Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Bere
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
Nefertiti
SuPscriu.
mdA!
QUOTE(nefertiti @ 29 Sep 2008, 05:34 PM) *
SuPscriu.

Mercuri?! Eu mercuri vin la capitala..
adicatelea maine. ori de maine intr-o saptamana. ori de maine in doua saptamani.
thumb_yello.gif
Nefertiti
Pai sa zica populatia... desi eu as prefera saptamana viitoare.
andra_v
Eu cealalta. Saptamana viitoare, multa alergatura.
Bonsai
Asadar cum ramane? rolleyes.gif
simonsays
Daca nu intervin varii calamitati, miercuri 7 octombrie.
Bonsai
Ora si locul?
Bonsai
Cred ca ai vrut sa spui miercuri 8 octombrie . Sau nu?
simonsays
Da, da, 8. Octombrie. Ce sa fac, intotdeauna am dat cu un numar mai putin rofl.gif

Locatia ? Pai.. propuneri ?
ilie
Hai ca acum am vazut ce s-a mai discutat aici. Incerc sa vin si eu.
Simone, baga si tu o ora de pe la 4-5-6 , da' dimineata daca se poate rofl.gif
Nefertiti
Si daca se poate sa fie anul asta. harhar.gif
Bonsai
Cine vine? Si unde ?

Eu propun sa ne vedem la Thula( zona Foisorul de Foc) sau la Home( Parcul Icoanei) , dar nu-i musai ... pe la ora 18.
mdA!
QUOTE(Bonsai @ 7 Oct 2008, 10:55 AM) *
Cine vine? Si unde ?

Eu propun sa ne vedem la Thula( zona Foisorul de Foc) sau la Home( Parcul Icoanei) , dar nu-i musai ... pe la ora 18.


io maine incerc sa vin la capitala. daca va hotarati de loc si ora intre timp.. poate trec sa va zic "ziua buna, oameni buni".

Bonsai
whistling.gif bu-hu-hu! alo! "itz eni bady hier ?"
jude
As merge si eu. Mie-mi place in "Home", la 18.30 ar fi numai bine. Altcineva? hmm.gif
Nefertiti
Daca hotarati cand si unde, sa imi dati si mie un semn pe tel, in caz ca netul meu face figuri si nu intru aici. De cateva zile isi face de cap...
Serenity
Adevarul e ca tre' sa existe cineva care sa traga de oameni... sa zica: atunci si acolo. Pe vremuri era simion, da' s-a saturat si el...

Scuze ca m-am bagat, da' mi-e ciuda cand vad ca ar merge o gramada si dar nu se leaga nimic.
Bonsai
Ramane 18.30 Home . Eu ajung sigur.
jude
Uof. Eu am cursuri pana la 8. Merge sa ne vedem pe la un 8.30?
Nefertiti
Am vb cu Jude la telefon si propunerea e sa batem in cuie pentru maine sau poimaine, poate se mai aduna lume. Adica sa stabilim clar din timp, nu asa, in timpul zilei in care trebuie sa ne vedem. Eu, de exemplu, daca am vazut dimineata ca lumea nu e hotarata, m-am angajat ca termin ceva de lucru in seara asta si nu pot veni.

So... maine, la 6.30-7, sa zicem, unde vreti voi, Home sa fie, chit ca nu stiu inca unde e, dar aflu. Daca nu puteti maine, sa spuneti o alta zi, doar sa stabilim macar cu o zi inainte.

Netul meu merge tot cu noduri, dar vb cu Jude la telefon, daca e nevoie.
Bonsai
Maine e ok, eu nu pot ajunge vineri ca am altceva de facut.
jude
Atunci ramane pe maine, la 7. thumb_yello.gif
Serenity
Sa ia careva o camera foto sau un telefon cu camera (la care are si cablu tongue.gif ) si sa pozeze uamenii pe nepregatite biggrin.gif .... ca mi-e dor de fetzele voastre. Si sigur nu numa' mie...
Nefertiti
Pana la urma unde e localul ala?

Simon si freeman iar s-au ratacit?
Bonsai
Teatrul Bulandra langa Liceul Central( fostul Zoia Kosmodemianskaia) langa Parcul Icoanei langa Biserica Anglicana acolo-i barul asta Home. rolleyes.gif . Sper ca am dat macar un reper cunoscut de tine.
Despre Simon si freeman eu nu stiu nimic. blink.gif
Nefertiti
E ok, l-am gasit. Ma intalnesc cu Jude si venim impreuna. So, ramane la 7. Poate se mai incumeta si altii. thumb_yello.gif

l.e. Si Catalin zicea ca vine, zilele trecute.
Catalin
Da, vin.
ilie
unde?
Nefertiti
http://www.localuri.ro/date_ro.php?id=423
Bonsai
Nu spun decat atat: mi-a placut compania si sper ca la ora asta voi sunteti inca acolo. thumb_yello.gif
Nefertiti
Poate data viitoare se aduna mai multa lume. smile.gif
ilie
O tuica fiarta ceva?
Cucu Mucu
QUOTE(freeman @ 28 Nov 2008, 04:37 AM) *
O tuica fiarta ceva?

Te-ai trezit cu tuica-n cap de la ora aia? rofl.gif
ilie
Dimineata pe racoare... rofl.gif
Nefertiti
Ne mai adunam la un pahar de vorba?
Bonsai
eu da rolleyes.gif
tikky
si eu daca e dupa 16 februarie smile.gif
Nefertiti
Putem face una mai devreme si una dupa 16 februarie. rolleyes.gif
jude
Tot dupa 16. jamie.gif
Nefertiti
Sambata sau duminica e ok? Cine e pro?
Bonsai
Duminica este singura zi in care nu pot ( este dedicata 100% lui Matei). M-as bucura sa ne vedem in oricare alta zi din saptamana.
Catalin
Ma bag si eu.
Nefertiti
Atunci sambata e ok?

Propuneti voi un loc?
Nefertiti
hmm.gif
Bonsai
Ca sa ne lamurim : care-i data?
Eu propun sa ne vedem tot acolo la Home sau la Museum in Cotroceni sau ceainaria din Cotroceni , dar spuneti si voi pe unde aveti chef sa ne vedem.
Nefertiti
Intai spuneti daca sambata (maine) e ok. Locatia poate fi tot aia, da.
Bonsai
Eu ziceam sambata viitoare. De acord?
Nefertiti
Ok, sper doar sa nu apara ceva. Dar este timp sa anuntam. smile.gif
Catalin
Da, e ok si pentru mine sambata care vine.
Bonsai
Nu am cum sa ajung sambata.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.