pe topicul special pentru asta...si intr-un caz si in altul ai inlatura toate suspiciunile ohyeah.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 08:49 AM
Mesaj #148


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



Michelle,daca as fii rroma asa cum suspectezi-afirmi-crezi domnia ta,forumul pe care l-as fi deschis se intitula"RRomi din Romania",nu India -the lend of kamasutra.
Imi pare sincer rau ca in loc sa te intereseze subiectul pe care l-am propus spre dezbatere pe acest forum ,pe tine te preocupa daca sunt eu sau nu indianca.
Aa cum am mai spus ,nu am pentru ce sa imi dovedesc identitatea.
Ceea ce incerci tu sa faci acum , o trec la rubrica carcotasi.
Cat despre poza chiar daca as posta-o pe forum ,ulterior mi-ati cere sa o dovedesc,de ce sa ne invartim intr-un cerc vicios?
Persoanele ca si tine, in momentul in care vad ca un strain chiar stie despre tara in care invata(Romania),ca poate vorbi limba acelei tari ,poate sa scrie si sa citeasca , se constipa .Nu inteleg de ce.Este oare invidia?
Ar trebui sa incepi sa digeri adevarul ,altfel vei intra in constipatie cronica.
De 5 ani , de cand sunt in Romania am observat ca fetele sunt invidioase , ca sunt chiar foarte geloase, ca nu au personalitate ,ca se vand ieftin la starini.Nu vreau sa jucnesc pe nimeni dar acesta este adevarul.Asta te deranjeaza pe tine la noi indiencele, ca noi nu ne vindem ?Ca noi urmam traditia?
Iar acum :Michell tu trebuie sa imi dovedesti ceva.Dovedeste-mi ca tu nu intrii in categoria fetelor( ca sa nu spun altfel) care se vand!!!!!!!!! ohyeah.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 31 May 2005, 09:02 AM
Mesaj #149


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Si prin ce metoda iti poate demonstra Michelle asta? Ii prezinti tu un strain cu bani si ea nu se "vinde" lui, demonstrandu-ti tie ca sunt si in Romania fete care nu se vand? Sau cum, ca zau daca pricep! hh.gif O fi din cauza coeficientului ala de inteligenta?! blink.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 31 May 2005, 09:07 AM
Mesaj #150


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Mey, s-o opreasca cineva pe asta, ca deja intrece limita bunului simt.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:25 AM
Mesaj #151


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 12:19 AM)
Daca ti-ai fii dat toata silinta ,acum nu te mai plangeai in fata mea ca nu ai invatat inca germana. rofl.gif

Auzi Madam Aichiu, nu m-am plins in fata ta, am constatat. Banuiesc ca n-ai cum sa dovedesti nici faza cu IQ-ul tau supermegaextrabombastic asa cum n-ai reusit sa ne convingi nici despre originile tale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:27 AM
Mesaj #152


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 12:22 AM)

Am folosit Dumnezeu pentru a va fii mai simplu sa intelegetri ,daca va vorbeam despre VISHNU,SHIVA OR BRAHMA nu stiai cu ce se mananca rofl.gif
Mi se pare normal sa folosesc numele pe care toti il folosesc in Romania. Tie nu? thumb_yello.gif

NU! Numele generic este divinitate. Educatia noastra, crestina, nu ne indeamna sa incercam sa intretinem raporturi sexuale cu Dumnezeu. Mai mult, pentru noi este o blasfemie si macar sa ti-l inchipui de Dumnezeu dezbracat daramite in toiul actiunii!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:30 AM
Mesaj #153


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 09:49 AM)
De 5 ani , de cand sunt in Romania am observat ca fetele sunt invidioase , ca sunt chiar foarte geloase, ca nu au personalitate ,ca se vand ieftin la starini.

La care fete te referi? La indiencele din Romania?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:31 AM
Mesaj #154


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Mara @ 31 May 2005, 10:02 AM)
Si prin ce metoda iti poate demonstra Michelle asta? Ii prezinti tu un strain cu bani si ea nu se "vinde" lui, demonstrandu-ti tie ca sunt si in Romania fete care nu se vand? Sau cum, ca zau daca pricep! hh.gif O fi din cauza coeficientului ala de inteligenta?! blink.gif

Las la latitudinea ei cum sa faca demosntratia!Daca tot suntem la capitolul demonstratii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:32 AM
Mesaj #155


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (nefertiti @ 31 May 2005, 10:07 AM)
Mey, s-o opreasca cineva pe asta, ca deja intrece limita bunului simt.

Sa o opreasca cine a inceput sa puna in balans identitatea mea! Rusine!!!Rusine!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:34 AM
Mesaj #156


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



Sincer te compatimesc! Oare cit trebuie sa se urasca pe sine insusi un om care-si construieste o alta identitate, o mica lume in care se face ca traieste? Daca n-ai fi inventat chestia asta cu india oare chiar atit de insipida ai fi fost? Ai vrut atentie? Ai vrut sa frapezi? No aici sintem, gata socati, gara frapati dar tot nu te credem. Daca vrei fa un sondaj: cine crede balariile karinnei? sa vedem ce iese.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:35 AM
Mesaj #157


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 10:32 AM)
Rusine!!!Rusine!!!

Asta ai exclamat cind te-ai vazut dis de dimineata in oglinda?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 31 May 2005, 09:37 AM
Mesaj #158


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 09:49 AM)
Michell tu trebuie sa imi dovedesti ceva.Dovedeste-mi ca tu nu intrii in categoria fetelor( ca sa nu spun altfel) care se vand!!!!!!!!! ohyeah.gif

Cand afirmi atat de categoric ca TREBUIE sa-ti dovedeasca ceva, ar trebui sa propui si o cale de a realiza asta, pentru ca s-ar putea ca biata fata sa se chinuie sa-ti demonstreze, iar tu sa nu fii satisfacuta de metodologie. Si ar fi pacat de eforturiel ei, nu-i asa? Plus ca eu chiar nu-mi imaginez cum s-ar putea face o atare demonstratie, asa ca sunt tare curioasa ce ai avut tu in cap cand i-ai impus sa-ti dovedeasca. hmm.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:40 AM
Mesaj #159


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Carmelita @ 31 May 2005, 10:30 AM)

La care fete te referi? La indiencele din Romania?

Nu draga ,la romance .!Nu imi spune ca nu ti-e cunoscut ce fac romancele in spania... rofl.gif ,ce fac cu italienii rofl.gif Dar de ce te oftici?Te-am atins la punctul slab?
Cat despre coeficientul de inteligenta, al meu nu cred ca poate fii pus la indoiala din moment ce va vorbesc limba, dar al tau ...chiar poate din moment ce nu ai reusit sa inveti inca germana.
In locul tau m-as ascunde undeva ssa nu ma vada nimeni,mi-ar fii chiar rusine sa spun pe forum ca stau in Austria de mult timp si inca nu stiu limba....nu este ceva cu care sa te mandresti draga, ci din potriva este ceva de care sa iti fie rusine.
O alta intrebare pe care nu rezist sa nu ti-o pun este :Ce faci tu in Austria?-daca ai invata,sau ai avea un job intr-un office cu siguranta ai fii vorbit in acest moment limba tarii fluent....Ma abtin in ceea ce priveste concluzia care se trage.... ohyeah.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:41 AM
Mesaj #160


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Carmelita @ 31 May 2005, 10:35 AM)
QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 10:32 AM)
Rusine!!!Rusine!!!

Asta ai exclamat cind te-ai vazut dis de dimineata in oglinda?

Nu draga, asta am exclamat cand am citit ceea ce ai scris tu cu germana ta,.,,, wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:42 AM
Mesaj #161


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 10:40 AM)

O alta intrebare pe care nu rezist sa nu ti-o pun este :Ce faci tu in Austria?-daca ai invata,sau ai avea un job intr-un office cu siguranta ai fii vorbit in acest moment limba tarii fluent....Ma abtin in ceea ce priveste concluzia care se trage.... ohyeah.gif

pai cum ce fac? Ce fac toate romancele mama draga. Numa ca io am venit la ei sa nu se oboseasca ei sa mai vina la mine ca se facea coada la vama si se bloca circulatia. Multumita?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:43 AM
Mesaj #162


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Mara @ 31 May 2005, 10:37 AM)
[
Cand afirmi atat de categoric ca TREBUIE sa-ti dovedeasca ceva, ar trebui sa propui si o cale de a realiza asta, pentru ca s-ar putea ca biata fata sa se chinuie sa-ti demonstreze, iar tu sa nu fii satisfacuta de metodologie. Si ar fi pacat de eforturiel ei, nu-i asa? Plus ca eu chiar nu-mi imaginez cum s-ar putea face o atare demonstratie, asa ca sunt tare curioasa ce ai avut tu in cap cand i-ai impus sa-ti dovedeasca. hmm.gif

ohmy.gif De ce sa nu poata?Sa incerce sa ii vedem coeficientul ca doar tot suntem la capitolul asta.!!! rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 31 May 2005, 09:45 AM
Mesaj #163


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE (karinna @ 30 May 2005, 11:29 PM)
QUOTE (Mistinguett @ 30 May 2005, 11:28 PM)
Karinna, iti mai dau si eu un subiect de dezbatut: ce ne poti spune despre viata troll-ilor in India?

Reformuleaza nu inteleg ce anume vrei sa stii.

Troll-ul e o creatura din mitologia nordica, ce sta sub pod si cere taxa de drum oricaruia ce vrea sa-l treaca smile.gif

de aceea, in 1999 Basescu, pe vremea aia ministrul transporturilor, punea peste tot tablite cu inscriptia "aici sunt banii vostrii" rolleyes.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
surzi
mesaj 31 May 2005, 09:46 AM
Mesaj #164


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 286
Inscris: 29 January 05
Forumist Nr.: 5.580



Incalzirea de dimineata, fetelor?tongue.gif

Karinna, ia mai bine si invata, parca aveai examen wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:48 AM
Mesaj #165


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Carmelita @ 31 May 2005, 10:27 AM)

NU! Numele generic este divinitate. Educatia noastra, crestina, nu ne indeamna sa incercam sa intretinem raporturi sexuale cu Dumnezeu. Mai mult, pentru noi este o blasfemie si macar sa ti-l inchipui de Dumnezeu dezbracat daramite in toiul actiunii!

Fata draga, incep sa inteleg de ce nu ai invatat inca germana.Toate se leaga intre ele.Nu a spus nimeni sa intretii relatii cu Dumnezeu,Allah cum vrei tu sa-i spui,Ideea era sa ajungi la Dumnezeu,Allah, Divinitate( asta ca sa-ti fac pe plac) prin sex.Sa iti unesti sufletul ! Mai dar tu esti ...dusa rau de tot./....soryy pentru tine!!!chiar imi pare rau
Tu chiar nu ai citit nimic in viata ta despre Yoga?despre Kamasutra, despre Tantra, Mantra?
Chiar nu ai cultura generala ?
M-ai surprins...rau de tot!!!!!!!!!! rofl.gif ohyeah.gif blink.gif thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:49 AM
Mesaj #166


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



Karinna sper ca ti-e clar ca ai jignit toate femeile romance prin afirmatia ca s-ar vinde la straini! Eu zic sa-ti iei frumos bagajele si s-o tai catre continentul tau atit de curat si cu o moralitate imaculata. Poate gasesti pe cineva sa-ti intermedieze vreun orgasm de la divinitate.

p.s. Nu se poate inchide topicul asta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 31 May 2005, 09:49 AM
Mesaj #167


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Karinna, vad ca stapanesti bine limba romana, dar parca ai dificultati de intelegere, pentru ca nu pari sa fi citit ce am scris. Poti, te rog, sa mai citesti o data, sa incerci sa intelegi si sa-mi raspunzi? Ma intereseaza exact la ce te-ai gandit cand ai propus demonstratia, pentru ca eu nu am gasit nici o solutie, asa ca imi intelegi, cred, curiozitatea.



--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:50 AM
Mesaj #168


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (dead-cat @ 31 May 2005, 10:45 AM)
[
Troll-ul e o creatura din mitologia nordica, ce sta sub pod si cere taxa de drum oricaruia ce vrea sa-l treaca smile.gif

de aceea, in 1999 Basescu, pe vremea aia ministrul transporturilor, punea peste tot tablite cu inscriptia "aici sunt banii vostrii" rolleyes.gif

Nu stiam despre troll.Imi poti spune mai multe despre acest subiec?suna interesant wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:55 AM
Mesaj #169


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Carmelita @ 31 May 2005, 10:49 AM)
Karinna sper ca ti-e clar ca ai jignit toate femeile romance prin afirmatia ca s-ar vinde la straini! Eu zic sa-ti iei frumos bagajele si s-o tai catre continentul tau atit de curat si cu o moralitate imaculata. Poate gasesti pe cineva sa-ti intermedieze vreun orgasm de la divinitate.

p.s. Nu se poate inchide topicul asta?

Nu am avut niciodata intentia sa va jicnesc.Eu nu sunt ca romanii ,la prima dificultate sa imi fac bagajele si sa plec...De ce as face-o?
By the way acum ...te contrazici singura...pana acum puneai in balans identitatea mea...acum ma trimiti acasa...Ce sa mai cred despre tine? ohmy.gif
Se pare ca a ta gandire nu este stabila.Hotaraste-te ce vrei mai intai ,apoi cere!
Cat despre PS ....Nu vad de ce s-ar inchide forumul...numai pentru ca tie nu iti place?
Ai optiunea sa mergi pe alte forumuri,nu te tine nimeni aici si nimeni nu te-a invitat, si chiar nu esti binevenita daca mai continui cu prostiile tale.Daca te porti frumos ,poate imi schimb parerea despre tine.
thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 31 May 2005, 09:55 AM
Mesaj #170


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 09:50 AM)
QUOTE (dead-cat @ 31 May 2005, 10:45 AM)
[
Troll-ul e o creatura din mitologia nordica, ce sta sub pod si cere taxa de drum oricaruia ce vrea sa-l treaca smile.gif

de aceea, in 1999 Basescu, pe vremea aia ministrul transporturilor, punea peste tot tablite cu inscriptia "aici sunt banii vostrii"  rolleyes.gif

Nu stiam despre troll.Imi poti spune mai multe despre acest subiec?suna interesant wink.gif

asta imi era clar biggrin.gif .
pot, dar asta ar insemna sa-i dau de mincare. pentru ca, Mistinguett se referea la un alt fel de troll, ceva mai putin "transcedental" rofl.gif
anume la asta. devil.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 09:56 AM
Mesaj #171


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (surzi @ 31 May 2005, 10:46 AM)
Incalzirea de dimineata, fetelor?tongue.gif

Karinna, ia mai bine si invata, parca aveai examen wink.gif

smile.gif thumb_yello.gif in 30 min.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:00 AM
Mesaj #172


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



Mara , have a break have a kit thumb_yello.gif kat!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:02 AM
Mesaj #173


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



dead- cat, interesant!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
surzi
mesaj 31 May 2005, 10:08 AM
Mesaj #174


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 286
Inscris: 29 January 05
Forumist Nr.: 5.580



Ei, daca mai ai 30 min, eu o sa-mi servesc cafeaua, and you, little fuzzy troll sa imi spui cam cum ai concepe tu acea demonstratie de iarmaroc? smoke.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:12 AM
Mesaj #175


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Carmelita @ 31 May 2005, 10:42 AM)

pai cum ce fac? Ce fac toate romancele mama draga. Numa ca io am venit la ei sa nu se oboseasca ei sa mai vina la mine ca se facea coada la vama si se bloca circulatia. Multumita?

Si spui asta cu asa multa mandrie?Mie mi-ar fii rusine...By the way tu nici nu reprezinti acest topic, nu inteleg ce cauti aici?Numai sa faci scandal?Asta intelegi tu prin forum?Incepi sa semeni tot mai mult cu o persoana inculta ,care pentru a ascunde gradul de incultura isi exprima in mod direct agresivitatea verbala,cu un limbaj de "Cartier".
Un sfat pentru tine:
Viziteaza un forum despre Austria, scris in germana, vorbeste acolo si vei invata ceva care sa iti foloseasca, parerea mea....decat sa stai pe forum India ....oricum nu ai nici o idee despre aceasta tara, nu pot purta o adevarata discutie cu tine, tu esti pusa numai pe cearta iar eu una nu am degand sa imi complic viata si timpul cu tine.
O zii buna si succesc cu germana.La-revedere!!!!pusiiiiiiiiiiiiii wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 >
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 04:43 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman