HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  « < 4 5 6 7 >  
Closed TopicStart new topic
> India, discover the land of kamasutra
nefertiti-old
mesaj 31 May 2005, 10:20 AM
Mesaj #176


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Well, se pare ca unele nevertebrate au mai multa energie decat credeam.

Io iti spun pentru ultima data, e momentul sa te retragi, sa iti vezi de kamasutra, ca noi ne descurcam la asta si fara tine. spoton.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 10:22 AM
Mesaj #177


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:12 AM)
"Cartier"

prefer Rolex, mersi. Si imi si permit ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:26 AM
Mesaj #178


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (nefertiti @ 31 May 2005, 11:20 AM)


Io iti spun pentru ultima data, e momentul sa te retragi, sa iti vezi de kamasutra, ca noi ne descurcam la asta si fara tine. spoton.gif

Nefertiti , draga spui ca te descurci la kamasutra si fara mine, nu pot conesta asta......si nici nu am intenti sa iti cer o demostratie.
wink.gif
Cat despre nevertebrate ce stii tu despre acest subiect?Hai sa il dezbatem daca ai cunostiinte in domeniu.
Cat despre plecarea mea .....keep on dreaming!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 31 May 2005, 10:26 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:28 AM
Mesaj #179


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Carmelita @ 31 May 2005, 11:22 AM)

prefer Rolex, mersi. Si imi si permit ohyeah.gif

Very funny! again you proved that you are not smart enough,
Nu ai plecat inca???????????si eu care credeam ca deja ai inceput sa inveti germana.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 31 May 2005, 10:28 AM
Mesaj #180


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:00 AM)
Mara , have a break have a kit thumb_yello.gif kat!!!

Adica? Si te rog, nu toata lumea se lauda cu IQ-ul, asa ca ia-o mai usor cu ceea ce crezi tu ca-s subtilitati.


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 31 May 2005, 10:29 AM
Mesaj #181


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Ba io m-as incumeta si sa-ti demonstrez rolleyes.gif , poate ca te-as ajuta sa scapi de unele frustrari. devil.gif



--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 31 May 2005, 10:32 AM
Mesaj #182


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



QUOTE (karinna)
Cat despre plecarea mea .....keep on dreaming!!!!


N-ai auzit de vise care se transforma in realitate?
Te descurci atat de bine la a te "expedia" singurica de pe forum, prin limbaj si atacuri la persoana, incat sa nu te miri daca vei lua o pauza fortata. wink.gif


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 10:34 AM
Mesaj #183


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:28 AM)
si eu care credeam ca deja ai inceput sa inveti germana.....

Nu mey ca acuma ma documentez despre India fantasmelor tale. Io-s mai de la coada vacii si noi cautam prin sex apropierea de barbat, vreau sa vad si eu cum e cu unul de mai sus. Vad ca te freaca rau germana mea... poate o inveti tu in 15 minute si ma scolesti si pe mine???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:37 AM
Mesaj #184


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



Mai ia o pauza, mai slabeste-ma cu demosntratiile, de doua zile va tot invartiti in jurul acestui subiect.
Chiar nu va respectati deloc?
Daca nu ai interes,sau intrebari pentru acest forum , esti libera sa pleci, Acest subiect este despre tara mea, iar daca vrei sa te contazici si sa se faca demonstratii atunci am sa deschid un forul "Femeile din Romania- respectate sau exploatate""- aici va veti putea contrazice cat va tine inima thumb_yello.gif ----- asta este pentru toata lumea.
"Invidia va apasa ,nimic nu va convine, mai bine fraierii sa taca cum se cuvine" wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 31 May 2005, 10:41 AM
Mesaj #185


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Cu fraierii am inteles, da' prostii sa taca sau sa nu taca?


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 31 May 2005, 10:42 AM
Mesaj #186


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Mey, catelus cu parul cret rolleyes.gif , noi iti vrem binele si tu nu intelegi. Da' io insist si vreau sa iti demonstrez, asa ca, ia sa facem un casting pentru voluntari dispusi sa ma ajute. ohyeah.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:42 AM
Mesaj #187


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Carmelita @ 31 May 2005, 11:34 AM)

Nu mey ca acuma ma documentez despre India fantasmelor tale. Io-s mai de la coada vacii si noi cautam prin sex apropierea de barbat, vreau sa vad si eu cum e cu unul de mai sus. Vad ca te freaca rau germana mea... poate o inveti tu in 15 minute si ma scolesti si pe mine???

India nu este fantasma mea,este tara mea., dar nu contest ca indienii( male) pot fii fantasma ta! wink.gif

Foarte multi colegi de clasa sunt cu romance, si se pare ca este ceva in sangele vostru sa inselati barbatii si sa fiti materialiste...imi pare rau sincer pentru voi wink.gif ----------Eu respect romanii, romancele, dar oameni ca tine ma fac sa gandeasc in alt fel , ma fac sa gandesc ca tote sunteti la fel.... wub.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:43 AM
Mesaj #188


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (axel @ 31 May 2005, 11:41 AM)
Cu fraierii am inteles, da' prostii sa taca sau sa nu taca?

Prostii sa se abtina. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 31 May 2005, 10:45 AM
Mesaj #189


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 10:42 AM)
Foarte multi colegi de clasa sunt cu romance, si se pare ca este ceva in sangele vostru sa inselati barbatii si sa fiti materialiste...imi pare rau sincer pentru voi wink.gif ----------Eu respect romanii, romancele, dar oameni ca tine ma fac sa gandeasc in alt fel , ma fac sa gandesc ca tote sunteti la fel.... wub.gif

vorba unui Twi'lek:

"You can shave a wookie several times, but you can only skin it once." biggrin.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 31 May 2005, 10:45 AM
Mesaj #190


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Aha. Conform afirmatiei tale de mai sus cu IQ-ul, prin urmare toata lumea ar trebui sa taca in afara de tine.
Te ascultam, intelepciunea ta!


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 10:45 AM
Mesaj #191


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:42 AM)

Foarte multi colegi de clasa sunt cu romance, si se pare ca este ceva in sangele vostru sa inselati barbatii si sa fiti materialiste...

pai na! daca nu fac bietii indo-males fatza! poate le recomanzi niste vitamine?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 31 May 2005, 10:46 AM
Mesaj #192


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:42 AM)
se pare ca este ceva in sangele vostru sa inselati barbatii si sa fiti materialiste...imi pare rau sincer pentru voi

O fi ceva cu RHu' unsure.gif ?


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:48 AM
Mesaj #193


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (nefertiti @ 31 May 2005, 11:42 AM)
Mey, catelus cu parul cret rolleyes.gif , noi iti vrem binele si tu nu intelegi. Da' io insist si vreau sa iti demonstrez, asa ca, ia sa facem un casting pentru voluntari dispusi sa ma ajute. ohyeah.gif

Spune un motiv concret de ce acest forum sa fie inchis?
1. Pentru ca nu iti place tie subiectul India?
2.Pentru ca nu stii nimic despre acest subiect?
3.Pentru ca nu te simti instare sa porti o discutie despre India,?
4.Pentru ca te deranjeaza ca am invatat limba tarii tale?
5.Pentru ca am un vocabular dezvoltat?
Care este defapt problema voastra?Va este frica ca pot purta o discutie la care voi nici nu indrazniti sa va ganditi?
Aveam o alta parere despre forum si forumiste, dar incep sa cred cava este frica de competitie.!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 10:54 AM
Mesaj #194


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:48 AM)

Spune un motiv concret de ce acest forum sa fie inchis?

Tu chiar nu vezi diferenta intre forum, thread si post? Care-i treaba cu IQ-ul? Functioneaza numai dupa ora 14?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 31 May 2005, 10:55 AM
Mesaj #195


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Io n-am zis sa fie inchis topicul, ci doar sa fie oprite unele aberatii. Nu de alta, dar prostia doare si in curand va fi nevoie de morfina. Si e greu de procurat. Poate ne ajuta Michelle unsure.gif .


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 10:56 AM
Mesaj #196


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (axel @ 31 May 2005, 11:45 AM)
Aha. Conform afirmatiei tale de mai sus cu IQ-ul, prin urmare toata lumea ar trebui sa taca in afara de tine.
Te ascultam, intelepciunea ta!

Consideri ca lumea este formata numai din prosti,fraieri si oameni cu IQ dezvolat?
Mai sunt si altii, cei care pot discuta, cei care au un interes pentru ceva, cei care nu isi irosesc viata ......
Dupa cum ai formulat sa inteleg ca tu nu te numeri printe acei "altii" ..... blink.gif
Cat despre IQ-ul meu, nu eu am afirmat ca este foarte ridicat, tot voi ati spus-o! Diferenta este ca ati spus-o in modul rautacios....
Nu ma deranjeaza....Va doresc si voua sa vi se dea acelasi calificativ ,macar odata in viata wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 31 May 2005, 10:56 AM
Mesaj #197


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Felicitari tuturor pentru un subiect de cacao. Tot asa! thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 31 May 2005, 10:57 AM
Mesaj #198


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 12:56 PM)
Consideri ca lumea este formata numai din prosti,fraieri si oameni cu IQ dezvolat?

Ai uitat arogantii. Si cand aroganta se combina cu prostia... wink.gif


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 10:57 AM
Mesaj #199


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:56 AM)
sa vi se dea acelasi calificativ ,macar odata in viata wink.gif

confuzia asta cu ODATA numai un nativ roman o putea face. Sorry baby.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 31 May 2005, 10:59 AM
Mesaj #200


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:37 AM)
Mai ia o pauza, mai slabeste-ma cu demosntratiile, de doua zile va tot invartiti in jurul acestui subiect.
Chiar nu va respectati deloc?
Daca nu ai interes,sau intrebari pentru acest forum , esti libera sa pleci, Acest subiect este despre tara mea, iar daca vrei sa te contazici si sa se faca demonstratii atunci am sa deschid un forul "Femeile din Romania- respectate sau exploatate""- aici va veti putea contrazice cat va tine inima thumb_yello.gif ----- asta este pentru toata lumea.
"Invidia va apasa ,nimic nu va convine, mai bine fraierii sa taca cum se cuvine" wink.gif

Karinna, nu cred ca nu am fost politicoasa cu tine, ca atare de unde atata agresivitate impotriva mea??? Tu esti cea care a afirmat ca Michelle TREBUIE sa-ti demonstreze ceva, iar eu n-am inteles cum sugerezi sa se faca asta. Din moment ce nu mi-ai raspuns, ai apelat la ironii ieftine (desi la IQ-ul mult trambitat era loc de mai bine), iar acum ataci, singura concluzie logica este ca nu rationezi inainte sa afirmi un lucru. Sugestia mea ar fi sa te controlezi si sa incerci, desigur, daca esti capabila, sa raspunzi rational si fara injurii. Se poate?

De unde ai dedus ca nu m-as respecta?! Pentru ca nu bat toba despre cat de inteligenta as fi? Nu mi se pare necesar sa o spun eu...

Din nou, de unde ai dedus ca as fi invidioasa???



--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 31 May 2005, 11:01 AM
Mesaj #201


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



uau,indianco ,acu m-am prins io ,tu esti din neam cu Bivolaru mami,cumva,de stii atit de multe tantre si mantre ca vrei sa-i inveti si pe baietii astia de pe Han??
care-i problema ta cu femeile din Romania?ce nu-ti convine la ele?e prea destepte si aveti prea putini barbati in India ...au venit romancutzele sa vi-i shparleaska ?
Bre si daca ai problema cum si cu cine-mi petrec io timpul liber ,asta-i doar problema ta!:rofl:eu ma descurc bine multumesc ...imi fak treaba bine ...ma si intretine barbatu' spre deosebire de tine saraca care duci lipsa ! wink.gif ...ai incercat un tratament de substitutie ceva?inclin sa cred ca ti-ar face bine !pentru inceput iti propun Zoloft ...face bine la ce ai tu!
jamie.gif rofl.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 11:04 AM
Mesaj #202


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Onix @ 31 May 2005, 11:32 AM)


N-ai auzit de vise care se transforma in realitate?
Te descurci atat de bine la a te "expedia" singurica de pe forum, prin limbaj si atacuri la persoana, incat sa nu te miri daca vei lua o pauza fortata. wink.gif

Daca eu plec de pe forum fortat, atunci dati-mi voie sa va spun ca acest Forum nu are libertatea de exprimare, este ingradit de forumisti deja consacrati .\
Dati dovada de comunism ,se pare ca este inca in sangele vostru....
Sa va fie rusine !!!
Ar trebui sa urmati exemplul lei Olaf si Zed care au fost singurele persoane cu adevarat interesate sa alfe ceva despre India, in rest....numai tampenii,.,,,
Cati dintre voi ati pus intrebari despre kamasutra?Casti ati intrebat despre India?
Nu va place decat sa va certati intre voi,...sa lansati atacuri la persoana.
Cu riscul de a ma repeta...daca nu va place acest forum sunteti liberi sa vizitati altul!Nimeni nu v-a impus sa il vizitati ,nimeni nu va tine cu forta.
Parca sunteti o coada de catel , care nu poate fii indreptata chiar daca o tii 100 de ani intr-un tub, iar cand o vei scoate afara , tot indoita va ramane.

Dca vreti sa discutati numai despre mine, am sa deschid un subiect karina si romania . Aici este subiectul"INDIA"
Got it>?>?>?>?>?>?>?>?>?>?>?>?>? ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 11:08 AM
Mesaj #203


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Michelle @ 31 May 2005, 12:01 PM)
saraca care duci lipsa ! wink.gif ...ai incercat un tratament de substitutie ceva?inclin sa cred ca ti-ar face bine !pentru inceput iti propun Zoloft ...face bine la ce ai tu!
jamie.gif rofl.gif


In india sunt destui baieti , sa va dau si voua.Voua sa va fie rusine pentru ca la voi este un baiat la patru femei.Voi sunteti disperatele,Noi nu avem de ce ne plange...avem de unde alege.Rebuturile vi le dam intotdeauna voua cu placere. wink.gif ohyeah.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 31 May 2005, 11:09 AM
Mesaj #204


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE

Dati dovada de comunism ,se pare ca este inca in sangele vostru....

hai nu ne explici legatura dintre comunism si ... lipsa acuta de credulitate a majoritatii de aici rolleyes.gif

QUOTE

Cati dintre voi ati pus intrebari despre kamasutra?Casti ati intrebat despre India?

fara indoiala, sunt multe intrebari despre india. dar inainte de a le pune, unii au intrebari complementare la gradul de autoritativitate al ... "informatorului" (termen comunist, yaar biggrin.gif )


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 31 May 2005, 11:09 AM
Mesaj #205


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 01:04 PM)
Daca eu plec de pe forum fortat, atunci dati-mi voie sa va spun ca acest Forum nu are libertatea de exprimare, este ingradit de forumisti deja consacrati .

Ia sa vedem ce scrie la http://groups.msn.com/FreedomFromReligion/whatisatroll.msnw unde se vorbeste despre trolli:

QUOTE
When trolls are ignored they step up their attacks, desperately seeking the attention they crave. Their messages become more and more foul, and they post ever more of them. Alternatively, they may protest that their right to free speech is being curtailed — more on this later.


QUOTE
What about Free Speech?

When trolls find that their efforts are being successfully resisted, they often complain that their right to free speech is being infringed. Let us examine that claim.

While most people on the Internet are ardent defenders of free speech, it is not an absolute right; there are practical limitations. For example, you may not scream out "Fire!" in a crowded theatre, and you may not make jokes about bombs while waiting to board an airplane. We accept these limitations because we recognize that they serve a greater good.

Another useful example is the control of the radio frequency spectrum. You might wish to set up a powerful radio station to broadcast your ideas, but you cannot do so without applying for a license. Again, this is a practical limitation: if everybody broadcasted without restriction, the repercussions would be annoying at best and life-threatening at worst.

The radio example is helpful for another reason: with countless people having a legitimate need to use radio communications, it is important to ensure that nobody is 'monopolizing the channel'. There are only so many clear channels available in each frequency band and these must be shared.

When a troll attacks a message board, he generally posts a lot of messages. Even if his messages are not particularly inflammatory, they can be so numerous that they drown out the regular conversations (this is known as 'flooding'). Needless to say, no one person's opinions can be allowed to monopolize a channel.

The ultimate response to the 'free speech' argument is this: while we may have the right to say more or less whatever we want, we do not have the right to say it wherever we want. You may feel strongly about the fact that your neighbour has not mowed his lawn for two months, but you do not have the right to berate him in his own living room. Similarly, if a webmaster tells a troll that he is not welcome, the troll has no "right" to remain. This is particularly true on the numerous free communications services offered on the net. (On pay systems, the troll might be justified in asking for a refund.)



--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 31 May 2005, 11:09 AM
Mesaj #206


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



QUOTE (karinna @ 31 May 2005, 11:04 AM)
Ar trebui sa urmati exemplul lei Olaf si Zed care au fost singurele persoane cu adevarat interesate sa alfe ceva despre India, in rest....numai tampenii,.,,,

Sincer, nici eu nu sunt convins ca esti din India. Si la multe din comentariile tale m-am abtinut cu greu sa nu zic ceva... ohyeah.gif Dar se pare ca nu trebuia... Oricum, chiar daca s-au luat de tine, ceea ce nu aprob, nici tu nu ai dat dovada de mai multa diplomatie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 11:12 AM
Mesaj #207


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



Tu te-.ai gindit ca prostesti pe toata lumea? Care_i baiul tau fetita? Esti neglijata cumva si acuma ti-ai gasit modalitatea de a atrage atentia? Tu chiar ai crezut ca poti prosti atita lume? Incearca pe alte forumuri, poate sint aia mai deschisi spre informatiile culturale pe care le oferi. Sincera sa fiu mie Kamasutra imi pare demodata rau si n-am absolut nici un interes sa aflu mai mult decit stiu. Sper ca nu te superi! Putem totusi vorbi si despre kama si despre tot ce vrei tu dar nu cu figuri din astea ca hopsala io-s indianca si-am si-un IQ dezvoltat! Spre deosebire de voi!
Asa... daca nu te luai de mine io una iti dadeam pace, asa sa stii. No da amu ai dat tonul...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 31 May 2005, 11:13 AM
Mesaj #208


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



QUOTE
Cati dintre voi ati pus intrebari despre kamasutra?

Si, ma rog, domnia ta esti o autoritate in domeniu? Sau macar poractici, constient? Kamasutra isi are locul la "Dincolo de ratiune", nu la "Prin lumea larga".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinna
mesaj 31 May 2005, 11:14 AM
Mesaj #209


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 118
Inscris: 21 May 05
Din: timisoara
Forumist Nr.: 6.327



QUOTE (Mara @ 31 May 2005, 11:59 AM)

Karinna, nu cred ca nu am fost politicoasa cu tine, ca atare de unde atata agresivitate impotriva mea??? Tu esti cea care a afirmat ca Michelle TREBUIE sa-ti demonstreze ceva, iar eu n-am inteles cum sugerezi sa se faca asta. Din moment ce nu mi-ai raspuns, ai apelat la ironii ieftine (desi la IQ-ul mult trambitat era loc de mai bine), iar acum ataci, singura concluzie logica este ca nu rationezi inainte sa afirmi un lucru. Sugestia mea ar fi sa te controlezi si sa incerci, desigur, daca esti capabila, sa raspunzi rational si fara injurii. Se poate?

De unde ai dedus ca nu m-as respecta?! Pentru ca nu bat toba despre cat de inteligenta as fi? Nu mi se pare necesar sa o spun eu...

Din nou, de unde ai dedus ca as fi invidioasa???

1. nu am adus injurii nimanui
2. nu am atacat inainte de a fii atacata
3.eu nu mi-am scos in evidenta iq-ul ridicat- concluzia ati tras-o voi.....desi mi se pare ridicol felul in care ati tras-o
4.i-am cerut lui michell sa imi demonstreze ceva ,pentru ca si ea mi-a cerut acelasi lucru
5.nu am fost fara respect fata de tine
6. intrebarea de unde am tras concl;uzia ca esti invidoasa....nu isi are sensul ,se subintelege raspunsul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 31 May 2005, 11:15 AM
Mesaj #210


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



QUOTE (karinna @ 30 May 2005, 10:40 AM)
Axel , sincer nu stiu ce probleme ai tu, dar din modul in care privesti lucrurile si te exprimi se pare ca traversezi o criza de identitate.Spune-mi te rog te simiti cumva complexat din ....anumite motive?Sfatul meu:Consulta un medic si nu mai hartui oamenii pe aici! ok?

Prima jignire iti apartine, karinna, si vad ca nu vrei sa te mai opresti. Libertatea de exprimare pe forum nu inseamna ca ai dreptul sa tratezi forumistii la modul de mai sus. Iti sugerez sa citesti regulamentul si nu mai fi atat de surprinsa ca lumea lanseaza atacuri la persoana ta.
"Cine seamana vant, culege furtuna" - ca tot iti plac proverbele. wink.gif

Acest topic a fost editat de Onix: 31 May 2005, 11:15 AM


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pagini V  « < 4 5 6 7 >
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 10:13 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman