HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce Mobil Folositi?
mutulica
mesaj 1 Dec 2004, 12:49 PM
Mesaj #211


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



hmmm... ma lovesc destul de mult de tehnologie, si vreau sa spun ca mi-ar place si mie un blcakberry, sa am tel si mailul in aceeasi jucarie...

sunt convins ca odata ce a avut jucaria in mina, mutu a si folosit-o, chiar daca doar sa isi dea mailuri aiurea cu cine stie ce tipa... e imposibil sa nu bagi botu in miere daca umbli cu borcanul in mina

denise... m-a intrebat maica-mea ce naiba fac eu la servici, si... concluzia a fost ca vorbesc la tel si dau mailuri toata ziua...
eu vorbesc in medie cam 2 ore pe zi la tel mobil, schimb 2 baterii pe an. sincer, caramida de nokia mi-a fost f bun prieten, deja mi-e dor de ea...
la cel pe care il am acum am descoperit tot felul de functii interesante, mai ales conectat la computer, si acum vreau mai mult smile.gif


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 1 Dec 2004, 03:57 PM
Mesaj #212


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (xti @ 1 Dec 2004, 11:42 AM)
corect ... io am avut un alcatel 301 ... a fost in putere la vremea lui ... da' acum saracu' trebuie ingropat ...

biggrin.gif asa am avut si eu un bosh 607. Unul din primele modele aparute. M-a tinut vreo 3 ani si jumate. Cred ca m-a tinut destul. Acum e varza


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 2 Dec 2004, 03:00 AM
Mesaj #213


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Alcatelul meu 302 merge si-acum foarte bine.. si sa tot aiba saracu' vreo 3 ani si ceva tongue.gif De vreo doi ani are insa doar rolul de "rezerva" (cand cineva isi pierde telefonul si n-are bani de altul o vreme ohyeah.gif). De fapt, daca stau sa ma gandesc, mie nu mi s-a stricat nici un telefon..

De asta ce ziceti?

user posted image

Are/a avut cineva, e ceva de capul lui? A fost lansat in acelasi timp cu Nokia 1100 care mi-a fost slujitor bun si credincios pana acum putin timp, mi se pare foarte feminin si-are cam tot ce mi-ar trebui mie..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 2 Dec 2004, 03:00 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
xti
mesaj 2 Dec 2004, 09:43 AM
Mesaj #214


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 101
Inscris: 11 November 04
Din: TM
Forumist Nr.: 4.884



QUOTE
A fost lansat in acelasi timp cu Nokia 1100 care mi-a fost slujitor bun si credincios pana acum putin timp, mi se pare foarte feminin si-are cam tot ce mi-ar trebui mie..

daca nu face poze si filme si cafa ... nu-i bun tongue.gif


--------------------
Priveste oglinda in fiecare dimineatza si spune: "life sucks!" :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 2 Dec 2004, 01:05 PM
Mesaj #215


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Eu am un Siemens A55;bunicel si rezistent. Mai folosesc si intermitent un Ericsson A1018,in care tin o cartela de Connex,ca sa fiu sunat. Sunt multumit de ele si sper sa ma tina cat mai mult.


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
denise
mesaj 2 Dec 2004, 01:17 PM
Mesaj #216


Domnitor
******

Grup: MembriOffBoard
Mesaje: 2.426
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.412



QUOTE (xti @ 2 Dec 2004, 09:43 AM)
daca nu face poze si filme si cafa ... nu-i bun  tongue.gif

ohmy.gif cafea???Ma duc sa cer banii inapoi- ar fi cea mai importanta optiune, din punctul meu de vedere ...

@mutu(lica) rofl.gif ai vrea tu telefonul lui mutu.
Intr-adevar, 3220 are optiuni bunicele pentru net - mail , media etc. Nu le-am testat pentru ca am cable link, stiu ca iti poti verifica mail-ul prin telefon si sa trimiti mesaje, trebuie insa sa vorbesti atat cu provider-ul de net cat si cu cei de la telefonia mobila. Daca ai dial-up - posibil sa fie mai usor. Insa - eu deocamdata nu am nevoie, asa ca nu stiu prea multe. Posibil ca in momentul in care plec in vreo delegatie sa fie nevoie si de asta... dar - pas cu pas (banuiesc ca si factura la telefon va creste corespunzator atunci)


--------------------
__________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 2 Dec 2004, 02:09 PM
Mesaj #217


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



denise - nu, nu vreau un vertu, care nu e altceva decit un Nokia mai smecher, nici la fel de interesant ca un communicator, dar mai destept decit cele din clasa 6xxx uzuale...

eu as vrea un blackberry, cu ecran color si windows xp...
sunt bestiale


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 3 Dec 2004, 11:45 AM
Mesaj #218


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Ce win XP? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Tu vb serios mutulica?


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 7 Dec 2004, 08:17 PM
Mesaj #219


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



poate ca am exagerat... sau poate nu...
le vad periodic la niste georgei de care ma lovesc....

user posted image

nu ma descurc cu pozele...user posted image

Acest topic a fost editat de mutulica: 7 Dec 2004, 08:18 PM


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 8 Dec 2004, 02:46 PM
Mesaj #220


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Are cineva Nokia 6230? Phu! Mai ca-mi vine sa-mi dau trei miute doua sutele pe asta! Se merita?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Boro
mesaj 30 Dec 2004, 12:52 AM
Mesaj #221


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 14
Inscris: 28 February 04
Forumist Nr.: 2.380



Io am un Nokia 6310i ca telefon pe care-l folosesc si sunt pe deplin multumit de el...iubesc blue backlight-ul. Mai am un Nokia 7110 de vreo 5 ani pe care-l pastrez doar ca imi place la nebunie. In rest e cam terminat...microfonul e dus, bateria ma tine o zi.


--------------------
Old loves...they die hard, old lies...they die harder [Wish I Had An Angel]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soniacososchi
mesaj 30 Dec 2004, 09:45 AM
Mesaj #222


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 27 December 04
Forumist Nr.: 5.297



Sony Ericsson K 700i.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^LadyBird^
mesaj 3 Jan 2005, 04:47 PM
Mesaj #223


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 116
Inscris: 30 December 04
Forumist Nr.: 5.316



eu am un samsung sghr 210s (cam mare numele...)care nu face poze sau faze de genul asta nici macar nu e color..are ecranul albastru yikes.gif ..sad.gif dar ma impac destul de bine cu el..tine bateria destul de mult...in rest ca telefon e bun..chiar bun...pacat de el ca nu e polifonic..pacat..mi-ar fi placut unul care sa sune ceva mai funny...eh asta e..


--------------------
When you look at me from your own century / I may seem to be strange archeology / But when the winds blow from this direction / You may sense me there in your reflection / I think I feel you, but I will never know / As the swallows leave, and the children grow/I wanted to live forever / The same as you will too / I wanted to live forever / And everybody knew (Anathema-Hope)
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 25 Jan 2005, 05:18 PM
Mesaj #224


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Am un nokia 6220. Sunt destul de multumita. Acum am memoria full la el si caut sa imprumut un cablu pt a descarca pozele si filmuletele.


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matz
mesaj 29 Jan 2005, 07:00 PM
Mesaj #225


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 339
Inscris: 28 January 05
Din: bucuresti / piatra neamt
Forumist Nr.: 5.558



am un alcatel 311 care a vazut bietul de el toate aleile din campus, as vrea sa-mi iau un siemens A55 , nu prea ma intereseaza pe mine cum arata sau daca face sau nu cafea wink.gif , stie cineva sa-mi spuna cat ma tine bateria in mod normal pentru ca eu intotdeauna uit incarcatorul pe undeva........


--------------------
He who laughs last, thinks the slowest.
My wife is a sex object - every time I ask for sex, she objects.
Why is it when we talk to God we're said to be praying, but when God talks to us we're schizophrenic?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Data'q
mesaj 31 Jan 2005, 01:51 PM
Mesaj #226


Clopotar
******

Grup: Admin
Mesaje: 4.348
Inscris: 17 September 04
Din: Capitala
Forumist Nr.: 4.495



Eu am un Siemens A57 si 'plang ca n-am composer cum au Nokia...
Am si eu o intrebare:Vreau tonuri gratuite (cred) pt. un Siemens.Si am gasit, dar au niste ''coduri'' si nu stiu ce sa fac cu ele, caci composer nu am...Gen de cod:E2(1/32) P(1/16) P(1/16) P(1/16) E2(1/4) Fis2(1/8) P(1/16) Fis2(1/4) G2(1/32) P(1/16) P(1/16) P(1/16) G2(1/4) C2(1/4) P(1/2) P(1/8) D2(1/4) C2(1/4) H1(1/8) P(1/8) H1(1/2) P(1/4) P(1/8) E2(1/32) P(1/16) P(1/16) P(1/16) E2(1/4) Fis2(1/8) P(1/16) Fis2(1/4) G2(1/32) P(1/16) P(1/16) P(1/16) G2(1/4) C2(1/8) P(1/2) P(1/4) G1(1/8) CE SA FAC? Please...............


--------------------
Clopot
Lauda tie, Doamne!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Endgegner
mesaj 31 Jan 2005, 08:21 PM
Mesaj #227


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.352
Inscris: 16 January 05
Din: Saint Augustine /FLA
Forumist Nr.: 5.455



M-am lipit de un Motorola Raz0r V3. E bun da inca nu m-am "lipit" de manualul de folosire cry.gif


user posted image


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

Die for your government
Go to the top of the page
 
+Quote Post
punctt
mesaj 7 Mar 2005, 10:34 PM
Mesaj #228


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.499
Inscris: 18 April 04
Din: Romania, Tulcea. (Dar, oare cine sunt si unde ma aflu?)
Forumist Nr.: 3.133



hmmm, nu mai am alcatel-ul... l-am scapat in ACE... si i-am spart si ecranul... bop.gif Imi cerea prea mult pe reparatie, de aceea l-am dat la casareeee.
Acum am un SIEMENS A55, a fost al lui Cupilu'.
Ei, si-acest telefon are o istorioara interesanta... l-am bagat in masina de spalat, un program complet de vreo 3 ore... sad.gif


--------------------
"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci." (La Bruyere)
Voi gasi pestisorul de aur ... Pietre mari, pietricele si nisip ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cipdecip
mesaj 10 Mar 2005, 09:30 AM
Mesaj #229


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.276
Inscris: 29 August 04
Din: Ph
Forumist Nr.: 4.358



Dupa ce mi sa furat doua Nokia, mi-am luat un Panasonic GD 67
bunicel...


--------------------
Intre fericire si vis , melancolie si taina , infinit si singuratate exista raul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iniya
mesaj 11 Mar 2005, 01:03 AM
Mesaj #230


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.100
Inscris: 15 December 04
Din: Romania- Arad
Forumist Nr.: 5.203



am pierdut 3 telef pana acum...sunt foarte zapacita.... biggrin.gif ..dar... sorry.gif acum am unul ...a prins 'vechime'...

rofl.gif

nokia 3510 i smile.gif ...imi plac telef nokia & samsung..sunt foarte bune... rolleyes.gif


--------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. [Samuel Beckett]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciubex
mesaj 14 Mar 2005, 12:24 AM
Mesaj #231


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 1 February 05
Din: Romania
Forumist Nr.: 5.614



Eu am un Siemens C60 mi l-am cumparat in urma cu aproape o luna in urma unui anut de pe un Forum de vanzari nu l-am luat foarte scump. Initial doream sa-mi cumpar un Ericsson T65, tot folosind aceeasi metoda cu anunturile, ca sunt mai ieftine si nu doream sa-mi iau cine stie ce avion de telefon, insa cum diferenta dintre acestea era de 300.000 lei, am zis ia sa-mi iau unul care-i color, cand l-am cumparat "vanzatorul" mi-a spus ca daca vreau si camera (nu stiam ca asta-i cu camera) mi-o da cu 300.000, atunci am zis ca ia sa-l iau.
Si astfel mi-am luat unul: user posted image
Apoi am gasit pe Internet tot felul de patch-uri, de marit memoria, de schimbat culorile, grafica, animatiile... in cateva saptamani i-am schimbat totul in ceea ce priveste softul, mai ales interfata, chiar daca in pricipiu acesta-i acelasi.
Ca telefon nu-i cine stie ce, nu-i la fel de impresionant ca un Nokia, la care ravnesc multi, da' faptul ca pot face poze la o rezolutie satisfacatoare (640x480), "stie" de GPRS si Java, (de exemplu am o aplicatie Java care o folosesc drept client de e-mail: POP3 si SMTP - Mail4ME)
Cum spuneam nu l-am "testat" cu semnalul cum se descurca in afara orasului, acolo pe unde este mai slab, sa vad cum se comporta:D
In final, sunt mai mult decat multumit de el!


--------------------
There is no spoon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 14 Mar 2005, 02:16 PM
Mesaj #232


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



La ce suma l-ai luat, ma scuzi ca-ntreb?

La oferta la Orange e $86 USD, nescos din ambalaj, evident. Sunt curios cat de ieftin l-ai luat tu si cat de vechi era sau ti s-a spus ca e in momentul cand l-ai cumparat.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciubex
mesaj 15 Mar 2005, 11:16 AM
Mesaj #233


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 1 February 05
Din: Romania
Forumist Nr.: 5.614



Pe telefon am dat 1,8 milioane iar pe camera am mai dat 300.000.
Cel de la care l-am luat mi-a dat si certificatul de garantie de la telefon si facturi si... toate (cutie, incarcator, manuale, husa la aparatul foto), l-a luat tot de la Orange prin programul asta de fidelizare si inca pana in iunie mai este in garantie, da' pentru ca mi-am bagat eu nasul prin el (doar la sofware) am pierdut garantia si nu prea mai este nevoie de asta, pentru ca mi-am facut tot felul de back-up-uri si i-am tot schimbat prin soft, ba imi crapa si iar ii puneam ceea ce-mi salvasem, ba imi mergea si astfel m-am invatat cu el.
In softul lui scrie ca ar fi fabricat prin februarie anul trecut (2004) , insa astea pot fi modificate de cei ce se pricep, eu doar i-am aplicat update-uri la verisiunile de soft si anume la una de prin august anul trecut (2004)
Repet, telefonul nu l-am luat plecand de la ideea de a lua ceva nou, da' faptul ca am gasit un asemenea telefon, fie el si slab ca performante la comunincare, cu toate ca inca nu l-am testat pe asta, consider ca l-am luat destul de convenabil.


--------------------
There is no spoon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciubex
mesaj 15 Mar 2005, 11:23 AM
Mesaj #234


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 1 February 05
Din: Romania
Forumist Nr.: 5.614



Iata si doua poze facute noaptea cu aparatul atasat telefonului, pozele sunt din Iasi
Primaria Iasului:
user posted image
http://www.ciubex.as.ro/c60/pmi.jpg
Viscol in Iasi (Piata Garii)
user posted image
http://www.ciubex.as.ro/c60/viscol01.jpg

Acest topic a fost editat de Ciubex: 16 Mar 2005, 12:41 AM


--------------------
There is no spoon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gurutzu^
mesaj 24 Apr 2005, 11:12 PM
Mesaj #235


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 35
Inscris: 5 May 04
Forumist Nr.: 3.371



siemens M65 - don't be afraid of the elements... Pacat ca elementul baterie ma cam sperie - nu prea tine wink.gif


--------------------
Ba, ma lasi ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 10 May 2005, 03:14 PM
Mesaj #236


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Din motive de... provider a trebuit sa imi schimb si telefonul... cry.gif
Acum am de ales intre Nokia 6230 (d-ala cu bluetooth, camera si alte dracii) si Nokia 3120, voi ce ziceti? Ati folosit vreunul dintre ele?
blink.gif

Acest topic a fost editat de Jazz: 10 May 2005, 03:14 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 14 May 2005, 04:33 PM
Mesaj #237


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



clasa 3xxx este mai vesel, dar low end in timp ce 6xxx e tel de business... acces IR cu computerul, si alte dragalasenii... depinde ce vrei sa faci cu el. un 3xxx e mai vesel, are mai multe jocuri, facilitati de jucarie, in timp ce 6xxx este mai sobru dar are functionlaitati mai multe (pe care daca nu le folosesti, dai banii degeaba)


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 14 May 2005, 05:39 PM
Mesaj #238


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



hug.gif
Iti multumesc mult, Mutulica. Cred ca aveam nevoie de cineva care sa o spuna intr-un mod atat de simplu. wink.gif Deocamdata nu cred ca am nevoie de un telefon care sa includa si chiuveta de la bucatarie, vreau doar sa raman in contact cu civilizatia cand am pana la masina. Asa ca o sa raman cu 3120-ul...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jkd
mesaj 17 May 2005, 01:49 AM
Mesaj #239


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 280
Inscris: 30 March 04
Forumist Nr.: 2.832



un batran Nokia 3210 din 2000 tongue.gif
merge si acum la fel ca in ziua in care l-am luat...


--------------------
Timpu' trece greu, pe langa timp alerg. Nu mai am directie, important e ca mai merg.

Venereaza-i pe Buddha-si si pe zei, dar nu depinde de ei.
Miyamoto Musashi (1584-1645)
http://www.escape.uv.ro
my blog: www.mcgogoo.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MikeEL
mesaj 17 May 2005, 07:18 AM
Mesaj #240


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 287
Inscris: 24 December 03
Din: DreamLand
Forumist Nr.: 1.600



Eu ma descurc cu un Siemens A50... cu ce nu ma descurc insa este desfasuratorul de la connex care imi arata numere pe care nu le-am apelat in viata mea... o sa postez si la subiectu' dedicat ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ella17
mesaj 14 Jun 2005, 02:41 PM
Mesaj #241


Musteriu
*

Grup: Membri
Mesaje: 20
Inscris: 13 June 05
Forumist Nr.: 6.448



are vreo cineva Nokia 7210?Ca m-am uitat asha pe net ce se spune despre el..da am nevoie de parerile unor persoane care il au s-au l-au avut
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mememe
mesaj 14 Jun 2005, 04:48 PM
Mesaj #242


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 588
Inscris: 8 June 04
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 3.777



LG 8180 merge bine , chiar foarte , pozele stas , filmele stas , si video chemarea merge mai bine decat la nokia sau nec ... bateria tine cam 4 zile , downside e ca nu poti sa ii maresti memoria are doar 32 M , pe cand la nec ii poti pune si memory card


--------------------
Mai bine ma duc in padure
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 14 Jun 2005, 06:37 PM
Mesaj #243


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



Folosesc un Sharp model GX20 pe care tare cu drag l-as decoda. Daca stiti vreun site cu decodari gratis poate-mi spuneti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 15 Jun 2005, 01:28 AM
Mesaj #244


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Ella,
Ai incercat www.phonescoop.com?
http://www.phonescoop.com/phones/user_reviews.php?phone=121
smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 15 Jun 2005, 08:59 AM
Mesaj #245


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Ella, eu am un 7210 de cateva luni, iar telefonul are 2 ani jumate. A fost folosit intens si inainte, iar eu, la randul meu, vorbesc foarte mult. Bateria a fost schimbata si tine cam 3-4 zile. I-am schimbat si carcasa, un maro grizat, si arata tare bine. wink.gif Am remarcat chiar zilele trecute niscaiva probleme in gasirea retelei, dar poate are legatura cu operatorul, nu neaparat cu aparatul. Si cam atat la bube. Mie una imi place. smile.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pagini V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 01:10 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman