Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Scrisoarea Extraterestrilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Dincolo de Ratiune
thunder
Scrisoarea extraterestrilor - limba romana

Scrisoarea extraterestrilor - limba engleza


PS. Nu am gasit aici optiune de postare a filmelor de pe Youtube dar le-am gasit in alta parte grupate, asa ca le puteti vedea la linkurile de mai sus.
bdl
O reclama ieftina si prost mascata intr-un asa zis mesaj extraterestru.....si cu ceva dezacorduri pe ici si colo, dar e de inteles, sint extra-aliensi... jamie.gif
mutulica
sunt gagici misto bagate in fratia aia cosmica?
daca da, trimite si mie un formular de inscriere la omuleti verzi, fara posibilitati dar cu pretentii
Blakut
Dupa ce am vazut crop circles am inchis. thumb_yello.gif
Erwin
ixtratireşcii ăia să facă bine să lesă căpiţāle gi fān la locu' lor, nu să le vānture! că le-o īmburdat cu ozeneuu lor şī la iarnă ce mai dăm la marhă? mad.gif


rofl.gif rofl.gif rofl.gif
tontoi
QUOTE(Erwin @ 28 Sep 2008, 12:12 AM) *
ixtratireşcii ăia să facă bine să lesă căpiţāle gi fān la locu' lor, nu să le vānture! că le-o īmburdat cu ozeneuu lor şī la iarnă ce mai dăm la marhă? mad.gif
rofl.gif rofl.gif rofl.gif



extraterestii astia sunt un soi de vasluieni clonati

venusienii din pacate au venit aici, au facut nave din lut si clone nereusite, vasluienii.

acest venusian transformat vasluian a facut CHIRPICUL si de acolo a rezultat CHIRPIC AREEA
aici paiu ala moale cu oleaca di lut devine o coca tare numit materia prima pentru chirpic
in final se uda bine cu bere NoName facuta la badea Fanica in Distilerie
concluzia la prima ploaie toata Chirpic Areea e spalata biggrin.gif rofl.gif
Rovaniemi
Adevărul e că şi vasluienii, dacă umplu suficient de mult privata din fundul curţii, o să obţină prin transmutarea spontană a elementelor nişte clone nereuşite de oameni, clone cunoscute īndeobşte sun numele de tontoi

Vorba aia, cīt de prost poţi să fii ca să insulţi gratuit nişte oameni, măi ... tontoiule ?!?
Blakut
Esti din Vaslui?
tontoi
QUOTE(Blakut @ 5 Oct 2008, 10:47 PM) *
Esti din Vaslui?



doamna ixtraterestra e din comuna vaslui satu Adunatii de Pe Deal...de cand apa o spalat pacatele Cracanatii din Vale o devenit Adunatii din Deal rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.