Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Idei De Cadouri De Sarbatori
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Marcus
Va rog sa-mi dati si mie niste idei de cadouri de sarbatori, ca sunt cam in criza de timp. Am nevoie de un cadou care are legatura cu dansul, ceva simplu, poate simbolistic numai. Are cineva vreo idee?
Cucu Mucu
S-ar putea sa fie prea tarziu sa la mai ai pana la CRaciun, dar poate te inspira: Cadouri
Afrodita
Si eu am nevoie de idei de cadouri... Orice tematica e binevenita laugh.gif
mutulica
ce limita de bani?
pentru barbati... cumparati jucarii, jocuri... orice
diferenta intre barbati si copii e data doar de pretul jucariilor
Serenity
Un set de poker laugh.gif Nu stiu altii cum sunt, dar eu aia mi-as dori de Craciun.... biggrin.gif

Afrodita
Limita de bani e vreo 50 lire... Evident ca nu-i bai daca sare peste.

Mah, io n-am chef sa-i mai iau jocuri sa-l tina si mai mult timp inchis in casa, legat de comp sau mai stiu io ce alta inventie electrica tongue.gif

Vreau sa-i iau ceva ori practic, ori haios, ori amandoua, da' care sa nu-l faca sa stea aiurea, inchis in camera, departe de mine si de lumea inconjuratoare tongue.gif

Sere, vazui unu' fix ca ala undeva prin oras (nu mai tiu minte unde), nu era prea scump, da' nush cat si cum e in Ro...
tontoi
QUOTE(Marcus @ 19 Dec 2008, 02:13 PM) *
Va rog sa-mi dati si mie niste idei de cadouri de sarbatori, ca sunt cam in criza de timp. Am nevoie de un cadou care are legatura cu dansul, ceva simplu, poate simbolistic numai. Are cineva vreo idee?

un tablou foarte simplu care sa trimita la dans.

Blakut
Lunete sau telescoape, acuma ca noaptea e lunga si ianuarie e luna senina:

http://www.astrolife.ro/browse/products/~3...|catalog_id=382
Marcus
Multumesc pt idei celor carora mi-au raspuns la mesaj. Pana la urma n-am gasit prin oras nimic care sa trimita la dans, dar am luat ce cadou mi s-a parut mai interesant in seara asta si am scapat de grija.
Genios.ro
QUOTE(Marcus @ 19 Dec 2008, 02:13 PM) *
Va rog sa-mi dati si mie niste idei de cadouri de sarbatori, ca sunt cam in criza de timp. Am nevoie de un cadou care are legatura cu dansul, ceva simplu, poate simbolistic numai. Are cineva vreo idee?

Un cadou ideal pentru barbati ar putea fi un joc de inteligenta. Puteti alege un puzzel 3d mai dificil, un cub Rubik mai mare decat cel clasic sau un joc de sah/go. Cred ca astfel de jocuri puteti gasi si pe http://www.genios.ro
Cucu Mucu
Faine alea, Genios, pacat ca-s cam scumpute.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.