Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Concerte La Care Ati Fost / Vreti Sa Mergeti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Muzica
Mihai
In ultima perioada o multime de artisti de talie internationala au concerte in Romania.

La care dintre aceste concerte ati fost / la care ati vrea sa mergeti?

Dintre cele la care am mers si mi-au placut mult, il amintesc pe cel al lui Robert Plant. Si as vrea sa merg la Leonard Cohen... hmm.gif
tikky
Am fost la un concert al lui Paolo Conte, absolut minunat!! Ar fi fain sa aiba un concert si in Romania.
Mihai
Hmm, ceva mai elitist. rolleyes.gif
Am notat - poate va fi invitat in 2009, la festivalul George Enescu... hmm.gif
Marduk
Mi-a placut Cesare Evoria si as dori mult sa apuc ziua cand Pink Floyd va concerta la Bucuresti sau macar Roger Waters.
Michelle
Massive Atack-sambata 2 august,stadionul Iolanda Balas Soter
Eleea
Dezamagirea astei veri e la dublu,n-am reusit sa vad nici Metallica,nici Lenny Krawitz ranting.gif
axel
QUOTE(Erwin @ 31 Jul 2008, 12:08 AM) *


Mai e si pe 12 august, la Budapesta.
spooky
la metallica [5 ore in ploaie, da zau ca s-a meritat biggrin.gif ] , maiden, kiss, apocalyptica, sonata, judas, iced earth..si cu putin noroc mai merg inca o data la maiden devil.gif

QUOTE(marduk @ 30 Jul 2008, 08:51 AM) *
Mi-a placut Cesare Evoria si as dori mult sa apuc ziua cand Pink Floyd va concerta la Bucuresti sau macar Roger Waters.


da!da! drool.gif si gilmour ar fi fain sa vina tongue.gif
Veritas
Mi-ar place tare mult sa merg la un concert Dulce Pontes...Era cat pe ce sa vina naul trecut, dar din motive de promovare/publicitate=0 ( eu am aflat intamplator de pe internet, nu erau afise /anunturi nicaieri) concertul s-a anulat...mare pacat...

V
yronick
Ultima oara cand am fost la un concert (ma rog, nu stiu daca s-ar putea numi concert, un zdringhi-zdringhi) a fost la Rasnov cu ocazia Festivalului Ecvestru, unde a cantat Mihai Margineanu acum multe luni de zile smile.gif
cipdecip
Iron Maiden ultimul concert.
Vladimir Pana
Lake of Tears si Metallica: BESTIALI!!

QUOTE(spooky @ 2 Aug 2008, 08:09 PM) *
la metallica [5 ore in ploaie, da zau ca s-a meritat biggrin.gif ]

Ce ploaie? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Serenity
Eu la Tudor Gheorghe vreau neaparat sa ajung...
Erwin
de cāţiva ani mi-am propus să ajung odată şi odată la Garāna Jazz Festival
Cla
Garāna Jazz festival... scheisse... cry.gif
axel
Am fost la Leonard Cohen acum vreo saptamana.
Am in lista:
Fleetwood Mac
Dave Matthews
Crystal Method
cipdecip
O sa merg la AC DC. ulala.gif
Nefertiti
Diana Krall yeah.gif yeah.gif yeah.gif
Rovaniemi
La concertul Tarja Turunen, ex-Nightwish smile.gif
mutulica
am fost la ac/dc
best of!
Endgegner
Merg la AC/DC la Belgrad thumb_yello.gif

Din pacate nu cred ca am sa mai apuc vreodata LED ZEPPELIN cry.gif cry.gif
LINICA
Am fost si eu la Leonard Cohen thumb_yello.gif , mi-ar fi placut sa il vad pe Stefan Iordache in duiet cu Sanda Ladosi.
De asemenea, mi-ar fi placut sa-i vad pe cei de la Nirvana in concert...

In vara vreau la Nightwish(Artmania) si la Santana( BestFest).
Blakut
Am bilete pt ACDC belgrad, incerc sa scap de ele ca sa merg la Amsterdam...cine le vrea, PM.
Cla
Eu as fi vrut la Gotthard. AC/DC ist out.
Vrei la Amsterdam, Blakut? Fa un popas pe la mine sa fumam una. Si dup-aia chillen ist ok... am paturi destule. Paturi si päturi rofl.gif
Blakut
Chillen is okay, da suntem 3 oameni care inca nu au vandut biletele de Belgrad. Fara banii de Belgrad si inca un pic pe deasupra nici la granita nu ajungem... ohyeah.gif
Cla
Blakut, am loc pt 3 oameni. De dormit, zic. Si de māncat. Ai doar nevoie de bani de buzunar smile.gif
Hai cu prietenii !! smile.gif
Vinde-ti -va banii de la Belgrad si hai !!
We're gonna make a party !!!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.