Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Caut Garsoniera/camera De Inchiriat
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Recomand Serviciu, Caut Serviciu [Prestari Servicii]
Blakut
Caut pentru o prietena o camera sau garsoniera cu chirie in Bucuresti. Ea este studenta si lucreaza in acelasi timp la ziarul Compact, dar nu mai are unde sa stea in Bucuresti si cauta camera sau garsoniera cu chirie. Accepta sa mai stea cu altcineva (gen colege de camera). Daca stie cineva ceva, va rog anuntati-ma.
Energie
Cam cat e dispusa sa ofere pentru chirie?
Blakut
Intre 150-200 euro. Cam asa.
Gavrochette
Am un prieten care zicea ca-si da afara cele doua colege de apartament zilele astea, o sa-l intreb pe el cand il vad online smile.gif Mai ai nevoie?
andra_v
Pai din datele pe care ni le furnizezi, nu i-as acorda incredere prietenului tau, Gavrochette.
Gavrochette
Atunci va ofer mai multe date: apartamentul este al parintilor lui, iar colegele respective par sa nu respecte regulile casei, nici sa plateasca la timp, eu zic ca are toate motivele sa le dea afara.
Va asigur ca el e un baiat foarte de treaba si un prieten de incredere thumb_yello.gif
Blakut
Nu mai e nevoie deocamdata, si-a gasit un loc, ce-i drept cam nasol. Nu cred sa se mute decat peste 2-3 luni.
Gavrochette
sa-l intreb totusi daca il intereseaza? ca vad ca deocamdata n-au plecat fetele
mdA!
QUOTE(Gavrochette @ 11 Apr 2008, 03:41 PM) *
sa-l intreb totusi daca il intereseaza? ca vad ca deocamdata n-au plecat fetele

Intreaba-l, te rog, pentru mine. Am si eu pe cineva care isi cauta urgent casa/ gazda in Bucuresti.
E o prietena care sta de foarte multi ani in capitala, lucreaza aici dar nu se mai intelege cu gazda.
E destul de urgent.

Multumesc.

@Blakut Dupa cum am spus mai sus, am si eu o prietena intr-o situatie similara.
Deci, daca le-am putea "cupla", poate gasesc mai usor - asta, daca se vor intelege intre ele.

Ca idee, o alta cunostinta a mea are un apartament de trei camere, pe care il inchiriaza la 400 de euro. Deci.. ar fi o varianta sa ia apartamentul impreuna, sau cu inca cineva, dar asta numai daca se inteleg, evident. smile.gif

PM-ul meu va sta la dispozitie, daca aveti vreo informatie utila. Deschid acu si io topic nou. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.