HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cel Mai Frumos Nick De Pe Forum!
genicon
mesaj 2 Apr 2003, 05:17 PM
Mesaj #36


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



biggrin.gif afrodita, cu faza asta chiar m-ai dat gata
Bravo! 40.gif Nu stiu daca tu ai realizat ce ai spus... dar oricum - bravo, nota 10 si un pupic (de la Cain, ca am vazut eu ca esti "pe felie" cu el)


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 2 Apr 2003, 05:30 PM
Mesaj #37





Guests






Haha, logic ca stiu ce am zis si chiar imi place mai mult mumu decat bubu, de asta am zis ca-l astept sa apara si pe forum sa vedem ce "zice" laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bubu
mesaj 2 Apr 2003, 09:37 PM
Mesaj #38


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 993
Inscris: 30 March 03
Din: BUCURESTI
Forumist Nr.: 144



biggrin.gif Vad ca pe aici nick-urile sint votate dupa semnificatia lor sexuala.Daca stiam de la inceput ca o intilnesc pe afrodita i mi laegeam nick-ul mubu, ca sa fie intru-totul multumita rolleyes.gif


--------------------
"Frica de Dumnezeu este inceputul intelepciunii"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 2 Apr 2003, 09:37 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
(Afrodita)
mesaj 3 Apr 2003, 01:51 AM
Mesaj #39





Guests






Haha, mersi mult bubule, esti un dragut.Acum, lasand deoparte semnificatia sexuala, nick-ul bubu chiar imi place...suna copilareste, aduce a bebelus...Dar votul meu tot la Cain ramane...Sorry... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 4 Apr 2003, 10:02 AM
Mesaj #40


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



M-am scos ! laugh.gif Bubu, nu numai pt nick, dar ui ce avatar mi-am tras... biggrin.gif

PS. Mai intra nustiu cine pe aici si dau de belele.. mai omule, nu sintem pe nici o felie... ei, poate asa.. pe o coaja... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 8 Apr 2003, 12:47 PM
Mesaj #41


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (Gogu.Telejurnal @ Mar 23 2003, 01:16 AM)
Cel mai interesante sunt Ulysses.Odyossus, Gogu.Telejurnal si Genicon( btw, de la ce vine acest nick? unsure.gif ) .

Uite ca abia acum ti-am remarcat intrebarea si, cu scuzele de rigoare, iti raspund cu mare, mare intarziere smile.gif
Genicon = partener sexual imaginar creat de o femeie nesatisfacuta de aptitudinile actualului partener de viata. Deci... asta sunt eu - ceva ce doar in imaginatie poti gasi biggrin.gif
Ah - am uitat sa va spun, sunt si al naibi de modest! blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmugurel
mesaj 8 Apr 2003, 01:27 PM
Mesaj #42


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 85
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 167



Zbisteanca Mugurel (zmugurel) (nume, inventat de mine, dar nume de tigan, imi place tigania aia de rasa buna)
sau am un prieten care mai foloseste din cand in cand nikul "Uzurpel Extinctorian" e ?? ce ziceti ??, oameni intregi la minte, nu?


--------------------
Cucubau
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 9 Apr 2003, 11:02 AM
Mesaj #43


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Da, zmugurel, foarte interesant nickul tau tongue.gif . Daca nu ne ziceai cum de l-ai ales, eu, sincer, credeam ca pe tine chiar te cheama mugur/mugurel wink.gif
Insa, in privinta prietenului de care vorbesti si nickul lui... noi nu la asta ne refeream , ci la cel mai frumos nick de pe acest han (in afara de al celui care posteaza tongue.gif )


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmugurel
mesaj 10 Apr 2003, 11:45 PM
Mesaj #44


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 85
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 167



Rau de tot daca ar fi, pentru mine tot e un premiu si asta, macar nu am un nick comun.


--------------------
Cucubau
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 18 Apr 2003, 03:34 PM
Mesaj #45


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



votez cu Gogu.Telejurnalul din Carpati
oricum dupa nick-ul meu comun si nemisterios nici nu stiu daca votul are vreo valoare.smile.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 18 Apr 2003, 05:11 PM
Mesaj #46


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



biggrin.gif Ai combinat 2 nick-uri: Penetratorul din Carpati si Gogu.Telejurnal. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 19 Apr 2003, 12:33 PM
Mesaj #47


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



smile.gif asta era ideea. Recunoaste ca a iesit ceva haios.Am fost subiectiva in ceea ce priveste alegerea celui mai bun nick deoarece intai am citit ce a scris fiecare si dupa aceea am "evaluat" nickurile si nu ma puteam hotari intre Gogu.Telejurnal si Penetrator asa ca .....


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 6 May 2003, 01:48 PM
Mesaj #48


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Au mai aparut membrii, au mai aparut nickuri. Deci, cum era si normal - iata unul:
Mistinguet(t?) - nu realizam daca e de fata sau baiat. Dar... einteresant smile.gif Apropos... ce inseamna??? blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 6 May 2003, 03:02 PM
Mesaj #49


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



nu ma prea lamuresc nici eu ce inseamna insa imi place si nick-ul si avatarul.(cred ca e o domnisoara care btw se stie al naibii de bine la gatit)
imi place si La Salsa si.......mai era unu da nu-l mai tin minte....revin


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 6 May 2003, 04:12 PM
Mesaj #50


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Cum, mai dragilor? un google scurt si aflati cine a fost Mistinguett...(cu 2 de t, genicon wink.gif ) Plus ca avatarul e destul de explicit. Multumesc de apreciere insa, ma bucur ca va place. Si pentru asta, hai sa va fac viata mai usoara:

http://www.geocities.com/~jimlowe/mist/mistdex.html

Ah, Carmi, noroc cu internetul si anonimatul - asa imi mai zice si mie cineva "domnisoara"... laugh.gif
Si da, le am cu gatitul (imi place sa mananc mai mult decat sa gatesc insa), dar vad ca nu vrea nimeni sa faca schimb de experienta. Pacat.

Acest topic a fost editat de Mistinguett: 6 May 2003, 05:48 PM


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 27 May 2003, 11:03 AM
Mesaj #51


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Doar eu si el suntem in acest moment pe forum... si ma mir ca nu l-am remarcat pana acum. E vorba de userul 1,61....... Interesant... si mai interesant ar fi sa aflu de unde vine acest nick - si cum ma pot adresa lui? "unule?" blink.gif biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 27 May 2003, 09:27 PM
Mesaj #52


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Adreseaza-i-te cu apelativul "Numarul de aur" smile.gif ... sau "Inversul numarului de aur", ca nu mai stiu exact si nici nu-mi vine in minte alta explicatie.


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andREI
mesaj 8 Jun 2003, 02:39 AM
Mesaj #53


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 159
Inscris: 13 May 03
Din: ??!
Forumist Nr.: 293



Putine nick-uri mi se par interesante.

Afrodita - mi se pare cam lipsit de modestie.
Penetratorul din Carpati - cam obscen
zmugurel -> mai bine alegeai zdruncinel (ca suna mai bine, nu altceva)
genicon - desi tocmai am aflat ce inseamna, parca are prea multa rezonanta stiintifica
Judecand dupa criteriul acesta si al meu e cam nasol de banal. Bine macar ca am majusculat (biggrin.gif) ultimele trei litere

si in sfarsit cel mai inexplicabil:
cretze - bucle? circomvolutiuni?

Singurele interesante mi se par:
Ulysses.Odyossus si
Figaro <- cel mai tare avatar in opinia mea. Sisif, nu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 8 Jun 2003, 11:36 AM
Mesaj #54


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (andREI @ Jun 8 2003, 04:14 AM)
Putine nick-uri mi se par interesante.

Afrodita - mi se pare cam lipsit de modestie.
Penetratorul din Carpati - cam obscen
zmugurel -> mai bine alegeai zdruncinel (ca suna mai bine, nu altceva)
genicon - desi tocmai am aflat ce inseamna, parca are prea multa rezonanta stiintifica

Andrei, hai sa-ti zic intai in legatura ci nickul meu cate ceva... smile.gif Mie, initial, nu mi se parea de loc stintific, ci doar eram convins ca lumea nu stie ce inseamna el in romana. Dar, la un moment de maxima plictiseala, am dat un search pe google la "genicon" si am ramas uimit - sute de pagini cu nush ce proiecte medicale, prostii de genul asta. Deci... cam ai dreptate, dar crede-ma eu nu stiam ca inseamna si altceva decat ceea ce am zis eu blush.gif

Acum, in legatura cu celelalte:
Afrodita - nu mi se pare de loc lipsit de modestie, mai ales ca este o fata extraordinara, din toate punctele de vedere. Si, daca se incumeta sa puna o poza de-a ei pe forum, sunt convins ca, cel putin intr-o privinta iti vei schimba parerea. wink.gif
Penetratorul din Carpati mi se pare mie ca este de domeniul istoriei... nu l-am mai vazut de mult pe forum. Oricum, mie imi placea nikul lui.
zmugurel - a explicat el de unde acest nick, si din cate imi amintesc eu, era o combinatie de nume rrome. Oricum, nici pe el nu l-am mai vazut de ceva timp pe forum.

In ceea ce priveste nickurile pe care le gasesti interesante, nu iti placea si fostul nick al actualului Ghost blink.gif - Gogu.Telejurnal? (era nickul meu preferat)


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andREI
mesaj 8 Jun 2003, 09:59 PM
Mesaj #55


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 159
Inscris: 13 May 03
Din: ??!
Forumist Nr.: 293



QUOTE (genicon @ Jun 8 2003, 01:11 PM)
QUOTE (andREI @ Jun 8 2003, 04:14 AM)
Putine nick-uri mi se par interesante.

Afrodita - mi se pare cam lipsit de modestie.
Penetratorul din Carpati - cam obscen
zmugurel -> mai bine alegeai zdruncinel (ca suna mai bine, nu altceva)
genicon - desi tocmai am aflat ce inseamna, parca are prea multa rezonanta stiintifica

Andrei, hai sa-ti zic intai in legatura ci nickul meu cate ceva... smile.gif Mie, initial, nu mi se parea de loc stintific, ci doar eram convins ca lumea nu stie ce inseamna el in romana. Dar, la un moment de maxima plictiseala, am dat un search pe google la "genicon" si am ramas uimit - sute de pagini cu nush ce proiecte medicale, prostii de genul asta. Deci... cam ai dreptate, dar crede-ma eu nu stiam ca inseamna si altceva decat ceea ce am zis eu blush.gif

Acum, in legatura cu celelalte:
Afrodita - nu mi se pare de loc lipsit de modestie, mai ales ca este o fata extraordinara, din toate punctele de vedere. Si, daca se incumeta sa puna o poza de-a ei pe forum, sunt convins ca, cel putin intr-o privinta iti vei schimba parerea. wink.gif
Penetratorul din Carpati mi se pare mie ca este de domeniul istoriei... nu l-am mai vazut de mult pe forum. Oricum, mie imi placea nikul lui.
zmugurel - a explicat el de unde acest nick, si din cate imi amintesc eu, era o combinatie de nume rrome. Oricum, nici pe el nu l-am mai vazut de ceva timp pe forum.

In ceea ce priveste nickurile pe care le gasesti interesante, nu iti placea si fostul nick al actualului Ghost blink.gif - Gogu.Telejurnal? (era nickul meu preferat)

Eu am un principiu: Cand am o parere si imi este ceruta o zic asa cum o am in cap fara diplomatizari si alte modificari. Chit ca o sa enervez multa lume, chit ca mi-o iau pe coaja (am luat-o de cateva ori).
Si la fel procedam si aici cu nick-urile.
Dupa cum vezi nu am scutit nici nick-ul meu care si asa nu e un nick in adevaratul sens al cuvantului ci un prenume de al meu.
Cat despre Gogu.Telejurnal care acuma pare sa fie Ghost... ce sa zic... mi=a placut insa nu l-am putut socoti aici. Ma tot chinuiam sa inteleg de la ce o veni dar apoi m-am dat batut.
Concluzia este sa nu iei chiar ad-literam unele afirmatii ce pot parea usor jignitoare din partea mea. Cum gandesc asa le zic. Diplomatie stiu sa am dar cand consider ca merita, aici punand pe primul plan sinceritatea. Nu pot sa sufar oamenii care gandesc lucruri urate despre mine dar se exprima frumos si lingusitor ori doar prietenos cand de fapt nu stiu cum sa ma %#@)($%@ si sa ma )$#(*&)#@(*&$@# $.
Din pacate sunt oameni care prefera sa fie pupati... ma rog... decat sa li se spuna in fata ceea ce crezi despre ei. Io sper ca nu e cazul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 9 Jun 2003, 12:32 PM
Mesaj #56





Guests






Andrei, lipsit de modestie zici? No, ca acuma chiar mi-ai adormit modestia si incep sa ma laud: primul meu prieten imi spunea"zana mea cea buna si frumoasa", apoi un altul imi zicea "printesa mea", apoi a mai fost unul ce m-a alintat cu "sirena mea"(daca o fi printre voi ma spanzur laugh.gif ), apoi a fost un copil superb ce facuse o pasiune pt mine si la un moment dat mi-a zis:"nici Afrodita grecilor nu era asa frumoasa ca tine"...Anyway, la "de ce acest nick" am explicat de unde provine si am zis clar ca NU ma consider frumoasa, dar mi-ar place sa fiu frumoasa ca o zeita....So, unde e lipsa de modestie intr-o dorinta? blink.gif
P.S. Nu m-a deranjat parerea ta, insa mi s-a parut ciudata avand in vedere faptul ca explicasem deja de unde provine nick-ul... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andREI
mesaj 10 Jun 2003, 12:09 AM
Mesaj #57


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 159
Inscris: 13 May 03
Din: ??!
Forumist Nr.: 293



QUOTE (afrodita @ Jun 9 2003, 02:07 PM)
Andrei, lipsit de modestie zici? No, ca acuma chiar mi-ai adormit modestia si incep sa ma laud: primul meu prieten imi spunea"zana mea cea buna si frumoasa", apoi un altul imi zicea "printesa mea", apoi a mai fost unul ce m-a alintat cu "sirena mea"(daca o fi printre voi ma spanzur laugh.gif ), apoi a fost un copil superb ce facuse o pasiune pt mine si la un moment dat mi-a zis:"nici Afrodita grecilor nu era asa frumoasa ca tine"...Anyway, la "de ce acest nick" am explicat de unde provine si am zis clar ca NU ma consider frumoasa, dar mi-ar place sa fiu frumoasa ca o zeita....So, unde e lipsa de modestie intr-o dorinta? blink.gif
P.S. Nu m-a deranjat parerea ta, insa mi s-a parut ciudata avand in vedere faptul ca explicasem deja de unde provine nick-ul... tongue.gif

stiam ca ai explicat de unde vine nicku dar parerea mea e parerea mea si tin la ea ca d'aia e parerea mea. Deh...
Si cum am mai spus am aceasta manie sa zic ce gandesc in loc sa tac. Ce sa-i fac...
Sa ma redenumesc din andREI in Narcis? Nu m-ar deranja nici pe mine sa fiu f. atragator etc. etc. ca parca asta era explicatia ta.. ce doresti sa fii.
Am facut eu o legatura (poate gresita?!) cu zicala: "Lauda de sine nu miroase a bine".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 10 Jun 2003, 08:30 AM
Mesaj #58





Guests






... 51.gif ... man I think you have an obsession ... cool.gif ...


Cretze ph34r.gif

Acest topic a fost editat de cretze: 10 Jun 2003, 08:31 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 12 Sep 2003, 05:59 PM
Mesaj #59


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Am vazut nickul ultimului membru inregistrat: beau@bere. 19.gif 40.gif Personal, abia astept sa posteze biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menthoru'
mesaj 12 Sep 2003, 06:17 PM
Mesaj #60


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.033
Inscris: 3 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 706



In ordine alfabetica:

Afrodita - pentru erotism
Cynthia - Pentru exotism
Nefertiti - pentru misticism


--------------------
I have given it much thought / It seems, disaster must come / At best, only postponed / Shaolin Kung-Fu to survive / Must now be taught to more young men / We must expand, get more pupils / So that the knowledge will spread
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valheru
mesaj 12 Sep 2003, 06:46 PM
Mesaj #61


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 554
Inscris: 7 September 03
Din: Bucharest
Forumist Nr.: 724



in nicio ordine:
afrodita: pt imaginea care o inspira
carmi: pt gustul care il inspira
nefertiti: reprezinta una din frumoasle lumii...
mogaldeatza: cute!


--------------------
Adevarul manuit cu pricepere este cea mai buna minciuna...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tolstoievski
mesaj 12 Aug 2004, 04:18 PM
Mesaj #62


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 250
Inscris: 27 April 04
Forumist Nr.: 3.268





Mie-mi plac alex21, cosmin_bv sau cucudan2000 ... sint duioase si originale!

huh.gif

sa devenim seriosi pentru 30 de secunde ....
delfinul de vanilie si doi_burtosi sint haioase ...


--------------------
" A-ti rata viata inseamna sa ajungi la poezie fara ajutorul talentului" Emil Cioran
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 12 Aug 2004, 05:46 PM
Mesaj #63


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mie imi place mutulica. de aia l-am si ales


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vornicum
mesaj 13 Aug 2004, 09:02 AM
Mesaj #64


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



Io-s vornic si-mi place, ce palaria mea. Cum dreaqu sa pun alt nick daca asta sunt?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 19 Aug 2004, 01:36 PM
Mesaj #65


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



afrodiiiiiiiita mwah1.gif : inspira ceea ce este frumusetze rara


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 21 Aug 2004, 12:02 PM
Mesaj #66


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Hehehe, tolstoievski! Ce-am mai ras. Doi_burtosi e un bun prieten de-al meu, care s-a inscris la insistentele mele dar nu a postat, din cate stiu, niciodata. Cum de ai dat de nickul asta? laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 21 Aug 2004, 07:15 PM
Mesaj #67


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Mie imi place cel mai mult "Mentosana in corpore sano" rofl.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 21 Aug 2004, 11:13 PM
Mesaj #68


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Mie imi plac mai mult boNboanele lu' Ghostu'. rofl.gif

Pese: Imi plac in sensul ca vreau sa am si eu cat mai multe, oPsedatilor! unsure.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 22 Aug 2004, 12:23 AM
Mesaj #69


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Imi place cum suna delfinul de vanilie smile.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Predatoru
mesaj 3 Oct 2004, 10:23 AM
Mesaj #70


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 890
Inscris: 5 May 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.372



Pai ia sa vedem:

Aramis (in combinatie cu absolut superbul avatar)
Halcyon III (nu stiu de ce da imi place cum suna)
Janine (imi aminteste de cineva)
Saldora (deja m-am atasat de numele asta)
menthoru (suna marfa dar putea sa nu fie articulat)

mai erau cateva da nu le mai tin minte. Minte scurta, ce vreti...
Voi reveni.



--------------------
[ Cad in notiunea de genunchi
si ma rog de voi
nu ma lasati singur si prada ...]

My DeviantArt Gallery
My ElfWood Gallery
My Hi5 Profile
My 360 Blog
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 15 May 2024 - 03:04 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman