Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Judetul Dolj Si-a Declarat Independenta!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Bancuri
Cla
Asta-i prea tare, Veritas... musai s-o trimit mai departe rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Papadie_62
rofl.gif rofl.gif rofl.gif Mortalăăăăă!!!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Energie
Foarte tare, a avut succes si la mine, la birou. thumb_yello.gif
coconut
Haios! laugh.gif
Michelle
Hhm,in contextul actual eu n-as prea rade!
Sigur suntem la sectiunea bancuri,e bine sa mai si radem din cind in cind sa ne inlaturam spaima.Numa' ca ce se intampla acolo,in Kosovo,e un viitor prilej de conflicte in Europa.Asa ca,hai mai bine Doamne fereste!
Cla
Doamne fereste Kosovo de olteni, sau cum sa inteleg... unsure.gif
The Dude
Coooooolll......Sigur declara razboi Moldovei...sau poate se aliaza cu ea impotriva Ardelenilor..

Ar fi interesanta aici o emisiune cu Gade, Cristoiu si Valentin Stan (moartea mea) rofl.gif
Veritas
QUOTE(The Dude @ 20 Feb 2008, 12:16 PM) *
Coooooolll......Sigur declara razboi Moldovei...sau poate se aliaza cu ea impotriva Ardelenilor..

Ar fi interesanta aici o emisiune cu Gade, Cristoiu si Valentin Stan (moartea mea) rofl.gif


Si laptopu' lu' Valentin Stan ( a devenit personaj distinct ohyeah.gif ).

Radem, noi, radem, da, cum zicea si Michelle, Doamne fereste sa ii vina cuiva ideea sa se mai joace cineva de-a "intarata-i drace" cum s-au jucat cu sarbii si bosniacii....Si sa nu fim noi aia...

V

Daca sub. mere in ritmul asta, ajungem de la "Bancuri" la "Dezbateri"...cred ca ar fi prima oara in istoria Hanului... unsure.gif
Cla
Clar ca o sa ajunga de "dezbateri" biggrin.gif ...si e frumos asa smile.gif
Sa vezi ce repede se ajunge acolo, daca eu de ex. afirm... pai, Timisoara a fost pe vremuri Tomis... vrem Marea inapoi !! rofl.gif
andra_v
QUOTE(Veritas @ 19 Feb 2008, 04:28 PM) *

Fata de cine si-a declarat independenta? Fata de romi?
Veritas
QUOTE(andra_v @ 20 Feb 2008, 05:43 PM) *
Fata de cine si-a declarat independenta? Fata de romi?



Unde-ar fi norocul....Da' creca' suntem pe calea cea buna, tziganii se cara pe capete sa cerseasca/fure in tarile (mai) bogate, sper sa si ramana acolo...Nu stiu ce-o sa ne facem cand o sa devina si Romania bogata rofl.gif si vor vrea sa vina inapoi rofl.gif

V



andra_v
Prin 2030 vor deveni populatia majoritara a Romaniei, precum albanezii in kosovo. Dar cred ca suntem prea lenesi pt. o declaratie de independenta.
andra_v
QUOTE(The Dude @ 20 Feb 2008, 12:16 PM) *
Coooooolll......Sigur declara razboi Moldovei...

Sau Marii Loji Nationale Romane.
Cla
Veritas, ma bantuie impresia ca-i confuzi cu maidanezii rofl.gif
Da' nu-i bai, Hecker&Koch are solutii ohyeah.gif
Cla
QUOTE(andra_v @ 20 Feb 2008, 06:29 PM) *
Prin 2030 vor deveni populatia majoritara a Romaniei, precum albanezii in kosovo.

Daca voi ii lasati...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.