HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

9 Pagini V  « < 6 7 8 9 >  
Reply to this topicStart new topic
> Hanu Ancutei - Mega-intalnirea Din 15 Mai
melinda
mesaj 17 May 2004, 08:15 AM
Mesaj #246


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



Catre REBEL: am vazut aseara, la Teo, o trupa de stripperi numita "The Rebels"; ai vreo legatura cu ei? Fetelor, nici nu stiti cat de simpatic e pustiulica asta cu un cos (acnee) pe cap (e vorba numai si numai de avatar!): chiar ar putea face parte din trupa aia, desi nu-i plesneste tricoul pe el din cauza muschilor. laugh.gif A luat un "10" de la mine pentru comportament, nici nu s-a bagat de seama ca e putin mai "altfel" decat ceilalti (stie el la ce ma refer! devil.gif ). Stati, nu va ganditi la prostii!!! Ma refeream la faptul ca e minor, chiar daca are buletin (dupa declaratiile lui!).
Iar cele doua fete "proaspete" au fost si ele la mare inaltime (si frumoase, si destepte - o combinatie rar intalnita!) asa ca au si ele punctaj maxim.
Adrian l-a sustinut cu mare solicitudine pe prietenul lui Rebel, la greu (ma refer la golirea de lichide a unor recipiente si umplerea lor cu aer - stiti cat de greu este sa faci munca asta timp de cateva ore?!); asa ca nu pot decat sa-i dau si lui un "10".
Kodiak-ule, chiar daca nu am avut prea multa "tangenta", de la mine de pe scaun se vedea ca esti integrat in atmosfera, asa ca primesti si tu punctaj maxim, din oficiu!
Ei, dupa atata generozitate in punctaje, astept noul val de recruti!
Despre cei mai "batrani" ai HA: de acum, ii cam stiti, au acelasi comportament usor imoralo-ilegal, care ne place tuturor atat de mult! De aceea ne simtim atat de bine in prezenta lor!
Afro, ca de obicei, a avut gura cea mai mare, Blaky a fost redus la tacere (si este cat se poate de posibil sa nu mai stea prea bine nici cu auzul, chiar si la ora asta!), Catalin a avut aceeasi infatisare de boem care te da pe spate, nu alta! (exceptie: momentele in care a fost pe post de "Ganditorul de la Hamangia", in perioada in care avea probleme oculare spoton.gif ), Atta a fost mai putin tacuta decat de obicei si chiar am avut impresia ca a ras chiar bine de tot, Colectionara a facut "o memorie" de poze (din care v-a servit numai cateva). A propos: am vazut niste poze "artistice" cu ea in care era HOT de tot (nu erau interzise minorilor - decente dar faine de tot!), facute de catre Atta care se pare ca si-a gasit vocatia. Cat despre Persephona si Valheru: ca si data trecuta, m-am simtit excelent stand langa ei (fratilor, am o rugaminte: data viitoare, pastrati-ne doua scaune in chiar imediata voastra apropiere!) - sunt haiosi tare si fac o pereche faina de tot!


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 17 May 2004, 08:18 AM
Mesaj #247


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



QUOTE

posibil viitorul meu prieten - daca nu mai are urzici pe limba!!!


blink.gif

Nici nu vreau sa ma gandesc ce a vrut sa spuna...

Unde esti tu, Arktu, ca punanad mana pe ei... devil.gif


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 17 May 2004, 08:26 AM
Mesaj #248


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Iar v-ati betivit??? Offf, si cica unii dintre voi sunt majori tongue.gif Io un lucru n-am priceput: Melinda si Arktu? huh.gif Hai, cineva sa-si faca mila de mine si sa-mi dea mai multe detalii... Saru-manaaaaaaaaaa


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 17 May 2004, 08:26 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Catalin
mesaj 17 May 2004, 08:37 AM
Mesaj #249


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



QUOTE

Io un lucru n-am priceput: Melinda si Arktu? huh.gif


Asa am reactionat si noi, sa stii! Concluzia e ca este mana destinului... ohyeah.gif


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 17 May 2004, 08:39 AM
Mesaj #250


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



Mara, ai pus degetul pe i ... data trecuta au cam stat in colturi opuse ... hmm.gif

BDL-us, zii o data cat mai sigura, sa stim cum incepem economiile spoton.gif Ca sper ca iti dai seama ca nu stam la "o bere" si plecam acasa ohyeah.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melinda
mesaj 17 May 2004, 08:49 AM
Mesaj #251


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



QUOTE (Catalin @ 17 May 2004, 10:20 AM)
QUOTE

posibil viitorul meu prieten - daca nu mai are urzici pe limba!!!


blink.gif

Nici nu vreau sa ma gandesc ce a vrut sa spuna...

Unde esti tu, Arktu, ca punanad mana pe ei... devil.gif

Mda, ar fi o idee!!! devil.gif Ma refer la ce sugerai in legatura cu urzicile... (Offtopic: Stiu ca nu suntem la "Dragoste si sex" da' nu ma pot abtine - iti dai seama ce ar insemna sa te umpli de basici de la urzicile alea?! sorry.gif ). Oricum, daca ar fi fost valabil ce sugerezi tu cu mare finete, trebuia sa-l numesc "posibil viitorul fostul meu prieten", nu?!
Arktu e taman unde trebuie sa fie: langa mine (cu ocazia asta, am raspuns si marilor semne de intrebare carora le-am dat nastere tongue.gif ). Credeti-ma, prima uimita am fost eu (si inca nu mi-am revenit!) asa ca... va inteleg nedumeririle. Dar, vorba aia: SOARTA...


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 17 May 2004, 09:02 AM
Mesaj #252


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



Daca inainte de a-l cunoaste pe Arktu m-ar fi pus cineva sa numesc cuplurile care e cel mai probabil sa se infiripe la Han, Arktu-Melinda ar fi fost in spate muuuuuult de tot... (de fapt Arktu-[oricine] ar fi fost in spate mult de tot ohyeah.gif No offence, man!) Oricum, inca o dovada ca e bine sa nu te increzi in prejudecati si in propozitii nedemonstrate (A si C stiu de ce! jamie.gif)


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melinda
mesaj 17 May 2004, 09:03 AM
Mesaj #253


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



QUOTE (simonsays @ 17 May 2004, 10:41 AM)
Mara, ai pus degetul pe i ... data trecuta au cam stat in colturi opuse ... hmm.gif

Probabil ca tocmai din cauza asta ne-am vazut mai bine! yikes.gif biggrin.gif Oricum, in spatele gardului vopsit sunt doi oameni care, cu stupoare, au descoperit ca au foarte multe in comun, in ciuda multelor diferente. (Probabil ca acum ar trebui sa astept si parerea lui Arktu, avand in vedere ca nu sunt purtatorul lui de cuvant! wink.gif ).
Mihai, avand in vedere ca din cauza Hanului tau se formeaza atat de multe perechi, am doua sugestii pt. tine:
1. sa-ti deschizi o agentie matrimoniala aici, pe Han (se pare ca ai mana buna!);
2. drept pedeapsa pentru faptul ca oamenii isi pierd "libertatea" din cauza ca se cunosc pe HA, cred ca e datoria ta sa ii nasesti, impreuna cu Ancuta (iti dai seama ce te asteapta cand vor incepe sa apara si copii)!!! ohyeah.gif
Poate ca, in urma acestor sugestii, voi reusi sa te cunosc, in sfarsit (adica: vii personal sa-mi tragi un pumn in nas! devil.gif ).


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 17 May 2004, 09:08 AM
Mesaj #254


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



QUOTE

2. drept pedeapsa pentru faptul ca oamenii isi pierd "libertatea" din cauza ca se cunosc pe HA, cred ca e datoria ta sa ii nasesti, impreuna cu Ancuta (iti dai seama ce te asteapta cand vor incepe sa apara si copii)!!!


Deja se vorbeste de casatorie si copii? ph34r.gif

In alta ordine de idei, Arktu sub papuc? (daca nu e papucel albastru tot degeaba jamie.gif) Oricum, ar fi chiar un moment de referinta in istoria Hanului! ohyeah.gif


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melinda
mesaj 17 May 2004, 09:19 AM
Mesaj #255


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



Cataline, nu transforma totul intr-o tragedie! ohmy.gif
Nu suntem singurul cuplu care s-a format datorita HA (sunt altii mult mai vechi decat noi); pe de alta parte, poate nu toate cuplurile vor ajunge la pirostrii... dar daca unele vor ajunge?! rofl.gif Era o propunere care nu se referea numai la noi, bre!!!
Si daca tu crezi ca Arktu este omul pe care sa-l cuceresti cu papuci in picioare... gresesti amarnic! Ori porti niste sandalute delicate, sexy... ori incerci altfel! mwah1.gif (nu dau amanunte! sorry.gif ).
Care e faza cu papuceii albastri? Imi spune si mie cineva? Poate imi dati vreo idee... devil.gif


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 17 May 2004, 09:35 AM
Mesaj #256


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



QUOTE

Era o propunere care nu se referea numai la noi, bre!!!


Sigur, sigur... si marmota... ohyeah.gif

QUOTE

Si daca tu crezi ca Arktu este omul pe care sa-l cuceresti cu papuci in picioare... gresesti amarnic! Ori porti niste sandalute delicate, sexy... ori incerci altfel!  mwah1.gif  (nu dau amanunte!  sorry.gif  ).


ohmy.gif

Ba da! da-ne amanunte! devil.gif

QUOTE

Care e faza cu papuceii albastri? Imi spune si mie cineva? Poate imi dati vreo idee...


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 17 May 2004, 11:45 AM
Mesaj #257


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Eu as zice sa spui direct persoanei in cauza, fara sa afle toata lumea, eviti discutiile inutile. Tu alegi.


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 17 May 2004, 11:46 AM
Mesaj #258


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Sincer, inocent si timid fiind, va trebui să recunosc că alcoolul consumat de către mine si musteriul meu drag s-a datorat doar Afroditei, ce-i multumesc pe această cale, căci n-as fi îndrăznit să consum asa ceva dacă ea n-ar fi spus că 'n-as avea curajul să beau si să fumez'. Mă rog, e evident că a spus total altceva pe un ton mult mai frumos, da' copilul timid din mine asa a înteles si, odată cu tupeul a sosit si setea =) Cer iertare oricui pentru fiece inconvenietă creată de dumneamea ca efect al băuturii.

Mă scuz pentru că uitasem să plătesc a lui Cătălin consumatie, asa cum ne-am vorbit, însă promit că - de are curajul să bem cot la cot la o viitoare întrunire -, nota va fi suportată integral de partea mai tânără =)

Doar cuvinte de laudă către arktu care s-a înfipt la fro' câteva beri, mai de gura lumii, mai din propria sete =)

Apreciez reclama gratis din partea Melindei, dar mentionez că nu-i permit a degusta din berea mea niciodată si ar fi mai bine să încetezi acum! :P

De gagici nu pomenesc, că nu era departe iedera de un kickboxing cu mine mai devreme pe Y! Msgr =)
Kodiak, black ice, atta, colectionara - umilele scuze, dar chiar nu puteam să sar pe masă să schimbăm si noi, între noi, o vorbă, o urare, o bere, o ceva. Fie vă fereati de arktu ce părea într-adevăr un mean-lean-killin' machine, fie ati fost voi mai rezervati. Oricum, scuzele mele pentru că nu am insistat mai tare în zona aceea.

De Afrodita si Cătălin nu-mi fac griji, doar s-a tipat în voie. Mă rog, la iesirea în pădure ce va urma pe viitor (în speranta că cineva are simtul organizatoric super-mega-giga-terra dezvoltat), probabil o să fie si mai multă distractie si mai multi prezenti.

[sarcasm] Scuze speciale pentru Mihai. Promit că tura viitoare voi fi mai darnic :P [/sarcasm]


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melinda
mesaj 17 May 2004, 12:33 PM
Mesaj #259


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



"Apreciez reclama gratis din partea Melindei, dar mentionez că nu-i permit a degusta din berea mea niciodată si ar fi mai bine să încetezi acum! tongue.gif"
Rebel, pui mic si rau ce esti, ai avut impresia ca as fi atentat la berea ta???!!! Nu indraznesc sa te si intreb "de ce" nu mi-ai permite asta, cine stie ce raspuns mi-ai putea da! hh.gif
Oricum, sper ca remarca asta NU ar trebui sa ma faca sa gandesc ca nu ti-am fost macar indiferenta, daca nu simpatica!? wub.gif


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 17 May 2004, 12:38 PM
Mesaj #260


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Melinda, ba chiar mai mult decât simpatică, însă cum pot eu, citizen făr' de drept de vot să atentez la fiinta dumitale când arktu, cavaler al mesei rotunde (dacă esti putin ciupit, iese si piramidală), îsi permite să-l sfideze chiar si pe Mihai? =)

Glumeam mai devreme si am glumit si acum. Chiar m-am simtit bine-n preajma dumitale =)



--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 17 May 2004, 02:51 PM
Mesaj #261


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Sunteti criminali! rofl.gif
Se pare ca ati petrecut in stil de Han si chiar mai mult. thumb_yello.gif
Pozele sunt super si arata ca v-ati distrat, desi sunt convins ca e putin spus.
Iar eu va intreb: n-ar fi super fain sa vina si gazda noastra la intalniri, ca doar e hangiu al' mai smecher din tot norodu'? Mihai tu ar trebui sa dai de baut, mai!

P.S. ...Uff, cred ca pana intru la facultate n-am vreo sansa sa trec prin bucuresti si sa vin si eu la intalniri...
Cine stie? Ce-o vrea Domnu'!

Iar eu atat va spun: Hai noroc drunk.gif si la mai mare! drunk.gif


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viaţa nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melinda
mesaj 17 May 2004, 03:32 PM
Mesaj #262


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



Imi fac mea culpa: azi am intins coarda cam tare si am cam stat de raspunsuri pe net! De maine, reintru in normal... hh.gif
Cataline, multam' de adresa, acum m-am dumirit si eu o tara... E adevarat ca am niste papucei albastri acasa da' ma indoiesc sa-l fi cucerit pe A datorita lor... tongue.gif
Rebelule (si dupa nume si dupa comportare), mi-au mers la inima vorbulitele tale; drept "pedeapsa", la prima intalnire ai un pupic de la mine (acum, sper sa nu te sperii atat de tare incat sa nu mai calci pe la intalnirile noastre! Promit sa fie cu voie de la A! thumb_yello.gif ). Ce zici, ar merita sa risti?! sorry.gif Stai asa: am recitit postarea ta si nu am inteles un lucru - cum adica, sa atentezi la fiinta mea?! Nebunaticule, ce visezi tu noaptea?! wub.gif Mama ta stie?!
Si inca o chestie: ti-am INTERZIS sa-mi mai adresezi cuvinte care sa ma faca sa ma simt ca o "tanti" (matusa, pt cine nu cunoaste termenul)! Daca vrei sa te pup, sa faci bine sa ma tutuiesti! 'Nteles?


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 17 May 2004, 03:50 PM
Mesaj #263


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



QUOTE (Ghost @ 15 May 2004, 02:36 PM)
P.S
Pai sint ocupat cu o groaza de chestii sad.gif

Pai eu zic sa nu mai umbli prin podul casei maretului cavaler Kadosh si sa te faci baiat cuminte! laugh.gif Ai vazut ca a ajuns sa aduca si popa ca a-i dea cu busuiocul pt a nu-i mai tulbura linistea.
Propun ca sa mai treci si pe la Gopernic cel Supraintelept cat si pe la Figaro!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 17 May 2004, 04:17 PM
Mesaj #264


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



QUOTE (Catalin @ 17 May 2004, 09:39 AM)
QUOTE
Io un lucru n-am priceput: Melinda si Arktu? huh.gif


Asa am reactionat si noi, sa stii! Concluzia e ca este mana destinului... ohyeah.gif

Deci nu am fost singurul surprins (Melinda cea linistita si calma intotdeauna si arktu cel... mda, doar 'si arktu' biggrin.gif ).
Ce ti-e si cu mana asta a destinului... ohyeah.gif Sa fie intr-un ceas bun, iar primul copil sa fie o fetita blonda ca arktu si blanda ca Melinda. thumb_yello.gif mwah1.gif

Faine poze, Colectionara! thumb_yello.gif
Simpatici cu totii (da, si Catalin... tongue.gif ), cum era de asteptat dealtfel. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 17 May 2004, 04:27 PM
Mesaj #265


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



QUOTE (bossu')
... blonda ca arktu ...

E clar că ăstia nu se simpatizează =)


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 17 May 2004, 04:29 PM
Mesaj #266


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



rofl.gif Ei, nu era un comentariu malitios, dar mi s-ar parut ca e blond in poza... unsure.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 17 May 2004, 04:30 PM
Mesaj #267


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



... si marmota ... =)


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arktu
mesaj 17 May 2004, 04:49 PM
Mesaj #268


Gica contra!
*****

Grup: Membri
Mesaje: 501
Inscris: 17 August 03
Din: -
Forumist Nr.: 619



QUOTE (rebel @ 17 May 2004, 06:29 PM)
QUOTE (bossu')
... blonda ca arktu ...

E clar că ăstia nu se simpatizează =)

Sa nu ne simpatizam? hm... de unde iti veni ideea?

@Mihai: ce te grabesti tu asa? Si de ce nu ai completat propozitia cu "arktu cel..." ? jamie.gif
da, culoarea parului meu este blond. Legatura cu bancuri nu am deci nu ma jenez.

Intalnirea a fost mai slaba in principiu decat cea din martie si pentru ca au lipsit anumiti membrii si pentru ca a durat mai putin. Au venit insa membrii noi care sunt foarte de treaba, cel putin la Rebel mi-a placut ce replica a dat la un moment dat cum nu pot sa va spun.... din motive.... administrative... LOL!

Ce imi doresc eu este o intalnire forumistica MAARE (minim 15 persoane, maxim oricat) eventual in aer liber : fie intr-un parc (Herastrau - la o terasa?) fie undeva la iarba verde sa facem un picnic (asta ar fi mai nushcum cu transportul desi eu am 3 locuri libere - s-ar gasi si altii cu masini sa transportam). Oricum ceva mare si aerisit asta e ideea.

Acest topic a fost editat de arktu: 17 May 2004, 04:59 PM


--------------------
Mama prostilor e tot timpul insarcinata... si mai nou am aflat ca e romanca !!!
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 17 May 2004, 04:52 PM
Mesaj #269


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



...voinic, nu?


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arktu
mesaj 17 May 2004, 05:00 PM
Mesaj #270


Gica contra!
*****

Grup: Membri
Mesaje: 501
Inscris: 17 August 03
Din: -
Forumist Nr.: 619



QUOTE (Tyra @ 17 May 2004, 06:54 PM)
...voinic, nu?

nuu....


--------------------
Mama prostilor e tot timpul insarcinata... si mai nou am aflat ca e romanca !!!
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 17 May 2004, 09:33 PM
Mesaj #271


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Care va sa zica,
toti se cupleaza.....in concluzie, cind o sa vin eu toate fetele o sa fie...cu titularul de contract in drepata lor?Pai si unde e dreptatea in chestia asta maiiii?
Asa ca de oftica si inima neagra, la fete le iau flori (atentie, atac pe la spate ca partizanii? iar la baieti le rup picioarele, sau le tai cauciucurile (nu e vorba de alea de la masina).... devil.gif

Ok,
Pe data de 19 iunie(simbata) eu zic ca e bine.....Daca vreti la terasa, terasa sa fie...
Oricare dintre voi e bine-venit...important e sa fie buna dispozitie.....si fetele sa danseze pe masa.... jamie.gif
Sugestii cit mai multe va rog....

O sa ma recunoasteti usor dupa palarie.... mwah1.gif

Acest topic a fost editat de bdl: 17 May 2004, 09:39 PM
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  realsombraro.jpg ( 20.01K ) Numar descarcari: 57
 


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arktu
mesaj 17 May 2004, 11:00 PM
Mesaj #272


Gica contra!
*****

Grup: Membri
Mesaje: 501
Inscris: 17 August 03
Din: -
Forumist Nr.: 619



QUOTE (bdl @ 17 May 2004, 11:35 PM)
Sugestii cit mai multe va rog....

Pai de ex., inverseaza sombrero-urile... spoton.gif


--------------------
Mama prostilor e tot timpul insarcinata... si mai nou am aflat ca e romanca !!!
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menthoru'
mesaj 18 May 2004, 01:15 AM
Mesaj #273


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.033
Inscris: 3 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 706



v-ati distrat excelent ca intotdeauna. pozele sunt superbe. insa ceva mi-a atras atentia.
afro: coafura asta nu stiu cat de noua e pentru tine insa pentru mine sa te vad cu ea este foarte noua. iti sta fabulos de bine! mwah1.gif


--------------------
I have given it much thought / It seems, disaster must come / At best, only postponed / Shaolin Kung-Fu to survive / Must now be taught to more young men / We must expand, get more pupils / So that the knowledge will spread
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 18 May 2004, 01:59 AM
Mesaj #274


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Arkt-ule,
Dupa ce ca mi-ai "furat" -o pe Melinda , acu ma iei peste picior?
Pun eu mina pe voi... 50.gif pe amindoi.....ce patesti tu nu e important....EA ce pateste...... jamie.gif


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 18 May 2004, 04:52 AM
Mesaj #275


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Anuntă smenuri mai concrete, bdl, în special în privinta fetelor de pe masă.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melinda
mesaj 18 May 2004, 07:36 AM
Mesaj #276


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



BDL, omule, ABIA ACUM IMI SPUI CA PUSESESI OCHII PE MINE?! Cand ma gandesc ca am pierdut America pt. Arktu... hh.gif Din cate stiu, cavalerii nu se mai lupta pentru inima domnitelor inca de mult timp... cu toate astea, fiind o romantica incorigibila, cred ca mi-ar place tare mult sa vad un turnir organizat pentru a-mi cuceri inima... wub.gif Se pare ca, pana acum, ar fi 2 (sau 3, daca-l luam in considerare si pe Rebel wink.gif )concurenti. Lista ramane deschisa... Astept sugestii pentru modalitati de intrecere... biggrin.gif
Am si eu o problema: de ce suntem singura pereche care are parte de atat de multe comentarii din partea voastra? Mai sunt si altii (Afro si Blaky, Perse si Val - pe ei ii stiu eu, poate ca mai sunt si altii) care s-au cunoscut prin intermediul HA si... inca nu am citit nimic despre ei. E chiar asa EXPLOZIV faptul ca suntem impreuna?! Ca sa fiu sincera... poate este; dar, avand in vedere ca nu suntem VIP-uri...
Deja ne-ati casatorit si ne-ati programat copiii?! Oameni buni, pe noi nu ne intreaba nimeni?! Sugestia mea pt. Mihai se referea la cei cu "vechime" mult mai mare decat avem noi...
Mihai, multam' de urari! Daca va fi sa fie (vreodata), mi-ar place sa fie o fetita blonda ca A (in ciuda celor ce se spun despre blonde, as avea eu grija sa nu fie valabil si pt. ea). Deocamdata, suntem in stadiul de cunoastere reciproca si acomodare; ce va fi mai tarziu... cum va vrea Dumnezeu! Daca vom avea noutati, promitem sa le aflati...
Curios e ca am fost la intalnire si nu prea ni s-au pus intrebari... desi am impresia ca multi ar vrea sa afle amanunte, pe net... devil.gif


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 18 May 2004, 07:49 AM
Mesaj #277


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



QUOTE

sau 3, daca-l luam in considerare si pe Rebel


Pe Rebel? hh.gif am impresia ca vrei sa ai probleme cu politia! ohyeah.gif


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melinda
mesaj 18 May 2004, 08:28 AM
Mesaj #278


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 474
Inscris: 11 April 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 181



Daca el isi asuma responsabilitatea si parintii ii dau voie... Tu, de ce te bagi?! Esti mecanic?! laugh.gif


--------------------
Traieste-ti fiece zi ca si cum ar putea fi ultima...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 18 May 2004, 10:40 AM
Mesaj #279


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Mai oameni buni, se pare ca v-ati distrat nu gluma... Eu tare as vrea sa va intalesc pe toti, dar momentan nu se poate... Poate la vara, dupa ce termin cu examenele sa ne intersectam pe la mare, ca sansele de a ajunge eu prin capitala sunt destul de mici sad.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 18 May 2004, 04:17 PM
Mesaj #280


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



QUOTE (Catalin @ 18 May 2004, 08:51 AM)
QUOTE

sau 3, daca-l luam in considerare si pe Rebel


Pe Rebel? hh.gif am impresia ca vrei sa ai probleme cu politia! ohyeah.gif

Dulcele miros al geloziei?! biggrin.gif


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pagini V  « < 6 7 8 9 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 03:53 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman