HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Ironia Zilei, isn't it ironic.. don't you think?
Michelle
mesaj 1 Nov 2005, 09:41 PM
Mesaj #36


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



moaama Sere ,esti tare de tot,asa surprize-surprize parc-ai fi Andreea Marin!
ia vezi poate cind deschide cartea la biserica se afla acolo si surpriza nr 4 ...nota ta de trecere care din confuzie mentala pe cauza de scleroza "la placi" a uitat pensionaru' s-o treaca!


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 9 Nov 2005, 03:09 PM
Mesaj #37


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Aaaa... pai am uitat sa mentionez, eu de fapt luasem examenul respectiv cu binemeritata si frumoasa nota de 6 rofl.gif Pe care o am trecuta si in carnet. Bine zis scleroza in placi... in catalog apar absenta! laugh.gif Problema e ca efectiv nu am cum sa dau de profesor si nimeni altcineva nu vrea sa ma rezolve... cry.gif laugh.gif (oPsedatii sa se aPtina rofl.gif ) Si chiar de-ar fi inca in zona, mi-ar fi frica sa stau de vorba cu el. Omul ala mi-a facut un circ monstru pentru ca am avut neobrazarea sa respir! rofl.gif

Edit: Sa nu mai spun ca si in semestrul I, din peste 200 de oameni si cu toate ca il predasem prima, am fost singura careia "i s-a ratacit" referatul si, la fel, m-am trezit cu o restanta si o gramada de drumuri si telefoane de dat laugh.gif So, doc'? Ce tratament recomanzi? Vrajitoare, Feng Shui, biserica? laugh.gif Sunt disperata! Zilele trecute mai ca nu mi-am dat economiile pe niste banuti de tre' sa-i pui in apa sarata si sa dantuiesti dezbracata la miezul noptii in jurul lor rofl.gif

Acest topic a fost editat de Serenity: 9 Nov 2005, 03:16 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 9 Nov 2005, 11:09 PM
Mesaj #38


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



ai incercat niste carbuni incinsi...pe care sa-l asezi pe dom' profesor,bineinteles! rofl.gif sigur el e in strainatate acum dar am putea sa mergem dupa el daca platesti biletul de avion dus-intors,sau numai dus daca ma gandesc mai bine laugh.gif
daca ai fi din Bucuresti ...ti-as recomanda un acatist la Sf Mina ...patronul pagubitilor...la mine a functionat!pe bune! wink.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 9 Nov 2005, 11:26 PM
Mesaj #39


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Multumesc! Ideea cu carbunii nu e rea. Am mai citit pe-aici ceva de o butelie, ar merge si aia. Pe la Bucuresti s-ar putea sa ajung in primavara, poate pana atunci aflu si numarul de telefon de la dom' patron... ca si-asa in ultima vreme am ajuns mai rau decat centralistele. Sau poate reusesc sa-l atind pe Romeo Fantasticu, regele sexului si sa-i uschesc norocu mancatzas! laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 9 Nov 2005, 11:26 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 14 May 2024 - 10:39 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman