Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Frumos Nick De Pe Forum!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
SYD
Care vi se pare, dupa parerea voastra, cel mai interesant nick de pe forum?
mie imi place nick-ul lui ypsilonalpha, penetratorul din carpati si a lul Ulysses.Odiossus, care-mi aminteshte de un alt nick. cool.gif. Restul suntetzi varza! 19.gif (glumeam!:D)
dr.agy
dr.agy sau The Black Dragon biggrin.gif (kidin)
genicon
Penetratorul din Carpati rulzz!!! smile.gif
Btw - stiati ca "genicon" inseamna partener sexual imaginar creat de o persoana nesatisfacuta de aptitudinile partenerului de viata? biggrin.gif
Vreau sa va vad ce veti vota de acum incolo. Hehehe
Antont
Cel mai interesante sunt Ulysses.Odyossus, Gogu.Telejurnal si Genicon( btw, de la ce vine acest nick? unsure.gif ) .
genicon
Gand la gand cu bucurie, Gogu.telejurnal! Desi pare de-a dreptul incredibil, se pare ca noi postam in acelasi timp. smile.gif Si uite cum, telepatic comunicand, am explicat ce inseamna nickul meu. Sper totusi ca nu am dezamagit pe nimeni, care credea ca e cine stie ce termen filozofic... biggrin.gif
Antont
laugh.gif
Tare de tot faza biggrin.gif ..Si cea cu nick-ul si cea cu telepatia..Sper sa nu-mi ceara cineva sa explic ce inseamna Gogu.Telejurnal, ca va fii greu de tot laugh.gif .
Sa nu uit smile.gif .Felicitari si multumiri lui Mihai pentru poiana lui Iocan.
dr.agy
gogu.telejurnal...hmmm let me guess Gogu adik gigel,sorel etc. + telejurnal...hmmm

1. Un articol(limbaj de programare) cu numele gogu si campul telejurnal
2.O aberatie cool.gif
Antont
QUOTE (dr.agy @ Mar 23 2003, 11:56 PM)
2.O aberatie cool.gif

Bingo!
laugh.gif
Ulysses.Odyossus
In primul rand va multumesc pentru aprecieri! laugh.gif

Pai cele mai interesante ar fi: Gogu.Telejurnal, al meu, Penetratorul din Carpati si Genicon.
Yoda
Mai lipseste doar ca Penetratorul din Carpati sa va voteze pe toti si gata, ati inchis cercul votarilor.
Ulysses.Odyossus
Il asteptam cu nerabdare.
genicon
QUOTE (Yoda @ Mar 24 2003, 04:34 PM)
Mai lipseste doar ca Penetratorul din Carpati sa va voteze pe toti si gata, ati inchis cercul votarilor.

Ok, te votam si pe tine, asa, din complezenta, sa se mai largeasca forumul. Oricum, pe Cain n-o sa-l votez niciodata, ca din cauza lui a murit Abel si acum afrodita trebuie sa se duca la doctor (dr.agy) , sa vada ce are de nu ii mai ies pasentele in ale vrajilor si o sa apara la telejurnal (gogu), patrunsa de o sageata inofensiva a lui Ulysses, care a "penetratorul din carpati", pana cand a venit seful (Mihai) si i-a zis: SYDown (a se citi sit down!). biggrin.gif
Fara logica dar am folosit ceva nickuri care mi-au ramas mie in minte 19.gif
Afrodita
QUOTE (genicon @ Mar 24 2003, 09:18 PM)
QUOTE (Yoda @ Mar 24 2003, 04:34 PM)
Mai lipseste doar ca Penetratorul din Carpati sa va voteze pe toti si gata, ati inchis cercul votarilor.

Ok, te votam si pe tine, asa, din complezenta, sa se mai largeasca forumul. Oricum, pe Cain n-o sa-l votez niciodata, ca din cauza lui a murit Abel si acum afrodita trebuie sa se duca la doctor (dr.agy) , sa vada ce are de nu ii mai ies pasentele in ale vrajilor si o sa apara la telejurnal (gogu), patrunsa de o sageata inofensiva a lui Ulysses, care a "penetratorul din carpati", pana cand a venit seful (Mihai) si i-a zis: SYDown (a se citi sit down!). biggrin.gif
Fara logica dar am folosit ceva nickuri care mi-au ramas mie in minte 19.gif

WOW!!! Beton faza!! Mi-a placut la nebunie!! Mai posteaza cateva asa, sunt superbe!!!
Antont
Ai fost tare de tot Genicon laugh.gif ......
Afrodita, tu nu-l mai lauda atita si spune si tu ce nick iti place biggrin.gif .
penetratorul din carpati
bine ma,votez si eu,da ce tre' sa votez?
AIWA
Cel Mai Frumos Nick De Pe Forum! Pai AFRODITA in mitologie ce era ? Uritanie? smile.gif
Cu alte cuvinte votul meu merge catre Afrodita wink.gif
genicon
QUOTE (penetratorul din carpati @ Mar 25 2003, 02:22 AM)
bine ma,votez si eu,da ce tre' sa votez?

Lool penetratorul din carpati.
Te tot laudam aici, ca ai nick frumos, chestii de genul asta... si tu - ufff!! mad.gif Nu esti bun de nimic! Hehehe
Tre sa zici si tu care nick ti se pare cel mai tare de pe forum (in afara de al tau). Si, nu uita, ca nu trebuie sa inchizi cercul (de care se vorbea mai sus)
SYD
genicon, nu esti original.

Ca exemplu:initial trimis de dEpEchEmIND(fanclub)
Intr-o vara la Craciun, m-am suit dintr-un alun.......

Intr-o seara pe la 10 dimineatza, m-am razgandit shi m-am intors in frigider, ca mi s-a facut lene pe drum, shi band nishte SODa caustica am intrat in partea din afara a bordeiului primitiv din chirpici dotat cu
aer conditionat, centrala termica shi termopane.
In fatza ushii ma ashtepta o tigaie zburatoare, in care se prajea o vaca.Dar vaca aceea era a lui Bill Clinton.Deodata burta vacii plesnejte shi iese o creatura ciudata care s-a prezentat : Aliosha
era un vitzel verde cu pete albe.
I-am zis ca Bill Clinton a cazut de la etajul 10 al vilei sale, shi ca vaca pe care o prajeshte in tigaie nu este decat un caine mort.
Shi tot mergand asha prin padure..... m-am impiedicat de-un bhuttuK shi m-a prins darkshines cum incercam sa strik Supernova Interstelara a Oribilului Mosh, cu care se kinuia neamul sau de vreo trei milenii sa ne distruga mult-indragita noastra gelaxie Sopra Tutta.
Dar m-a vazut militzia calare pe-o cometa, shi m-am tot duuuuuuu.....s ca o naluca am spart termopanul shi inainte de-a intra in frigider cu SODa mi-am spus rugaciunea: onk onk onk.....etc.

dovada
genicon
loooooool SYD
Pai de unde sa stiu eu ce ai scris tu pe fanclub. Acum, daca vrei, ma crezi, daca nu - nu - nu te-am plagiat pe tine. Si oricum, din cate vad eu, povestea mea este mai scurta si are un numar mai mare de nickuri folosite decat povestea ta (e drept, s-ar putea sa fie facute si referiri pe care nu le recunosc eu)
In ceea ce priveste originalitatea, fi sigura tu ca multi altii au mai facut-o chiar inaintea ta biggrin.gif Pace!
SYD
Eu shtiu ca nu-s originala, iar tu nici atat!
Hai sa nu ne mai atacam tongue.gif
penetratorul din carpati
Cel mai tare nick este Gogu.Telejurnal

Off topic: Depechemind, esti mincinoasa. Nu ai scris in viata ta chestia aia pe fanclub. Cel ce a incercat sa faca ceva de genul asta a fost bhuttu! Mincinoaso! Si chiar de ziua ta! Rusine,rusine,rusine! Pai d'aia nu ai prieteni! De mincinoasa ce esti! Mincinoaso!
SYD
Cum indrazneshti sa ma faci mincinoasa?
Chiar eu am fost shi am shi dovedit-o! mad.gif
penetratorul din carpati
Io-te ca indraznesc! Da-mi link sa citesc cu ochii mei, si daca ai dreptate, imi cer oficial scuze si te si scot la o bere cand voi ajunge tu prin Bucuresti! Dar pana atunci, da, esti o mincinoasa!
genicon
Penetratoru - vezi ca a dat deja link!
Te duci frumos cu cursorul de la mouse-uletz la postul ei, si dai click pe chestia aia galbena si subliniata (scrie dovada - n.r.) O sa te convingi si o sa fi nevoit sa o scoti la o bere atat pe ea, cat si pe mine, care sunt sotul ei tongue.gif
penetratorul din carpati
Ptiu genicoa(n)e, bine ca mi-ai zis cum e cu link-urile, ca nu ma descurcam!

Mda, mi se cam strange inima, ca nu prea patesc asa ceva des, da tre' sa recunosc ca sunt nitel dobitoc!
Depeche, scuzele mele! Ai o bere de la je cand vii in bucuresti! Genicoa(n)e, tu treci la munca ma daca vrei bere! La munca!
SYD
mda... deja suntem off-topic.
Probabil ca n-ai observat ca am scris acolo, la sfarshitul postului, "dovada". Probabil ca te-ai inselat din cauza faptului ca n-a aparut underline.
Eh, treaca de la mine, te scuz! Dar sa nu se mai repete!
Afrodita
Pai sunt o gramada de nick-uri misto pe acest forum, ca nici nu ma pot hotari care sa-l aleg cel mai frumos, l-as alege pe al lui Mihai din motive subiective tongue.gif da' cica nu se poate, asa ca il aleg pe ....Cain(nick-ul tongue.gif ), desi imi place si syd si penetratorul si aiwa...si ar mai fi, da' ma opresc aici deocamdata rolleyes.gif
bubu
SYD.
I mi inspira mister si inceleptiune.
Cain
QUOTE (afrodita @ Mar 27 2003, 02:45 AM)
da' cica nu se poate, asa ca il aleg pe ....Cain(nick-ul tongue.gif )

Ieeeeee MA IUBESTEEEE !!! URAAAAA !!!! 30.gif

PS. vezi ce bine e cind nu ne mai vb de iubi al tau.. ? Nu ca as avea ceva cu el, dar uite ca ai gasit altul.. 40.gif
Afrodita
Off topic:Hahahaha, Cain , esti puslama mare, mai vere!! pup iu, ca esti baiat bun cand vrei rolleyes.gif
On topic: Hmm, nu mai voteaza nimeni??
genicon
Pai cine sa mai voteze mai... sunt, parerea mea, foarte putini membri cu adevarat activi pe forum... asa ca mai trebuie sa asteptam, sa ia nastere acea familie mare si unita pe care toata lumea o asteapta.
Pana atunci insa, mai votez eu cu un nick - bubu (sper ca stiti ce inseamna in vulgar limbaj de irc) 19.gif
Cain
"limbaj de irc" .. ??? Nu stiu ! Si unde o sa ajungem doaaamne cu irc-u asta... deja creeaza limbaje - vezi saracia aia de lol care nu o suport defel - maine poimaine ne si imbraca... Bai "generatia irc", scrieti mai pt toti bosorogii... 6.gif
genicon
loool Cain. ctc? Hmm... ti-as zice ceva acum dar tre' sa mananc. brb! aaaa... sa nu uit - asl, pls. u1 ! ok... rotfl. tongue.gif
Asa... daca imi este permisa explicatia nickurilor si "limbajelor" de irc, o voi face. Daca nu - nu am nimic impotriva ca postul meu sa fie sters.
mumu = sex oral (felatzie)
bubu = sex oral (cunilingus)
fufu = sex smile.gif
nana = anal
Si probabil mai sunt si altele... dar eu inca nu le-am aflat...
P.S. Cred acum ca si afrodita va vota pentru cel mai frumos nick tot pe bubu biggrin.gif
bubu
Lumea cit traieste invata tongue.gif
Sint nou pe aici dar intr-adevar am inceput sa ii vad pe cei activi...si pe cei pasivi biggrin.gif
Il votez pe Cain, pt. ca sint de acord cu afirmatiile lui de mai sus, si pt. ca este un nick incarcat de semnificatie .



Afrodita
Heh, il votez si eu pe bubu , da' pe locu' doi deocamdata ca-l astept pe mumu sa vaz ce zice laugh.gif
genicon
biggrin.gif afrodita, cu faza asta chiar m-ai dat gata
Bravo! 40.gif Nu stiu daca tu ai realizat ce ai spus... dar oricum - bravo, nota 10 si un pupic (de la Cain, ca am vazut eu ca esti "pe felie" cu el)
Afrodita
Haha, logic ca stiu ce am zis si chiar imi place mai mult mumu decat bubu, de asta am zis ca-l astept sa apara si pe forum sa vedem ce "zice" laugh.gif
bubu
biggrin.gif Vad ca pe aici nick-urile sint votate dupa semnificatia lor sexuala.Daca stiam de la inceput ca o intilnesc pe afrodita i mi laegeam nick-ul mubu, ca sa fie intru-totul multumita rolleyes.gif
Afrodita
Haha, mersi mult bubule, esti un dragut.Acum, lasand deoparte semnificatia sexuala, nick-ul bubu chiar imi place...suna copilareste, aduce a bebelus...Dar votul meu tot la Cain ramane...Sorry... unsure.gif
Cain
M-am scos ! laugh.gif Bubu, nu numai pt nick, dar ui ce avatar mi-am tras... biggrin.gif

PS. Mai intra nustiu cine pe aici si dau de belele.. mai omule, nu sintem pe nici o felie... ei, poate asa.. pe o coaja... tongue.gif
genicon
QUOTE (Gogu.Telejurnal @ Mar 23 2003, 01:16 AM)
Cel mai interesante sunt Ulysses.Odyossus, Gogu.Telejurnal si Genicon( btw, de la ce vine acest nick? unsure.gif ) .

Uite ca abia acum ti-am remarcat intrebarea si, cu scuzele de rigoare, iti raspund cu mare, mare intarziere smile.gif
Genicon = partener sexual imaginar creat de o femeie nesatisfacuta de aptitudinile actualului partener de viata. Deci... asta sunt eu - ceva ce doar in imaginatie poti gasi biggrin.gif
Ah - am uitat sa va spun, sunt si al naibi de modest! blink.gif
zmugurel
Zbisteanca Mugurel (zmugurel) (nume, inventat de mine, dar nume de tigan, imi place tigania aia de rasa buna)
sau am un prieten care mai foloseste din cand in cand nikul "Uzurpel Extinctorian" e ?? ce ziceti ??, oameni intregi la minte, nu?
genicon
Da, zmugurel, foarte interesant nickul tau tongue.gif . Daca nu ne ziceai cum de l-ai ales, eu, sincer, credeam ca pe tine chiar te cheama mugur/mugurel wink.gif
Insa, in privinta prietenului de care vorbesti si nickul lui... noi nu la asta ne refeream , ci la cel mai frumos nick de pe acest han (in afara de al celui care posteaza tongue.gif )
zmugurel
Rau de tot daca ar fi, pentru mine tot e un premiu si asta, macar nu am un nick comun.
Carmi
votez cu Gogu.Telejurnalul din Carpati
oricum dupa nick-ul meu comun si nemisterios nici nu stiu daca votul are vreo valoare.smile.gif
Mihai
biggrin.gif Ai combinat 2 nick-uri: Penetratorul din Carpati si Gogu.Telejurnal. wink.gif
Carmi
smile.gif asta era ideea. Recunoaste ca a iesit ceva haios.Am fost subiectiva in ceea ce priveste alegerea celui mai bun nick deoarece intai am citit ce a scris fiecare si dupa aceea am "evaluat" nickurile si nu ma puteam hotari intre Gogu.Telejurnal si Penetrator asa ca .....
genicon
Au mai aparut membrii, au mai aparut nickuri. Deci, cum era si normal - iata unul:
Mistinguet(t?) - nu realizam daca e de fata sau baiat. Dar... einteresant smile.gif Apropos... ce inseamna??? blink.gif
Carmi
nu ma prea lamuresc nici eu ce inseamna insa imi place si nick-ul si avatarul.(cred ca e o domnisoara care btw se stie al naibii de bine la gatit)
imi place si La Salsa si.......mai era unu da nu-l mai tin minte....revin
Mistinguett
Cum, mai dragilor? un google scurt si aflati cine a fost Mistinguett...(cu 2 de t, genicon wink.gif ) Plus ca avatarul e destul de explicit. Multumesc de apreciere insa, ma bucur ca va place. Si pentru asta, hai sa va fac viata mai usoara:

http://www.geocities.com/~jimlowe/mist/mistdex.html

Ah, Carmi, noroc cu internetul si anonimatul - asa imi mai zice si mie cineva "domnisoara"... laugh.gif
Si da, le am cu gatitul (imi place sa mananc mai mult decat sa gatesc insa), dar vad ca nu vrea nimeni sa faca schimb de experienta. Pacat.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.