Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cadouri Speciale
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Publicitate
mdA!
Va propun ceva aparte.
Va propun sa "rasfoiti" colectia de tablouri a Madalinei si sa alegeti de-acolo acel "cadou potrivit", cadoul acela care spune multe, care e altfel, care e binevenit oriunde. .

Va rog sa accesati urmatorul link pentru a le descoperi. Sunt un fel de tablouri, dar mai speciale, inalte, din rama masiva de lemn, cu geam, solide, care pot fi asezate vertical, chiar orizontal sau agatate pe un perete, pe tavan sau in spatele acvariilor, de exemplu. Sunt realizate in 3D -de aceea toate sunt cu rama inalta si, spre deosebire de fotografii care nu experimenteaza in totalitate acest simt, sunt atragatoare si fascinante! Dimensiunile sunt: 24cm x 18cm, 18cm x 13cm si 14cm x 14 cm.
Pentru informatii detaliate, Madalina poate fi contactata pe mail, la promterica@gmail.com, sau la nr de mobil 0722.219.195.

Cand doriti sa comandati un tablou, copiati link-ul respectiv si atasati-l mailului de comanda.
Preturile variaza in functie de dimensiuni:·
24cm x 18cm costa 70 ron, · 18cm x 13cm costa 60 ron, · 14cm x 14cm costa 50 ron.

In pretul tabloului este inclusa si o mica felicitare.
Dv va ramane doar sa completati si sa inmanati cadoul! Sunt impachetate si va vor fi inmanate cu tot ce trebuie unui cadou, numai sa-l oferiti cu drag.

Pentru mai multe tablouri se mai pot practica reduceri.

Este important de stiut ca preturile actuale sunt deja micsorate (la jumatate). Madalina are nevoie de bani pentru medicamente. S-a nascut cu coloana dreapta; orice efort inseamna o presiune mai mare pe primele discuri, la nivelul cefei. Nu se opereaza, o stiu din experienta si s-a confirmat medical. Singura solutie este ameliorarea durerii: calmantele. Pastilele sunt destul de scumpe asa ca asta este motivul pentru care a ales sa isi subevalueze munca.

Inchei aici. Le amintesc prietenilor mei ca ziua mea se apropie. Glumesc, fireste, dar cu jumatate de gura. Apreciez suficient de mult munca Madalinei, incat sa vreau sa o ajut. Dincolo de asta, propriile mele probleme medicale ma fac sa intuiesc cam de la ce prag incep durerile. Si nu e un spectacol de dorit.

Cu bine,
mdA!

(pentru a evita orice posibla nelamurire, trebuie sa subliniez urmatoarele: Madalina imi e prietena. Am scris postul acesta fara nici un inters material, din solidaritate cu ea, ca om si ca motociclist cu state vechi).
mdA!
Nu va las sa uitati.
Insist sa readuc pe prima pagina subiectul asta, ca fi frumoasa oferta de cadou.
smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.