Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Probleme De Sanatate
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Serenity
Am decis sa deschid acest topic datorita numarului mare de subiecte deschise pentru a cere sfatul in legatura cu o problema de sanatate a catelului/pisicii/papagalului/etc. Consider ca nu are rost sa incarcam forumul cu thread-uri care dezbat o singura problema si care, de cele mai multe ori, nu depasesc 4-5 posturi.

Asadar, daca animalutul tau e bolnavior si vrei sa ceri sfatul forumistilor sau doar sa impartasesti acest lucru cu noi, te voi ruga sa o faci aici. Multumesc pentru intelegere! tongue.gif
SORIN
Sa Traiti doamna moderatoare thumb_yello.gif Nu cred ca ar fi bine sa amestecam problemele rinocerilor bolnavi de gripa aviara in acelasi topic cu gainile turbate. ohyeah.gif ohyeah.gif

Mai bine ca orice forumist sa se poata adresa exact la topicul de care e interesat.

Doar o pararere.......

Sorin.
Serenity
Pai cat timp nu exista decat o sectiune "Animale de companie".... whistling.gif Problema e, dupa cum ai vazut, ca fiecare forumist deschide un nou topic. Oricum, exista un numar limitat de specii pe care le detin forumistii. In plus, nu apar chiar atat de des persoane care sa aiba animalute cu probleme de sanatate incat sa iasa ghiveci. Cred eu...
SORIN
Sere...mi-am luat un rinocer aNdicapat....ai idee de ceva psihologi de rinoceri?? rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.