Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Caut Locuinta (garsoniera, Apartament, Gazda) De Inchiriat In Bucurest
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Recomand Serviciu, Caut Serviciu [Prestari Servicii]
mdA!
Oameni buni, caut urgent-urgent (pentru o foarte buna prietena) cazare in Bucuresti - gazda sau ceva de inchiriat, dar la un pret decent (cam maximum 200 de euro).
Fata locuieste si lucreaza in Bucuresti. Acum sta in gazda insa trebuie sa elibereze urgent camera.
Este dispusa si la varianta de a locui cu cineva in apartament, insa - evident - camere separate.

Daca stiti ceva ce poate fi de folos, da-ti-mi de veste.

Multumesc.
mdA!
QUOTE(mdA! @ 3 Feb 2009, 04:37 PM) *
Oameni buni, caut urgent-urgent (pentru o foarte buna prietena) cazare in Bucuresti - gazda sau ceva de inchiriat, dar la un pret decent (cam maximum 200 de euro).
Fata locuieste si lucreaza in Bucuresti. Acum sta in gazda insa trebuie sa elibereze urgent camera.
Este dispusa si la varianta de a locui cu cineva in apartament, insa - evident - camere separate.

Daca stiti ceva ce poate fi de folos, da-ti-mi de veste.

Multumesc.


Eu caut inca... smile.gif
Tear
QUOTE(mdA! @ 6 Feb 2009, 12:34 PM) *
Eu caut inca... smile.gif

mai e de actualitate?
mdA!
QUOTE(Tear @ 16 Sep 2009, 12:56 PM) *
mai e de actualitate?

Deocamdata s-a rezolvat. smile.gif.
Erwin
kumarbi era strestat ieri-alaltăieri...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.