Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Large Hadron Collider
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Blakut
http://www.hasthelhcdestroyedtheearth.com/
Serenity
Explicati si voi cu cuvintele voastre despre ce e vorba... pentru oamenii care nu au mai dormit de 2 zile tongue.gif

Eu am renuntat la TV, habar nu am despre ce e vorba, desi informatii vagi si incomplete mi-ai zburat pe langa ureche.
axel
De la TV nu prea aveai ce sa aflii... numai habarnisti bagatori de seama gasesti acolo
mutulica
niste loseri care s-au saturat de snookerul clasic si le-a trebuit ceva mai smecher...
si alti loseri care nu gasesc gaurile ca cica e negre
abis
Pentru cei interesati, doua camere video transmit live, in permanenta, imagini ale experimentului.



aici
Cla
@abis: Da rofl.gif

Ups... Hackers break into CERN computer spoton.gif
Erwin
QUOTE
Experimentul de miercuri din Elvetia a esuat deoarece un grup de romani a furat 1,3 kilometri de tunel in care se aflau si cei 20 de protoni . Din pacate, viteza cu care au actionat romanii a fost mult superioara vitezei de deplasare a protonilor...
rofl.gif
Cla
rofl.gif

Gardianul scrie: Moscova vrea propriul experiment "Bog Bang"

Un comentar acolo: "daca fac rusii unul langa CERNnobal ,am pus-o !" laugh.gif


edit, inca una: "Orice hadron, gluon, quark, boson si asa mai departe, intalnit pe strada trebuie raportat de urgenta la Politie, pentru ca avem date clare ca acestia sunt capabili sa se asocieze intr-o gaura neagra si sa distruga Romania"
Blakut
Suntem in siguranta:


mutulica
vai... am postat gresit anuntul pentru costume de protectie...
Blakut
Ar trebui costume de anti-protectie.
Sau anti-costume de anti-protectie...
biggrin.gif
mutulica
bai.. lasa vraja... pentru tine e % din vanzari ca sa iti tii gura

pentru restul fac reducere 20 euro de costum dar numa saptamana asta
din pacate costumele expira pina la 1 noiembrie... dupa aia pentru alte experimente lhc... tre sa luati costume noi
Cucu Mucu
ba, io nu inteleg de ce sunt asa periculoase gaurile astea negre, ca am aprofundat si io fo cateva, intr-adevar, m-au atras in ele, da' mi-am recuperat hadronul pana la urma! roflmao.gif
Rovaniemi
Noah, păi dacă e Gordon acolo, n-avem probleme, dacă i-o scăpa o rangă peste ochi lu handronii şi prostonii ăia nedisciplinaţi

şi Omul cu Servieta la fel

mă simt plăcut uscat

hai că ma ivb. pe 21 oct. cīnd particulele alea de praf o să depăşească viteza legală şi o să se ciocnească

chemaţi descarcerarea

deşiu ar fi păcat să se termine lumea tocmai cīnd echipele noastre joacă mai cu foc īn liga şampionilor şi cupa UEFA. Sau poate că nu. Īnţeleg că gaura asta neagră nu loveşte direct ci īntīi se lăţeşte cīt poate. Deci, īntīi dispar Austria şi Franţa, că-s vecine cu Elveţia. Pe urmă Serbia, că-s mai apropae decīt noi. Vor supravieţui doar insulele Feroce şi Lituania īmpreună cu noi.

Piţi. eşti salvat! Ai nervoie de doar un egal acasă cu Feroe, şi vom prindse locul 2!!! Da, doamnmelor şi domnilor, vom merge totuşi la baraj!!

mutulica
chiar nu vrea nimeni costume pentru sfarsitul lumii? hai bai, ca e la superoferta, e bune si la criza financiara
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.