Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Internet Prin Catv
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting
black ice
Mai exact: de curand timpul petrecut de mine pe net a crescut considerabil asadar factura de telefon a actionat in consecinta. Am ajuns la 1 milion/luna. In asemenea conditii ma intreb daca n-ar fi mai bine sa trec pe cablu, la Astral. Din cate am inteles eu pretul e mai bun (dupa ce iti instaleaza modemul si toate celelalte) si viteza la fel. Abonamentul pe care am pus eu ochii e cel Hobby de 24$.

Mai e cineva pe CaTV de pe aici? M-ar interesa sa stiu daca ce am auzit e adevarat, daca se merita sa trec la CaTv in conditiile date.
Pareri?
genicon
24 $ pe luna? huh.gif

Am mai zis eu o data, pacat ca oferta e valabila doar in orasul meu... sad.gif 300 euro (sau 200, nu mai retin) instalarea, 9 euro/luna abonamentul (obligat sa platesti 2 ani) dupa care... echipamentul ramane la tine... Foarte tare oferta si merge chiar bine...
Mihai
Depinde de zona in care te afli, depinde de cati utilizatori sunt on-line la un moment dat; intr-adevar, daca factura depaseste 1 milion este mai economic sa treci pe Catv.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.