Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sarbatori Luminate!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Mihai


flowers.gifflowers.gifflowers.gif
IoanV
Multumim pentru urari!
Multumim pt. faptul ca esti gazda noastra generoasa de atitia ani!
Succes in continuare!

Din partea mea, gazdei si celor care trag pe la han, pe linga urarile traditionale (sanatate, bucurii, pace, impliniri, etc.), le doresc sa invinga cit mai des timpul si ceea ce el ne aduce neplacut!


Click pentru a vizualiza atasamentul
Rehael
Paste fericit tuturor!

...Si multumiri pentru urari, gazduire si ospitalitate! flowers.gif
Papadie_62
Tuturor, sărbătorile pascale cu sănătate şi bucurii, alături de cei dragi!
coconut


Lumina spiritului divin să vă īncălzească sufletul şi viaţa!
Papadie_62
Minunile sunt īn calea fiecăruia!
Să deschidem ochii şi Lumina Lumii ne va ajuta să le vedem!

Hristos a īnviat!
Marduk
Adevarat a inviat. Paste fericit alaturi de toti cei pe care ii iubiti si va iubesc, multa, multa sanatate si fericire.
Mihai
Christos a inviat! smile.gif
coconut
Adevărat a īnviat! smile.gif
tikky


Un Paste fericit tuturor!
andra_v
Multam si sa va fie viata o continua sarbatoare!
fiica_lunii
Nah, ca acum aterizai si eu pe aici intre urari sa va spun: Hristos a inviat! si sa va imbratisez pe toti cu multa caldura hug.gif

Dox
Un Paste fericit tuturor ortodocsilor si catolicilor ! Precum si evreilor care-l sarbatoresc tot in acest timp.
Marduk
La multi ani si sarbatori fericite tuturor credinciosilor care sarbatoresc azi invierea lui Isus. Multa sanatate, pace si fericire tuturor oamenilor de pe acest pamant, indiferent de credinta.
gigip
QUOTE(Marduk @ 24 Apr 2011, 10:45 AM) *
La multi ani si sarbatori fericite tuturor credinciosilor care sarbatoresc azi invierea lui Isus. Multa sanatate, pace si fericire tuturor oamenilor de pe acest pamant, indiferent de credinta.

Tuturor musteriilor hanului,un gand de renastere sufleteasca,sanatate si prosperitate tarii noastre si romanilor.Pentru tizii mei,un cald si prietenesc 'LA MULTI ANI'
gigip
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.