Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Marlboro Adventure Team!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Natura si Turism
SORIN
Marlboro Adventure Team !!


Asa-mi petrec zilele de concediu in aceasta vara !!!

Peste o saptamana e faza finala dupa care vor fi alesi cei 4 candidati la Peripetiile din Costa Rica si USA.

Am sa revin cu detalii si mai multe poze.

Sorin.

ps. in continuare, grupul antrenati de mine...cravata neagra.
SORIN

Echipa Cravatei Negre !!

Sorin.
SORIN

Seara in jurul focului de tabara...si asta e principalul Team Spirit !!!

Mosh....ce bere beau participantii??? laugh.gif

Sorin.
SORIN

Gata prieteni... faza finala de la Marlboro s-a terminat...la fel ca si munca mea dry.gif

Din pacate unii din membrii concursului au sa ajunga in USA, iar eu am sa stau pe bara blink.gif

Pentru toti shovinistii de pe Han: cine a zis ca sexul " slab " nu are sanse??????? Oricum..ati gresit biggrin.gif

Priviti daca nu credeti 40.gif
SORIN

The Team Spirit...asta-i parola si principalul 40.gif

Sorin.

ps. pozele sant facute de unul dintre participanti la concurs...in curand au sa iasa cele facute de mine.
Lilith
Foarte frumoase poze , Sorine . Te invidiez , stii ??
SORIN

Salut prieteni..am developat pozele, asa ca va invit sa aveti placere smile.gif

Sorin.
SORIN

Am o mare slabiciune ( sper normala ) fata de sexul " slab " dar frumos biggrin.gif

Asa ca revin cu niste poze din care reiese ca am dreptate....nuuuuuuuuu?????

Sorin.
bubu
Daa, fata de pe cal biggrin.gif
bdl
Sorine,
Si care a fost rolul fetei in team, daca nu sint indiscret? Ca rolul calului il banuiesc.
marky
Sorine ma ofer sa fiu eu calul pt fata aia... vezi poate poti sa aranjezi ceva laugh.gif tongue.gif
SORIN

Vad ca nu-s singurul cu cap albastru pe aici laugh.gif

Daca bagam pe aici vre-un sfat in legatura cu turismul..poate peste cateva zile raspundea cineva tongue.gif

Dar cum am bagat una frumoasa....imediat au sarit raspunsurile si fantaziile. blink.gif

Capete albastre ce santeti biggrin.gif

Sorin.
SORIN
QUOTE (marky @ Aug 5 2003, 01:46 PM)
Sorine ma ofer sa fiu eu calul pt fata aia... vezi poate poti sa aranjezi ceva laugh.gif tongue.gif


Am incercat si eu rolul de cal, dar m-ia spus ca nu-i plac caiii batrani si mai ales cei barbosi 24.gif

Cica-i plac rasa arabeasca pur sange...degeaba am incercat sa-i explic ca rasa Romaneasca e de cea mai buna calitate....nimic tongue.gif

Marky!!! Eu nu las prietenii la ananghie, asa ca am sa incerc sa-i bag un fitil pt. tine laugh.gif

Sorin.

ps. intre timp da barba jos sa n-o gadile blink.gif
SORIN
QUOTE (bdl @ Aug 5 2003, 12:26 AM)
Sorine,
Si care a fost rolul fetei in team, daca nu sint indiscret? Ca rolul calului il banuiesc.


Rolul a fost de a 'disturb' atentia concurentilor!!

Din pacate nu a fost singura ci au fost mai multe 24.gif

Sorin.
SORIN
Salut din nou!!

Asta-i locul unde am stat 5 zile...amenajat frumos in genul sloganului de care
de care "te lovesti " de fiecare data cand deschizi ochii. In afara de aer conditionat nu a lipsit nimic.

Peste 600.000 de $ aruncati in 5 zile pt. reclama. Bani marunti pt. organizatori, facuti pe spinarea tutunistilor ca mine laugh.gif

Sorin.
SORIN

Zece destepti nu reusesc dupa ce...

Sorin.
SORIN

Au incercat desteptii sa traga, sa sape, dar au vazut ca nu merge laugh.gif
SORIN

Asa ca 'albastrii' satuli de incercari au primit minte biggrin.gif

Sorin.
SORIN
Unul din cele mai periculoase etape a fost cea cu Tiroliana...mai ales ca a fost montata de mine laugh.gif

Va dati seama ce le-a trecut prin cap participantilor, tragand pe furis cu ochiul cand la mine, cand la cablu biggrin.gif

Si sa-i fi vazut ce zambet de la o ureche la alta au avut pe fata, cand au ajuns cu bine jos. Dar toti au zis ca a meritat si au fost si unii care au mai dat o tura 40.gif

Sorin.
skysurfer
Mai aveam ceva dubii dar acum sunt sigur: Sunt invidios!!!!!!!!!!!!! E nemaipomenit, vreau si eu asa ceva sunt sigur ca m-as descurca excelent. Nu imi e frica de alpinism, masinile sunt viata mea, iar daca se poate sa storc un pic de adrenalina de undeva, acolo ma duc. Asa ca dc e vreodata o lista deschisa, poti conta pe mine. laugh.gif Mai ales cu atat de multe fete urate drool.gif trebuie sa aibe cineva grija si de ele. Si cred ca imi place ceea ce faci, bravo mai omule.
Endgegner
Next time try "Camel Trophy", vorba aia, "One Life-Live it!" daca nu atunci vorbesc cu Jutta Kleinschmidt si poate te faci de-un Paris-Dakar spoton.gif
Endgegner
Sau de un Gumball 3000, as seen live on the austrian Autobahn.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.