HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Prostitutia
turbo trabant
mesaj 5 Jun 2009, 11:43 AM
Mesaj #71


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(abis @ 5 Jun 2009, 11:32 AM) *
In statele in care prostitutia este legalizata, s-a legalizat crima organizata? unsure.gif


cam da , cunosc destui olandezi care s-au carat din olanda din cauza legalizarii prostitutiei care a fost urmata de semi-legalizarea crimei organizate aferente. nu sunt pocaiti, oameni normali cu familie care au decis sa isi paraseasca tara din acest motiv.

de unde cumperi mai usor mancare la preturi ieftine: la mall sau la o saormarie cu capacitate redusa de distributie? jamie.gif


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CharonOfNyx
mesaj 5 Jun 2009, 11:47 AM
Mesaj #72


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 702
Inscris: 4 January 09
Forumist Nr.: 12.814



Cred ca n-ar avea profit declarat. biggrin.gif

Cred ca de fapt prositutia legalizata ar fi facuta de exact aceiasi, care o fac si acum (vezi ce zicea si trabant) ... diferentza ar fi ca s-ar face "cu acte-n regula", adica un fel de prosteala mai pe fatza. Abuzuri, silnicie si injosire, delapidari, coruptie, spalari de bani vor fi doar acoperite cu hartii., ca sa inchida gura la prostime.


--------------------
E=mc2 - pe bune!
cine are curaj sa bage mana-n foc?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 5 Jun 2009, 11:50 AM
Mesaj #73


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(turbo trabant @ 5 Jun 2009, 11:56 AM) *
thailanda e pentru sex 'exotic' si ieftin.

si ce Romania nu este exotica? are un exotism aparte si este singura din UE care beneficiaza de acest avantaj.
QUOTE(abis @ 5 Jun 2009, 12:00 PM) *

QUOTE
Daca ar fi dupa BOR nu s-ar legaliza niciodata.

Atunci cred ca asa va fi, vom trai si fara prostitutie legalizata, in fond s-ar putea ca "anumite" dari ale pestilor sa ajunga si la BOR, fara taxe si impozite.
QUOTE
O persoana care doreste sa practice prostitutia, de bunavoie si nesilita de nimeni, ar trebui sa o poata face in conditii legale.

Corect, dar nimeni nu face nimic, toti stim ca exista, vorbim, compatimim, ce mai crestini adevarati.


QUOTE(CharonOfNyx @ 5 Jun 2009, 12:13 PM) *
Ramane totusi intrebarea, cum se va aplica impozitul minim forfetar, pentru casele de toleranta licentiate.

Ar fi pe profit, ce forfetar ar plati la greu impozit, nu uita ca intr-un bordel se mai consuma si alcool, tutun, etc.

QUOTE(turbo trabant @ 5 Jun 2009, 12:32 PM) *
personal sunt contra pentru ca legalizarea impinge si legalizarea fenomenelor conexe : droguri, crima organizata etc etc. Nicaieri in lume nu vezi bordel in zone rezidentiale

nu sunt de acord, droguri si crima organizata exista din plin si acum, fara prostitutie legalizata. nu o sa vezi bordel cu firma in zona rezidentiala, dar o cladire aratoasa unde se intalnesc oamenii cu bani si fetitele care presteaza exista in fiecare centru de oras, se numeste "Hotel" poate sa fie si de ***** stele ca tot aia fac fetele.



--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 5 Jun 2009, 11:50 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
turbo trabant
mesaj 5 Jun 2009, 11:54 AM
Mesaj #74


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(marduk @ 5 Jun 2009, 11:50 AM) *
nu sunt de acord, droguri si crima organizata exista din plin si acum, fara prostitutie legalizata. nu o sa vezi bordel cu firma in zona rezidentiala, dar o cladire aratoasa unde se intalnesc oamenii cu bani si fetitele care presteaza exista in fiecare centru de oras, se numeste "Hotel" poate sa fie si de ***** stele ca tot aia fac fetele.

bineinteles ca exista dar legalizand-o e o mica problema cu activitatile 'conexe' devin semi-legale.

am pus ghilimele la 'exotica' aka pedofilie, asiatice, alte chestii. sex normal- iei aeroplanul pana la stockholm daca nu vrei in europa de est care e aproape la fel de ieftina ca thailanda daca pui si avionul.

raman la parerea mea ca populatia ( mai ales feminina ) a romanicii nu doreste legalizarea . diferenta intre una care a dat din fundulet sa ajunga manager si una care a prestat cu ora devine marginala si prima nu mai poate sa se adreseze celei de a doua cu apelativul "curvo!" ohyeah.gif

Acest topic a fost editat de turbo trabant: 5 Jun 2009, 11:55 AM


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 5 Jun 2009, 12:52 PM
Mesaj #75


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(turbo trabant @ 5 Jun 2009, 12:43 PM) *
semi-legalizarea crimei organizate aferente

Adica? unsure.gif

QUOTE(CharonOfNyx)
Cred ca de fapt prositutia legalizata ar fi facuta de exact aceiasi, care o fac si acum (vezi ce zicea si trabant) ... diferentza ar fi ca s-ar face "cu acte-n regula"

Si care ar fi problema, daca ar fi facuta de exact aceiasi?
QUOTE
Abuzuri, silnicie si injosire, delapidari, coruptie, spalari de bani vor fi doar acoperite cu hartii., ca sa inchida gura la prostime.

Dimpotriva, cred ca vor fi mai putine abuzuri, din moment ce stabilimentele vor fi controlate.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CharonOfNyx
mesaj 5 Jun 2009, 01:38 PM
Mesaj #76


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 702
Inscris: 4 January 09
Forumist Nr.: 12.814



QUOTE(abis @ 5 Jun 2009, 01:52 PM) *
Si care ar fi problema, daca ar fi facuta de exact aceiasi?
Nu ma refer aici la fetele care "produc".
Cred ca odata cu prostitutia intrata in cadrul legal, respectul pentru lege al pestilor, matroanelor, politistilor, politicienilor si al tuturor celor implicati acum in afacere va creste cu exact 0,00%.
Exact asta e problema. Crezi tu ca pestele ala, care acum tie ti se pare odios, va deveni un respectabil om de afaceri? Sau politaiul care acum isi ia partea va deveni un responsabil aparator al ... bla, bla, bla... ? Cum poti sa ai aceasta incredere? Eu cred ca nu-i cunosti. smile.gif

QUOTE
Dimpotriva, cred ca vor fi mai putine abuzuri, din moment ce stabilimentele vor fi controlate.

Vor fi controale din partea acelorasi care in momentul de fatza tolereaza prostitutia ilegala, sau mai bine zis ala organelor care "inchid ochii", sau si mai bine zis va fi controltata de partasii la "afacere" exact cum e si in momentul actual, doar ca vor fi cu "acte-n regula".

Exista deja o crima organizata in domeniul asta, precum si in cele conexe. Atata doar ca odata prostitutia legiferata, acestea vor fi aparate de lege. biggrin.gif


--------------------
E=mc2 - pe bune!
cine are curaj sa bage mana-n foc?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 5 Jun 2009, 01:54 PM
Mesaj #77


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(CharonOfNyx @ 5 Jun 2009, 02:38 PM) *
Nu ma refer aici la fetele care "produc"

Eu, tocmai la ele. smile.gif
QUOTE
Cred ca odata cu prostitutia intrata in cadrul legal, respectul pentru lege al pestilor, matroanelor, politistilor, politicienilor si al tuturor celor implicati acum in afacere va creste cu exact 0,00%.

De ce crezi asta?
Chiar daca nu va creste, nici nu va scadea. smile.gif

Eu cred ca dimpotriva, multe persoane care practica prostitutia vor prefera sa o faca legal.
QUOTE
Crezi tu ca pestele ala, care acum tie ti se pare odios, va deveni un respectabil om de afaceri?

Nu vorbesc despre pesti. Nu discutam despre cei care se ocupa de traficul de carne vie ori de cei care forteaza alte persoane sa se prostitueze. Acestia raman in continuare in afara legii, si trebuie urmariti fara nici o mila. Este chiar in interesul celor care o fac legal, deoarece s-ar confrunta cu o concurenta neloiala.
QUOTE
Vor fi controale din partea acelorasi care in momentul de fatza tolereaza prostitutia ilegala, sau mai bine zis ala organelor care "inchid ochii", sau si mai bine zis va fi controltata de partasii la "afacere" exact cum e si in momentul actual, doar ca vor fi cu "acte-n regula".

Daca ar fi asa cum spui, care ar fi dezavantajul legalizarii? Pentru unii, ar fi o schimbare in bine, iar pentru altii, nicio schimbare.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CharonOfNyx
mesaj 5 Jun 2009, 02:09 PM
Mesaj #78


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 702
Inscris: 4 January 09
Forumist Nr.: 12.814



Nu vreau sa ma mai repet, pentru ca vad ca de fapt intelegi foarte bine ce vreau sa zic. smile.gif Incerc doar sa sintetizez, dezavantajul ar fi ca "afacerea" va fi continuata de aceleasi joarse de oameni, care o conduc si in prezent, in plus avand avantajul de a fi acoperiti de lege.biggrin.gif
Faptul ca pana acum n-am enumerat avantaje ale legiferarii prostitutiei, nu ma pozitioneaza contra acesteia. Am vrut sa atrag atentia asupra catorva dezavantaje si pericole clare asupra unei legiferari in stilul caracteristic al politicianului romanesc, si anume repede, pe genunchi, cu scopul imediat de a strange taxe la buget... ordonante de urgenta.

Eu vorbeam chiar de pesti, politicieni si politisti corupti si de afaceri conexe, care nu vor ramane in afara legii ci dimpotriva vor fi sub acoperirea acesteia.

Acest topic a fost editat de CharonOfNyx: 5 Jun 2009, 02:12 PM


--------------------
E=mc2 - pe bune!
cine are curaj sa bage mana-n foc?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 5 Jun 2009, 02:36 PM
Mesaj #79


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(CharonOfNyx @ 5 Jun 2009, 03:09 PM) *
dezavantajul ar fi ca "afacerea" va fi continuata de aceleasi joarse de oameni, care o conduc si in prezent, in plus avand avantajul de a fi acoperiti de lege

Asta poti sa spui si despre afacerile cu alcool, tigari, materiale de constructii sau despre orice altceva. Nu? smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CharonOfNyx
mesaj 5 Jun 2009, 03:03 PM
Mesaj #80


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 702
Inscris: 4 January 09
Forumist Nr.: 12.814



Desigur ca poti afirma acelasi lucru si despre afacerile cu ceai de menta rofl.gif


--------------------
E=mc2 - pe bune!
cine are curaj sa bage mana-n foc?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 5 Jun 2009, 04:14 PM
Mesaj #81


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(abis @ 5 Jun 2009, 12:52 PM) *
Adica? unsure.gif

Vezi ce a zis charon nu are rost sa repet.


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 8 Jun 2009, 06:33 AM
Mesaj #82


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



QUOTE(CharonOfNyx @ 5 Jun 2009, 03:09 PM) *
Eu vorbeam chiar de pesti, politicieni si politisti corupti si de afaceri conexe, care nu vor ramane in afara legii ci dimpotriva vor fi sub acoperirea acesteia.


cu sau fara lege astia vor fi tot acolo. diferenta dupa legalizare e ca in loc sa verse taxele la bugetul militianului din colt, le vor varsa la stat, adica ... in buzunarul politicianului din colt...
e totusi o diferenta


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tontoi
mesaj 4 Sep 2009, 02:18 PM
Mesaj #83


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 274
Inscris: 15 April 08
Din: Intr-o gubernie
Forumist Nr.: 11.499



sunt de acord să iei lecţii de la profesionişti dacă nevasta sau prietena nu lucrează bine...e bine să mai schimbi femeia că se ajunge īntr-un final la greaţă.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 4 Sep 2009, 03:22 PM
Mesaj #84


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Mai tontoi... īntr-un final tot bicicleta ti-e cea mai fidela.


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tontoi
mesaj 4 Sep 2009, 03:57 PM
Mesaj #85


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 274
Inscris: 15 April 08
Din: Intr-o gubernie
Forumist Nr.: 11.499



QUOTE(Cla @ 4 Sep 2009, 04:22 PM) *
Mai tontoi... īntr-un final tot bicicleta ti-e cea mai fidela.


fidela pana cand se uita la alta cu trei roti... drool.gif



prostituatele astea... rolleyes.gif

Acest topic a fost editat de tontoi: 4 Sep 2009, 03:58 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 4 Sep 2009, 05:24 PM
Mesaj #86


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Hai nu fi rau, si-a gasit perechea rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 4 Sep 2009, 05:31 PM
Mesaj #87


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(tontoi @ 4 Sep 2009, 03:57 PM) *
prostituatele astea... rolleyes.gif

pai ce era intr-un rastel de biciclete cu mai multi? rofl.gif


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 8 Sep 2009, 05:43 AM
Mesaj #88


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



cred ca a gasit-o fara sha


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 23 Sep 2009, 04:06 PM
Mesaj #89


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Cu bonul fiscal la bordel. rofl.gif Cum se vor aplica propunerile comisiei lui Băsescu

(...) "Īn momentul achitării, clientul va primi bon fiscal iar pentru acest tip de servicii statul va percepe impozit (...) laugh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 23 Sep 2009, 05:01 PM
Mesaj #90


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Va trebui sa angajeze la fiecare bordel sau fetita un agent fiscal si un politist care sa pazeasca agentul. Chestia cu bonul fiscal poate fi pusa in aplicare doar la bordelurile de lux, unde se vor scoate mai multi bani din consumatie, alcool, mancare si alte servicii, decat din prestatia fetei. Eu nu cred ca se va ajunge sa se legalizeze prostitutia, desi as dori ca fetele sa scape de pesti si de traseul de pe centura, controlul libertatii e cheia democratiei.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 23 Sep 2009, 05:10 PM
Mesaj #91


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(March @ 23 Sep 2009, 05:06 PM) *
(...) "Īn momentul achitării, clientul va primi bon fiscal iar pentru acest tip de servicii statul va percepe impozit (...)

Deja se practica chestia asta, la saloanele de masaj erotic. Cel putin asa am auzit: clientul primeste bon fiscal pentru suma platita. Chiar nu vad de ce ti se pare amuzant.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 23 Sep 2009, 05:44 PM
Mesaj #92


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE(abis @ 23 Sep 2009, 05:10 PM) *
Deja se practica chestia asta, la saloanele de masaj erotic. Cel putin asa am auzit: clientul primeste bon fiscal pentru suma platita. Chiar nu vad de ce ti se pare amuzant.

Ba da, e amuzant, abis. Daca m-as duce la bordel ca sa capat o chitanta, as lua-o razna, doar ma duc sa ma fut si nci altceva.


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 23 Sep 2009, 05:47 PM
Mesaj #93


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Nu vad de ce - chitanta poti sa o arunci, nu e obligatoriu sa o duci acasa la nevasta.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 23 Sep 2009, 06:17 PM
Mesaj #94


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Dar daca-l uiti in boznar, ce te faci cand da nevasta peste bonul respectiv?

Acest topic a fost editat de marduk: 23 Sep 2009, 06:17 PM


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 Sep 2009, 07:20 PM
Mesaj #95





Guests






Pai faci bine ca asa meriti daca te duci la fetite in timp ce ai nevasta acasa devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 23 Sep 2009, 08:19 PM
Mesaj #96


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE(Afrodita @ 23 Sep 2009, 07:20 PM) *
Pai faci bine ca asa meriti daca te duci la fetite in timp ce ai nevasta acasa devil.gif

Fetita īsi tine gura. Nevasta nu.


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 24 Sep 2009, 12:07 AM
Mesaj #97





Guests






Daca mergi pe ideea asta:

1. te insori cu fetita
2. nu te mai insori

Simplu biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 24 Sep 2009, 01:19 AM
Mesaj #98


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Pai clar si ca buna ziua.
Barbatii beau din 2 motive:
1- N-are nevasta.
2- Are.


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 24 Sep 2009, 11:14 AM
Mesaj #99


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(marduk @ 23 Sep 2009, 07:17 PM) *
Dar daca-l uiti in boznar, ce te faci cand da nevasta peste bonul respectiv?

Prostia se plateste. smile.gif

QUOTE(Afrodita)
1. te insori cu fetita
2. nu te mai insori

Afro, se zice ca nimeni nu cauta in alta parte ceea ce are deja acasa. smile.gif

Acum, nu tin mortis sa iau apararea celor care merg la "fetite", insa in general cei care ajung sa recurga la sexul platit o fac, in marea lor majoritate, din cauza nevestelor.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 24 Sep 2009, 12:09 PM
Mesaj #100


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 24 Sep 2009, 12:14 PM) *
recurga la sexul platit o fac, in marea lor majoritate, din cauza nevestelor.

Adica n-au experienta, sau ce ? unsure.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 24 Sep 2009, 01:06 PM
Mesaj #101


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Nu, nu la lipsa de experienta m-am referit. laugh.gif

Daca era asa, grosul clientilor ar fi fost format din oameni necasatoriti, nu? In general ajung la "fetite" cei care nu reusesc sa se mai inteleaga cu nevasta (deci casatoriti, in primul rand). Atunci cand dulcineea cu care te-ai insurat se transforma intr-o scorpie artagoasa, mereu pusa pe scandal, cu care nu te mai intelegi deloc, apare si tentatia acestei solutii, pentru a gasi un surogat al intimitatii pe care ti-o doresti implinita cu altcineva. Asa am citit undeva. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 24 Sep 2009, 01:37 PM
Mesaj #102


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE(March @ 24 Sep 2009, 12:09 PM) *
Adica n-au experienta, sau ce ? unsure.gif

Nu-i vorba de experienta, ca au halal. E vorba de "gura mare", pe care nu si-o stapānesc.


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 24 Sep 2009, 07:09 PM
Mesaj #103





Guests






Tot simplu e: nu se mai inteleg, mai bine se despart. In felul asta fiecare are sansa sa isi gaseasca pe altcineva cu care sa se inteleaga. Simplu.

Mersul la fetite de "gura mare a nevestii" mi se pare una din cele mai mari prostii pe care-o poate face un barbat.

Inteleg mersul la ele cand el are cine stie ce fetish ce nevasta nu-l poate implini - dar asta nu inseamna ca aprob genul asta de comportament, mai ales ca stiu ca exista destule femei ce i-ar putea implini dorintele fara sa fie profesioniste...

Acest topic a fost editat de Afrodita: 24 Sep 2009, 07:09 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 24 Sep 2009, 07:22 PM
Mesaj #104


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(Afrodita @ 24 Sep 2009, 08:09 PM) *
Inteleg mersul la ele cand el are cine stie ce fetish ce nevasta nu-l poate implini - dar asta nu inseamna ca aprob genul asta de comportament, mai ales ca stiu ca exista destule femei ce i-ar putea implini dorintele fara sa fie profesioniste...

Eu zic ca la mijloc este marea IPOCRIZIE, atat pentru femei cat si pentru barbati.



--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 24 Sep 2009, 09:15 PM
Mesaj #105


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



De cele mai multe ori barbatii se duc la curve nu pentru a compensa minusurile nevestei, ci pentru a si le rezolva pe ale lor. ohyeah.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 09:05 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman