HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Serviciu, Sefi, Subalterni... Colegi, Aici puteti sa va spuneti of-ul...
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 01:43 PM
Mesaj #36


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



draga, eu nu pun niciodata la indoiala intelighentia lu' sefu', daca el zice ca asa e bine, asa facem! roflmao.gif ma distrez si eu, n-am voie?


am trimis pozele lu' Gabita lu' domnu' Rempp...astept sa vad ce zice, si ea se distreaza pe seama lu' sef-su si sunt sigura ca da forward la mail... roflmao.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 25 Oct 2004, 01:59 PM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Am ras de m-am spart!!! I-am spus si soferul nostru ce-l asteapta evil.gif ... a zis ca el nu mai calca in aeroport! rofl.gif rofl.gif

Flower, da' sunteti multi in firma aia? Sau prostia a fost un criteriu la angajare pentru majoritatea, ca deh... unii trebuie sa mai si stie ce sa faca, sa nu dea firma faliment. laugh.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 02:17 PM
Mesaj #38


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



deocamdata suntem 50...da tineti-va bine, la anu' vom fi 250!(numai in RO...) ca asa, in lume suntem multi rau!

sefu' e sonat, da' e simpatic! ...nici sefu' din NL nu e mai breaz( a fost macelar la origini, acu' nici nu mai stie cati bani are, asa de multi is...)
sefu' al mare din DE a oprit in DE pe autostrada si s-a dat jos din masina( era nevasta-sa in Paris si-l sunase sa-l intrebe pe unde s-o ia ca sa ajunga undeva) iar cand l-a injurat unu' din trafic i-a zis ca toata Europa e a lui(in ceea ce priveste traficul rutier) asa ca sa se duca-n m*-s*!
ne pupa de ne albeste cand vine in RO. blush.gif

Acest topic a fost editat de flower: 25 Oct 2004, 02:20 PM


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 25 Oct 2004, 02:17 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
dead-cat
mesaj 25 Oct 2004, 02:49 PM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE

sefu' al mare din DE a oprit in DE pe autostrada si s-a dat jos din masina


daca-l vedeam la faza asta, sunam direct la gestapo si atunci sa vezi ramas bun de la permis de conducere


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 02:56 PM
Mesaj #40


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



nu-ti spusei ca e nebun...mai bine-l lasi in pace.

Cand a venit in RO, mai pe la inceputuri a luat-o in brate pe sefa din RO si i-a zis ca are cam tot atatea KG cat oaie tongue.gif
cred ca s-a ofticat rau dar n-a zis nimic, toata lumea ii zambeste, indiferent de gafele pe care le face...ca e pe banii lui! bine ca nu trebuie sa merg cu el la restaurant, cica sefu' a patit faze nasoale cu el pe-acolo...
A, anul asta cand a venit dir. de la ABN la noi si-a adus sandwich-ul in sala de sedinte si a mancat acolo 43.gif ce-o fi zis dir de la ABN...numai el stie!


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 03:07 PM
Mesaj #41


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Hi Sweety,

I will not tell him, he should have some surprises....
Thanks for the photos - of course I distribute the funny ones!!
I gave Mr. Rempp a brown envelope for you - personal and confidential - I hope he's not going to touch it!!!

Kind regards
Gabi
Iata raspunsul secretarei d-lui Rempp...fata isteata, v-am spus eu!...oare ce mi-o trimite in plicul maron? yeah.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 25 Oct 2004, 03:11 PM
Mesaj #42


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



cam suna a parvenit...


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 03:22 PM
Mesaj #43


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



dead-cat, nu e, e chiar simpatic! Problema e ca l-au facut romanasii la greu din 92 pana acu'...chiar ma intreb daca-si va da seama vreodata ce se intampla in RO...anu' asta a bagat 600.000 euro in noul nostru sediu(10.000 m2 cladirea si alti 40.000 m2 teren...)


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 25 Oct 2004, 03:27 PM
Mesaj #44


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



am mai vazut din astea pe vremea "new-economy" cind au luat audi TT pentru intregul departament de vinzari.
erau banii investitoriilor, ce mama dracu smile.gif
1 an mai tirziu...
vorba lu' tipu' din Aliens: "game over, man!" rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 03:31 PM
Mesaj #45


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



da, si cu sediul asta ( in care stam pana-n aprilie)ne stergem la c*r...sau poate ca gaseste sefu' din RO o "afacere" buna si-l "vinde"...


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 03:35 PM
Mesaj #46


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Dar hai sa va mai povestesc de sefa, ea e cea mai simpatica... 6.gif
de fiecare data cand scrie un mail la NL ma cheama la spelling...dar niciodata nu-i corectez toate greselile, altfel ce farmec ar mai avea...
Dupa ce a plecat controler-ul financiar inapoi in NL i-a multumit printr-un mail sefei pt. jucariile pe care ea le-a facut cadou copiilor lui, raspunsul ei incepea astfel:
Dear X,
We are "people" too, also employee...etc, bineinteles ca l-am lasat asa, era prea haios ca sa-l stric eu innocent.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 25 Oct 2004, 03:35 PM
Mesaj #47


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



la 50 de angajati e o aiureala sa cumperi sau sa construiesti un sediu. chiar si la 250 este. eu stiu o firma la 5000 care nu se oboseste sa cumpere. inchiriaza si cind nu le mai convine, se muta.


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 03:38 PM
Mesaj #48


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



nu e, pentru ca ne ocupam de depozitare marfuri, cata chirie ar trebui sa platesti pentru un asa spatiu? plus ca daca-i al tau stai linistit, nu te da nimeni afara cu marfuri cu tot, si-ti recuperezi banii de la clientii care depoziteaza marfa la tine... wink.gif

Acest topic a fost editat de flower: 25 Oct 2004, 03:38 PM


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 25 Oct 2004, 03:41 PM
Mesaj #49


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



asta-i altceva. traiti pe urma celor care n-au auzit de logistica "just in time" smile.gif
sau n-au curaj rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 03:43 PM
Mesaj #50


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



sau n-au bani...si nici olandezi care sa le dea tongue.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 25 Oct 2004, 03:58 PM
Mesaj #51


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



episodul urmator va fi despre cealalta colega de birou: vegetala( asa-i zice sefu') adica vegetariana( ea zice ca-i naturista) ...sau capra neagra( tot sefu' a poreclit-o, de cand s-a catarat pe Jepi) roflmao.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 25 Oct 2004, 04:25 PM
Mesaj #52


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



imi amintesc in trecut... lucram la o uzina care se ocupa cu prelucrarea metalelor
fabrica era oprita pentru ca ne lipsea un anume reper, un otel mai special. la una din sedinte, fostul secretar de partid, devenit ceva sefulet pe la productie, a inceput sa faca taraboi pt ca "rugineste inoxu in spatele halei si noi gasim scuze ca sa nu muncim"

acelasi tovaras intreba ce "phi" are foaia tabla ...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 25 Oct 2004, 05:13 PM
Mesaj #53


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



acuma, daca "inoxu" era de foarte proasta calitate, avea MARI sanse sa rugineasca smile.gif nu ca in felul asta ii dau dreptate dobitocului... biggrin.gif

aia cu "fi"-ul am auzit-o si la caramizi ... spoton.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 25 Oct 2004, 05:39 PM
Mesaj #54


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



omu stia ce stia... vorbea despre niste munti de rugina... smile.gif


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 08:08 AM
Mesaj #55


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Salutare hangii! wub.gif
Episodul I : Vegetala
Reteta Vegetalei de ciorba: se dau prin razatoare tot felul de legume dupa care se amesteca dupa gust cu condimente si zeama de varza, se orneaza cu verdeata si se serveste ...se mananca cu pofta 6.gif
Ne-a adus si la birou ciorba de-asta nefiarta...n-a avut nimeni curajul sa guste macar laugh.gif
Pe acelasi sistem se gatesc sarmalute...si ii da si prietenului ei...ala saracu e omnivor, noroc ca-i gateste muma-sa licklips.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 26 Oct 2004, 02:32 PM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Auzi da Vegetala asta a ta nu scoate o carte de bucate ceva...ca pun pariu c-o intrece pe Silvia Jurcovan rofl.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 02:37 PM
Mesaj #57


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



nu cred, ii e lene... laugh.gif
si e pe msn, n-are timp de prostii de-astea!
v-am povestit cum m-am conversat pe msn cu un pretin d-al ei in timp ce-si bea ea cafeaua?...pe msn ne conversaram noi o gramada, nu si-a dat seama ca nu-s vegetala si apoi s-a ofticat rau de tot tipu'... 6.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 02:40 PM
Mesaj #58


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



sau in alta zi trebuia Vegetala sa ajunga la sala(e sportiva, deh...) si n-avea cu ce ajunge si ma roaga s-o iau eu...zis si facut o iau si pe ea si pe colega cealalta, aia cu piticii si cand ajungem aproape de sala isi da seama ca si-a uitat echipamentul la birou...aia cu piticii radea de sarea camasa de pe ea(ele se uraste...) si realizeaza ca si ea si-a uitat geanta la birou...am ras cu sotul pana acasa, le si vad cum sunau disperate sa le aduca cineva "bunurile" uitate la birou, ca barbate-miu n-a binevoit sa ne intoarcem la birou!


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 02:47 PM
Mesaj #59


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



colega cu piticii face pregatire la engleza si vine si-si face temele la birou, in Word, ca are spelling, si o mai ajuta, azi m-a chemat sa ma uit pe tema ei:

" I live in a one room flat, I have a living room witch is also a bed room, a kitcken and a bathroom..." doamne ce-o mai ajuta spelling ul.

laugh.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 02:55 PM
Mesaj #60


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



eu inca nu pot sa cred ca voi toti lucrati impreuna cu niste oameni normali rolleyes.gif laugh.gif

la my previous job aveam o colega care injura tot timpul si dimineata cand veneau soferii cu carnetele TIR si actele pt. import le arunca de toti peretii de ieseau aia invartindu-se din birou roflmao.gif (pe-aia am dat-o afara de la mine din birou unde nesimtitii mei colegi veneau sa-si bea cafeaua pt. ca-mi umplea biroul de zat si zahar)


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 02:56 PM
Mesaj #61


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Vegatala a iesit din birou zicand: " M-am incins, scoteti-ma din priza, va rog"



--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 02:59 PM
Mesaj #62


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



nici colegii din NL nu stau mai bine la creierasi, e unu' Marcel care trimite comenzi de transport pe fax colegului meu Daniel si scrie pe ele:
TO: Dan Banana, Sexy Daniel, Papa Daniel...comenzile astea se arhiveaza si sunt prezentate la control domnilor de la Garda, ARR, etc. laugh.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 26 Oct 2004, 03:05 PM
Mesaj #63


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Azi sefu' ne-a povestit cu lux de amanunte, pentru a mia oara, cum a spart nevasta-sa(sefa) in ziua nuntii lor, serviciu de masa cu monograma primit cadou de la ma-sa lui cu ciocanul de snitele pe care tot ea li-l facuse cadou. laugh.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 3 Nov 2004, 03:02 PM
Mesaj #64


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Se vede de aici ca in Romania sunt mai multi oameni care lucreaza in locuri normale, cu colegi normali...da' nu-i fain asa...atat de mult m-am obisnuit cu nebunii mei, ca nu i-as schimba pentru nimic in lume!

Azi a venit IT-ul nostru la birou, si pentru ca a gasit vreo 60 de virusi in calc meu nu mai am voie sa ma conversez pe yahoo...si hanu' face tot felul de fite. sad.gif

Dragele mele de colege de birou(vegetala si aia cu pitici) nu inceteaza in a face schimb de replici usturatoare cu orice ocazie...vegetala ii zice aleia cu pitici: daca nu platesti azi tichetele de masa, a.i. sa le primim mai repede iti dau un cap in gura!...vegetala e unsa cu toate alifiile...si de obicei cand face astfel de afirmatii zice ca le spune in gluma laugh.gif ...da, sigur, asa cum si porcii zboara laugh.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 9 Nov 2004, 03:55 PM
Mesaj #65


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



M-am gandit ca ar cam fi cazul sa va povestesc si despre colegii de la scoala( nu stiu inca cum ii cheama, ne-am vazut numai de 2 ori...)
suntem 32 in grupa...dar cateva figuri pe care nu le treci repede cu vederea:
nr.1 e colega cantareata la hotelul Intercontinental din Sinaia laugh.gif
nr. 2 e invatatoarea(~45 ani)...stresata rau...
nr. 3 e subofiterul(le stie pe toate)
nr. 4 e sefa de linie de la o fabrica de confectii(care a dat la Litere ca sa invete engleza si sa plece sa lucreze in Anglia huh.gif )

abia astept sa-i cunosc mai bine
a, avem in grupa si un educator la o scoala de copii abandonati, o tipa care lucreaza la prioripost, cateva contabile wink.gif ...


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 9 Nov 2004, 04:21 PM
Mesaj #66


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



mei, salariate "de noapte" nu ai ? ca sa completeze tabloul.. desi o banuiesc nitel pe "sefa de linie" laugh.gif

ce scoala zici ca faci tu? de dans si bune maniere ? rofl.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 9 Nov 2004, 04:22 PM
Mesaj #67


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Da un coleg, programator, navala in birou sa ma intrebe daca functioneaza copiatorul. Ii spun ca mai devreme era ok si se duce sa mai incerce o data. Revine intr-un minut sa-mi spuna ca uitase sa-i dea drumul!!! O fi fost greu?! roflmao.gif Si dupa aia ma intreaba de ce nu cumparam un copiator "d'ala de vreo 10.000 de dolari, cu sensitivitate mare". Raspuns: pentru ca n-ati sti sa-i dati drumul! hh.gif rofl.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 9 Nov 2004, 04:25 PM
Mesaj #68


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



simon...scriaza acolo: Litere, draga, Romana-Engleza! ohmy.gif laugh.gif wacko.gif roflmao.gif

mara, hai ca-ti trimit pe mail ceva misto legat de copiator laugh.gif

Acest topic a fost editat de flower: 9 Nov 2004, 04:26 PM


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 9 Nov 2004, 04:31 PM
Mesaj #69


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



hai trimite si mie pe mail ... tongue.gif

scriaza, draga mea, scriaza... da am zis ca nu mai stiu eu sa citeaza ... tot e bine ca tipa aia nu face o postuniversitara pe profil de alimentatie pt a invata sa faca sex oral ... spoton.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 9 Nov 2004, 04:34 PM
Mesaj #70


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



sa-ti trimita mara, eu n-am adresa ta de mail! ohmy.gif laugh.gif

ba, aia care e cantareata la Inter e ceva ce nu s-a vazut! lesini dac-o vezi!


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 12 May 2024 - 12:00 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman