HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

27 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Zi-ne Ce Ai Acum In Cap, Total off-topic
Cain
mesaj 1 Apr 2003, 04:20 PM
Mesaj #36


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Mbei, ia mai lasati membu ala in pace !! Pai cine i-a dat lui titlul asta, mei ?!? Care femeie ? La noi dece na fostara ?!?! 50.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 1 Apr 2003, 04:29 PM
Mesaj #37


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (afrodita @ Apr 1 2003, 02:23 PM)
Heh, acuma depinde ce fel de "membru" o sa inteleaga ca esti tongue.gif tongue.gif

Afrodita, cred ca ne gindeam la acelasi lucru laugh.gif .

Genicon, ziceai ca Syd "a fugit cu copilu' si banii si m-a lasat cu buza-n soare". Pai esti norocos, pe undeva. Daca era invers si fugeai tu, si se plingea Syd ca ai lasat-o cu burta la gura??? biggrin.gif Da' nu fi suparat, din punctul meu de vedere si tu poti fi membrul lunii smile.gif .

Cain, cine mi-a dat titlul nu pot sa-ti spun biggrin.gif. Dar te las sa ghicesti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 1 Apr 2003, 07:24 PM
Mesaj #38


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Hehehe - ca bine zice u gogule... cred ca o sa dau chef... ia mai las-o in pace! Ca sunt o gramada de fete... Si oricum ea nu ma merita... sunt prea bun pentru ea! Si lasa si faza cu membru lunii - am zis - era doar o gluma. Dupa cum ai vazut (si din voturile mele) si eu te-am considerat membrul lunii. Asa ca - bafta si tine-o tot asa!
on topic: Ma doare capul de la cat am stat pe net azi si cred ca din cauza aia nu prea am nimic in cap... doar ca mi-e foame si tre sa fac kk... hmmm... nush cu ce sa incep blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 1 Apr 2003, 07:24 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Antont
mesaj 1 Apr 2003, 08:38 PM
Mesaj #39


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Si eu glumeam smile.gif ...In fine, la chestia aia cu membrul lunii gasesc niste conotatii laugh.gif ..Cred ca de vina e imaginatia mea bolnava. Mersi pentru vot si bafta la votul pentru luna viitoare smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Apr 2003, 05:14 PM
Mesaj #40


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



O sa fi IAR pe drumuri in MAXIM 24 de ore??? EU sunt mai prostutz asa... deci - fi si tu mai explicita, poate te putem ajuta cumva... Si oricum, nu uita - aici vei avea mereu cu cine vorbi!!! 19.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 3 Apr 2003, 01:08 AM
Mesaj #41


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



afrodito,vrei sa fii amanta mea?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 3 Apr 2003, 03:49 AM
Mesaj #42


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



atunci sotie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 3 Apr 2003, 06:29 PM
Mesaj #43


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



sad.gif Poate gasesti pe cineva care sa aiba [macar] un 486 cu IE 3.0. unsure.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 4 Apr 2003, 10:20 AM
Mesaj #44


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Citesc si ma intristez ce zice afrodita. Ea, care isi dorea atat de mult aparitia mai multor fete pe forum, ca sa aiba ce modera la "ea"... tocmai acum ne paraseste... viata este cruda uneori... biggrin.gif
In ceea ce ma priveste pe mine... am o groaznica durere de gat...fix in gat si abia ma mai pot tine pe picioare. Bine ca aici stau pe scaun... Oricum, ma bucur ca de la o zi la alta numarul membrilor creste cu 1-2 persoane... Asta e bine... Bine ar fi sa si posteze smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 4 Apr 2003, 12:03 PM
Mesaj #45


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Genicon, in privinta ei, si chiar ma exprim elegant, viata a fost de cacat, are ghinion cu caru'. Asa ca nu rade. Nu se stie cand te prinde si pe tine...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 4 Apr 2003, 06:24 PM
Mesaj #46


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



ACUM AM IN CAP O MARE FRIPTURA IN SANGE, DE PORC, CU UN CASTRON URIAS DE CARTOFI PRAJITI !!! CU O SALATA DE ROSII, CU MUJDEI DE USTUROI, SI CU MULT VIN ALB, SA SE DUCA BINE FRIPTANA !!! A, AM MENTIONAT CA PORCU' E DE FAPT CEAFA DE PORC ? AAAAAAAAAAAA..................
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bubu
mesaj 4 Apr 2003, 09:29 PM
Mesaj #47


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 993
Inscris: 30 March 03
Din: BUCURESTI
Forumist Nr.: 144



Off topic...nu-i de mirare ca gindesti asala ce ai in cap. laugh.gif


--------------------
"Frica de Dumnezeu este inceputul intelepciunii"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 4 Apr 2003, 09:59 PM
Mesaj #48


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (Cain @ Apr 4 2003, 12:26 PM)
Genicon, in privinta ei, si chiar ma exprim elegant, viata a fost de cacat, are ghinion cu caru'. Asa ca nu rade. Nu se stie cand te prinde si pe tine...

Asta suna a blestem, fratele meu Cain! HUA!!!!!! HUA!!!! JOS STEAUA! JOS DINAMO! JOS CRAIOVA! HAI FARU' !!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
Si oricum, acum sa sti - daca e sa ma prinda si pe mine, orice e "pe mine" e mai bine decat pe oricine. Cel putin asa imi zicea mie mama - tie iti sta bine orice ai avea pe tine - deci si o viatza de ca**t! Am zis!


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 5 Apr 2003, 12:24 PM
Mesaj #49


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Aferim, Genicoane !! biggrin.gif

Adicatelea ce am in cap Bubule ?!?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 5 Apr 2003, 12:34 PM
Mesaj #50


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



QUOTE (Cain @ Apr 4 2003, 07:47 PM)
ACUM AM IN CAP O MARE FRIPTURA IN SANGE, DE PORC, CU UN CASTRON URIAS DE CARTOFI PRAJITI !!! CU O SALATA DE ROSII, CU MUJDEI DE USTUROI, SI CU MULT VIN ALB, SA SE DUCA BINE FRIPTANA !!! A, AM MENTIONAT CA PORCU' E DE FAPT CEAFA DE PORC ? AAAAAAAAAAAA..................

biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 5 Apr 2003, 12:45 PM
Mesaj #51


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



HeHeHe...daca Cain are asa ceva in cap....eu am inghitit in sec....am facut comanda necerasa...si acum imi fac siesta dupa .."ce are Cain in cap" laugh.gif tongue.gif laugh.gif
Adica:
- FRIPTURA DE PORC, CU UN CIUPERCUTZE SI MUJDEI FRECAT CU SMANTINA!!!
- SALATA DE ROSII CU CEAPA SI CEVA CASTRAVETE ARDEI IUTE SI ETC PRIN EA
- VIN ROSU (BUSUIOACA)


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 5 Apr 2003, 01:00 PM
Mesaj #52


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Yo ascult acum Europe - The final countdown si tot ma gandesc la Afrodita... oare a plecat definitiv, oare va mai intra pe forum, oare o sa ii simtim lipsa? Eu deja incep sa i-o simt.
Si, in plus de asta, sunt convins ca susnumitul Cain are inima sfasiata (stiu, frate, cum e, ca si mie mi-a plecat SYD aka Depechemind...) Ma gandeam sa infiintez "Clubul parasitilor pe net..." Hmm... cam asta am eu in cap la ora aceasta tarzie din zi smile.gif blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BarManRap
mesaj 6 Apr 2003, 12:07 AM
Mesaj #53


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 60
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 164



Eu sunt aproape rupt de beat . Ma mir ca inca mai vad tastele. Sau de fapt.. doar mi se pare mie ca le mai vad. Oricum, cel mai important este ca azi nu mi s=a mai facut rau.
Am fost la un chef unde s-a baut si s-a stat. Iar cand se statea, luimea bea biggrin.gif Deci va dati seama cam in ce stare sunt acum. Asa ca ma scuzati daca la ora aceasta nu am absolut nimic in cap!


--------------------
Niciodata nu e prea tarziu / Toate tre' sa le incerci, inearca-le pe viu / Cand totzi prefacutzii se prefac ca stiu / Ridica doar degetul mijlociu!
PARAZITII RULZ! IREFUTABIL!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daphne
mesaj 6 Apr 2003, 09:18 PM
Mesaj #54


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 144
Inscris: 17 March 03
Forumist Nr.: 92



Hai sa scriu si eu ...de regula imi pastrez gandurile numai pentru mine, dar azi voi face o exceptie ( poate e de vina berea sau...)

Maine este luni, ziua cea mai nesuferita...si nu am chef sa fac nimic maine...as sta toata ziua acasa si as dormi, dar nu se poate, asa ca... sad.gif ...nu stiu cum este pentru voi ziua de luni da' mie imi produce repulsie...)

A da, acum ascult o melodie care... 35.gif ma ingrozeste, nu va spun ce melodie pentru ca nu stiu cum se numeste...


Cam atat...as putea sa scriu cateva pagini da' nu vreau sa va plictisesc prea atare wink.gif

Va urez o saptamana placuta smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 7 Apr 2003, 10:54 AM
Mesaj #55


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Hai ca incet-incet, ne formam familia... smile.gif

AIWA, si friptura aia era impanata cu putin usturoi, si ceva slaninuta afumata, si cu piper, cu cimbru, stropita cu putin vin alb ? NU? Eeeii, atunci e rau. Vezi ca am pus asa ceva http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?act...t=ST&f=62&t=369 , poate mai aduci imbunatatiri fripturii asteia.. wink.gif

Daphne, scopul forumului este sa ne impartasim ideile, nu? Sa stii ca daca ideea ta poate schimba lumea, numai daca o spui reusesti... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
petman
mesaj 7 Apr 2003, 11:30 AM
Mesaj #56


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 85
Inscris: 27 March 03
Forumist Nr.: 133



eu acu am in cap groaza ca am de terminat 3 proiecte pina miercuri dimineata si .......imi este foame ca nu am mancat asttazi si nici cafea nu am baut.....
ps. nu vi se pare ca gandurile romanilor se indreapta mai mult spre mancare decat spre alte chestii, in afara de cheltuieli si altele..... acu ma gandesc la nunta mea si a catorva colegi, banchetul la care nu se stie cand se merge si daca se merge .... o gramada de prostii....
ma gandesc ca mi-as schimba calcul cu ceva mai bun dar ca inca nu am bani
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 7 Apr 2003, 11:59 AM
Mesaj #57


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Cain - nu stiu la tine cum e, dar eu tare ma bucur sa vad ca se formeaza "familia" de care zici tu...
petman - vreau sa te contrazic! Ne mai gandim foarte mult si la bautura biggrin.gif
Daphne - Zi-ne, ca daca devii plictisitoare nu mai citim si gata! 19.gif
afrodita - Normal ca ne e dor de tine... normal ca apreciem faptul ca faci tot posibilul sa ne mai vizitezi. Tine-o tot asa!

eu - sunt cam racit, ma doare gatul si nu am nici un chef sa ma duc maine la scoala... plus ca la 18 am pregatire la romana, n-am tema facuta si parca nici acolo nu m-as duce... sper sa reusesc... blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daphne
mesaj 7 Apr 2003, 05:25 PM
Mesaj #58


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 144
Inscris: 17 March 03
Forumist Nr.: 92



Dragii mei, nu o spun cu rautate ( nu vreau sa supar pe nimeni, sincer), dar dupa cate scandaluri am vazut pe acest forum...mi-e teama...si incerc sa evit orice conflict. Daca nu postez mult asta nu inseamna ca nu citesc ceea ce scrieti voi pe forum sau altfel spus, nu postez in cadrul unui forum doar pentru ca l-am citit... nu stiu daca ma intelegeti...

Acest topic a fost editat de Daphne: 7 Apr 2003, 05:29 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BarManRap
mesaj 7 Apr 2003, 07:33 PM
Mesaj #59


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 60
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 164



Iuuuu... ce scandaluri daphne??? Zi-mi si mie, sa stiu de cine sa ma feresc, sa nu o incurc pe-aici. Ca parca ma vad si pe mine ca tine nepostand de frica. Ce naibi? Asa e pe aici? Eu intelesesm ca e un forum al discutziilor, nu al scandalurilor! Ia zi, cine-s aia de fac scandal, ca-i mananc la desert! biggrin.gif
Deci acum am in cap o mare intrebare si anume: care e faza cu scandalurile? DOar o aberatzie??????? 42.gif


--------------------
Niciodata nu e prea tarziu / Toate tre' sa le incerci, inearca-le pe viu / Cand totzi prefacutzii se prefac ca stiu / Ridica doar degetul mijlociu!
PARAZITII RULZ! IREFUTABIL!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daphne
mesaj 7 Apr 2003, 07:59 PM
Mesaj #60


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 144
Inscris: 17 March 03
Forumist Nr.: 92



Stai linistit, zau...aberam si eu...doar pentru asta este acest topic...hai acum sa spun adevarul...daca m-ai prins acum huh.gif ...nu postez asa mult pentru ca imi place mai mult sa citesc si de multe ori nu prea am inspiratie wink.gif- am sris eu o dedicatie pentru muza mea, nu stiu daca ai citit-o- . Nu iti face griji ca daca se va intoarce la mine ...nu o sa mai puteti tine pasul cu mine cool.gif ...

on topic smile.gif Acum ma gandesc la o seara pe malul marii...ca tot ninge afara, macar sa visez...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 7 Apr 2003, 08:07 PM
Mesaj #61


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Eu tocmai am aflat ca in toamna iese pe piata Jedi Knight 3, asa ca abia astept sa vina toamna biggrin.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 8 Apr 2003, 12:42 PM
Mesaj #62


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Influentat de ce a zis Daphne, si eu visez la o seara pe malul marii, insa cu siguranta nu in acelasi fel ca ea.
Ma vad cu o bere intre picioare, privind marea, alaturi de prietena mea... pe care o iubesc enorm... Abia astept vara, sper sa pot merge la mare blink.gif
Gogu - sic! Eu am sanse mai mari sa mi se indeplineasca visul inaintea ta.! biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmugurel
mesaj 8 Apr 2003, 01:38 PM
Mesaj #63


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 85
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 167



eu am si eu cap asadar am ceva in el
pentru moment dar asta doar pentru moment si sa dea Domnu' sa nu mai fie nevoie sa am din nou asa ceva in cap ANALIZA FUNCTIONALA, sunt anu IV si am restantza.
Cand nu invat, am mintea impartita la fete o patrime, la arme de vantoare o doime iar restu de o doime.. aa..a patrime am vrut sa zic, la un viitor de ala de al lui genicon "Vad in fatza mea un viitor absent/ Ingropat in prezent/ Iar eu ingropat de cativa ani cu totul in ciment" asta fiindca mai am vreo 2 luni maxim si termin facultatea, sper.

Acest topic a fost editat de zmugurel: 8 Apr 2003, 01:44 PM


--------------------
Cucubau
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 8 Apr 2003, 05:56 PM
Mesaj #64


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Ce am acum in cap ? Nu stiu pentru ca nu am posibilitatea de a vedea. 42.gif

A ce ideei am in cap : sa fiu atent la scris si ma gandesc la o emisiunea care o sa inceapa curand la TV ! ph34r.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmugurel
mesaj 8 Apr 2003, 07:53 PM
Mesaj #65


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 85
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 167



ness Jacobs, bere Ursus Verde, vointa sa ma duc la invatzat, o fosta prietena blonda, o trasilvaneanca bruneta si .... parca era un meci in seara asta, nu???


--------------------
Cucubau
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 8 Apr 2003, 10:32 PM
Mesaj #66


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Tocmai mi-am amintit ce bine e sa stai linistit la calculator si sa bei o bere in timp ce navighezi biggrin.gif .In concluzie, mi-am luat beri si stau la comp laugh.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmugurel
mesaj 8 Apr 2003, 11:39 PM
Mesaj #67


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 85
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 167



Nessul mi l-am facut eu ca tre sa stau sa tocesc ANALIZA FUNCTIONALA o bucata de noapte
Berea am primit-o de la un coleg de camera (nu stiu de ce, ca aveam castile pe urechi cand a zis motivul si nu am auzit, dar am zis boda prosti)
Femeile ... nelipsite din mintea mea.....

Iar acum mai nou, ma gndesc la niste pijamale si la o paturica asa ca noapte buna............

Acest topic a fost editat de zmugurel: 8 Apr 2003, 11:39 PM


--------------------
Cucubau
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 9 Apr 2003, 11:49 AM
Mesaj #68


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Vreau sa vina toamna!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 9 Apr 2003, 08:11 PM
Mesaj #69


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Sanatate grabnica! rolleyes.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BarManRap
mesaj 10 Apr 2003, 02:05 PM
Mesaj #70


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 60
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 164



Eu am in cap o durere imensa, ca am ascultat toata ziua la maxim ultimul album al celor de la "la familia" , care mi se pare super. Un nou stil si alea-alea.
Ma enerveaza la culme frigul asta care s-a lasat asa, deodata, ca eu credeam ca vine vara. Bine-mi pare, n-am parale-n buzunare! mad.gif


--------------------
Niciodata nu e prea tarziu / Toate tre' sa le incerci, inearca-le pe viu / Cand totzi prefacutzii se prefac ca stiu / Ridica doar degetul mijlociu!
PARAZITII RULZ! IREFUTABIL!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

27 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 9 May 2024 - 10:46 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman