Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Credetidumnezeu E Alb Sau Negru,barbat Sau Femeie?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
alexei
Cucu Mucu
Sfanta Fecioara de ce este reprezentata mai mica, stand in genunchi la picioarele barbatilor? Mi se pare cam misogina reprezentarea!
mutulica
pentru ca femeia e roaba....
Anca_M.
pentru ca pictura este realizata de un barbat misogin rolleyes.gif ohyeah.gif
Cucu Mucu
QUOTE(mutulica @ 24 Mar 2008, 08:11 AM) *
pentru ca femeia e roaba....

Ma rog, eu prefer alte pozitii, dar am auzit ca si pozitia "roaba" e destul de interesanta... rofl.gif
Papadie_62
QUOTE(Cucu Mucu @ 24 Mar 2008, 11:04 AM) *
... pozitia "roaba" e destul de interesanta... rofl.gif

... cu roată (de cauciuc) sau fără?? rofl.gif rofl.gif
mutulica
QUOTE(Papadie_62 @ 24 Mar 2008, 01:16 PM) *
... cu roată (de cauciuc) sau fără?? rofl.gif rofl.gif

depinde de cate ori vrei sa te dai cu roaba...
daca nu folosesti cauciuc s-ar putea sa se umfle
simonsays
QUOTE(Anca_M. @ 24 Mar 2008, 09:41 AM) *
pentru ca pictura este realizata de un barbat misogin rolleyes.gif ohyeah.gif


Da' ce, ai vazut tu si barbati ne..misogini ?? Corect si SUFICIENT era "pictura este realizata de un barbat" rofl.gif

Papadie, e dupa gusturi.. cu sau fara cauciuc ! spoton.gif
Anca_M.
QUOTE(simonsays @ 25 Mar 2008, 04:49 PM) *
Da' ce, ai vazut tu si barbati ne..misogini ?? Corect si SUFICIENT era "pictura este realizata de un barbat" rofl.gif

Papadie, e dupa gusturi.. cu sau fara cauciuc ! spoton.gif



Ma gandeam ca poate.......printr-o minune s-o gasi vreo exceptie rolleyes.gif
alexei
O posibila explicatie(si unica ce-mi vine-n minte)e patriarhatul.
simonsays
QUOTE(Anca_M. @ 25 Mar 2008, 04:53 PM) *
Ma gandeam ca poate.......printr-o minune s-o gasi vreo exceptie rolleyes.gif


Mdaa.. Exista. Shemale. Barbati cu tite; sau femei cu putza, depinde de perspectiva. Da' nu despre asta era vorba.. rofl.gif
fiica_lunii
A existat pe vremuri si matriarhat
... si triburi de amazoane au existat

(ups, am ramas blocata pe rime)
Afrodita
Fiica_lunii, parerea mea:

Daca fomeia apuca sa ii dea "zile" masculului infidel de langa ea, atunci a doua si a treia si a n-a oara singurul lucru pe care-l va face e sa-si smulga parul personal din capul personal, ca mai mult n-o duce mintea!

Daca barbatul e prins de fomeie si fomeia ii aplica oricare 1 din tratamentele de mai sus, apoi masculul ala n-o sa mai insele in veci si pururi daca ramane cu ea (desi la romani varianta ce e 90% sigura e asta: bop.gif sparge capatana nevestei daca ea indrazneste sa atenteze la urmasii lui, inca nenascuti)

Si al 3-lea "daca", insa singurul care chiar are sens aci: pozele postate de tine tin de asa numita Fem-Dom, care prin unele tari din lume a devenit mod de viata intre cei ce imbratiseaza aceeasi placere. CBT = cock and ball torture = tortura penisului si oo-lor e ceea ce ne-ai prezentat tu. In cazul de fata, daca asta e tratamentul pentru inselat, masculul va insela si de 10 ori pe zi, numai sa-si primeasca portia de durere-placere fara de care omu nu se poate excita si nu poate avea o relatie...
mutulica
asta... ca sa ne aratati ce intelegeti voi prin inchizitie in cazul noii dogme mosite pe acest topic...?
simonsays
Apropo, putem sa raportam link-urile alea unui moderator ? Asa... de placerea aplicarii regulamentului ! ohyeah.gif

PS. Fetita, te chinuie rau talentu'. Incepe sa devina vizibila frustrarea ta. Atat de vizibila, ca de Paste s-ar putea strange niste fonduri de ajutorare pentru tine: doo-trei dildo-uri, un vibrator cu Duracell...
fiica_lunii
@afro: nu ma bag in filosofie pe acest thread, pentru ca nu il consider unul serios. Eu nu am "prezentat" nimic. Pur si simplu am postat acele imagini ca mi s-au parut amuzante (un umor mai sadic, recunosc). Oricum mi s-a parut ca se leaga de context, avand in vedere ca pe aici se invoca stapanirea feminina si se face referire la preotese blonde cu dotari generoase....

@mutulica: s-ar parea ca tu ai inteles perfect ceea ce am postat eu mwah1.gif

@simon: eu cred ca poti, iar daca descoperi cumva ca nu poti, ia pastile de putut.... oricum iti multumesc ca esti preocupat de frustrarile mele, dar iti recomand sa le cercetezi intai pe ale tale.
simonsays
Io sint un om simplu. N-am frustrari. Doar oPsesii. Din fericire, nu faci parte din ele.. rofl.gif
fiica_lunii
QUOTE(simonsays @ 31 Mar 2008, 08:16 PM) *
Io sint un om simplu. N-am frustrari. Doar oPsesii. Din fericire, nu faci parte din ele.. rofl.gif



Fericirea e reciproca. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.