Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poker Pe Internet
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Jocuri
PokerQueen
Vrei sa castige bani pe net? Atunci incepe sa joci poker pe internet! ohyeah.gif

Daca vrei sa afli mai multe despre pokerul pe internet viziteaza portalul
www.zilnicpoker.com. Gasesti informatii despre salile de poker online, jucatori celebri si despre marile turnee internationale. Daca vrei sa te ocupi mai serios de poker, poti sa citesti articole de strategie si recenzia multor carti de poker.

Cele mai interesante stiri din poker din ultima vreme:

Doyle Brunson - legenda vie a pokerului

High Stakes Poker - Top 10 video

Poker VT: portal didactic cu Daniel Negreanu

Rezultatele din iulie la Full Tilt Poker
yronick
Mai bine stati pe fundul vostru cum se zice.
Nu incepeti sa jucati POKER pe bani, pentru ca sunteti terminati, oricare ar fi situatia voastra materiala.
Unde am lucrat eu am vazut de ce sunt in stare oamenii impatimiti, pacat ca nu am avut un aparat foto sa ii fotografiez sa le vedeti chipurile.
nevvermind
Nu pokerul e de vina.
Justitiarul
No, ce sa zic, am jucat si eu poker si dupa cum se poate vedea am castigat multi bani, ohyeah.gif doar ca la mana asta de carti am castigat in detrimentul crupierului. Eroare? blink.gif



[edit]

jucati si voi, ce mai stati? ohyeah.gif
andra_v
QUOTE(yronick @ 19 Aug 2008, 07:11 PM) *
Unde am lucrat eu am vazut de ce sunt in stare oamenii impatimiti, pacat ca nu am avut un aparat foto sa ii fotografiez sa le vedeti chipurile.

Depinde cu cine joci. Anturaje si anturaje. Nu pokerul e devina pt. stadiul la care au ajuns niste ipatimiti scosi din minti.
In primul rand, joc carti cu oamenii, face 2 face, nu vad sensul jocurilor de carti pe calculator. E o metoda de insingurare, care te face s-o iei razna intr-un final glorios. Pokerul este prin excelenta un joc psihologic, cu rol de socializare pronuntat. Desigur, cand scopurile sale nu sunt deturnate spre patima.
In al doilea rand, joc poker cu prietenii, persoanele de incredere, nu cu oricine dintr-un club.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.