Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Membrul Lunii Iunie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Forumistul Lunii
Ancuta
Va invit sa participati la concursul 'Membrul Lunii Iunie'.
Trei nominalizari, 3 puncte prima, 2 puncte a doua, respectiv 1 punct a treia nominalizare.

Premiul: Un abonament pe 3 luni la revista 'Internet-Magazin'.

Mult Succes!

Sa fiti iubiti! 30.gif
Mihai
Nu indrazneste nimeni sa inceapa nominalizarile? unsure.gif
Gabriel
bine ! incep eu !

Voi anunta ca la Eurovision :

1 punct merge la atta
2 puncte merg la black ice
3 puncte merg la Mistinguett (membrul lunii in opinia mea)

cool.gif
Mistinguett
Mi-e foarte foarte greu sa cataloghez pentru ca sunt mai mult de 3 membrii care imi plac... Incerc, dar cu mare greutate

3 puncte - genicon
2 puncte - oribilul mosh, nu ca m-a votat el, ci pentru ca imi place jurnalul lui la nebunie, si as vrea sa posteze mai des
1 punct - black ice

*pentru restul lumii, va iubesc pe toti
Petru
1 punct - Sorin;
2 puncte - Figaro;
3 puncte - Talusa.
genicon
Da, mare dreptate are Misti... este din ce in ce mai greu sa alegi doar 3 oameni... smile.gif Totusi... tre' sa o fac si eu:

1. bdl - a fost intr-o forma excelenta luna aceasta (3 puncte)
2. Sorin - genial pe forumul sau, si nu numai (2 puncte)
3. Oribilul Mosh - desi nu prea se baga el in tot forumul, are o poveste care pur si simplu m-a captivat. (1 punct)
talusa
3 Puncte = Sorin

2 Puncte = gio

1 Punct = Petru Ionescu
Figaro
1. Marky

2. Petru Ionescu

3. Gio19ro
Antont
1. Genicon ( ca si-a luat bacu' smile.gif ) ...
2. Misti
3. Oribilul Mosh.
bdl
1 Genicon ( normal pt ca si-a luat bacu, si sa dai de baut, auzi mai 24.gif )
2 Carmi (asta ca sa o consolez ca am titele mai mari ca ale ei cool.gif )
3 Mistinguette ( daca e si frumosa pe cit de bine stie sa gateasca, bag divort si la usa ei ma gaseste 19.gif , nu pt insuratoare soro, pt mincare, nu ti-e clar? tongue.gif )
Si btw, la ce va ginditi voi cind cititi "Membrul lunii iunie"? Daca va ginditi la ce ma gindesc io, pai sa va fie rusineeeee ohmy.gif
fani
Votari biggrin.gif
3 puncte= SORIN
2 puncte= MOSH
1 punct= GENICON

Da, greu de ales. Dupa mine as fi vrut sa-l pun si pe Mosh tot la 3 puncte, dar cum nu se poate 19.gif ...iar pe genicon la 2.... 19.gif
marky
3p SORIN
2p Carmi
1p Figaro
Iarina
1. Sorin
2. Genicon
3. Oribilul Mosh
lorena
3 pct. - Petru Ionescu
2 pct. - Melinda
1 pct. - Cordun
OMU'BUN
E destul de complicat sa-ti poti exprima un vot, care sa nu fie subiectiv, desi constat ca marea majoritate cam aici se incadreaza!...
Sunt multi membri care posteaza zilnic, iar asta inseamna nu doar pasiune, ci si efort ;
Mai sunt si altii care, desi nu-si petrec prea mult timp on-line, posteaza cate ceva de "te unge pe suflet", si pleaca. Ei, intre unii si ceilalti e destul de complicat sa te decizi, care anume merita votul.
Intr-un fel sau altul, tot subiectivi suntem. As vrea ca "membrul lunii <X>" sa fie in numar de 10, ca sa-i pot numi pe toti cei dragi, si pe toti care... merita!
Voturile mele?
3 puncte pentru Figaro - desi are din punctul meu de vedere trei bile negre mad.gif , dar asta nu inseamna ca nu-i apreciez valoarea si efortul depus...
2 puncte pentru Melinda - mesajele ei transmit o bunatate fara seaman (ca si-a altora de altfel, dar la ea este deosebit - cel putin asa am vazut eu !)
1 punct pentru draguta de Misti - Sorry, sweet heart, daca intorci monitorul esti in fruntea listei laugh.gif

Pentru Sorin, geni, bdl, black ice ( care scrie superb, desi nici cu geni nu mi-e rusine!!!)... oribilul mos , si tot neamu mamii lor wink.gif , tereceti cate o bere in contul meu, cand ajungeti prin pub 19.gif
Mistinguett
OFF TOPIC
Darling, in love never say sorry... laugh.gif
AIWA
01.BDL
02.CAIN
03.GENICON
Mihai
Duminica, 13 iulie se incheie votarea.
Cei care nu au votat inca sunt rugati sa isi desemneze preferatii de la Han. smile.gif
Afrodita
Uhh, chiar ca greu de votat , mai ales cand sunt atatia membri care mi-s dragi si care si merita in acelasi timp. Deci, sa incercam:

3 puncte: Mistinguett- o gurmanda super draguta, cu posturi interesante si care-mi fac gura apa mai mereu.

2 puncte: Carmi-misogina forumului, puntea de legatura intre ei si ele.Saraca, mereu incearca sa ne impace pe toti laugh.gif

1 punct: Lilith- nou aparuta, dar se tine tare pe metereze si e buna dom'ne!! laugh.gif
Pt toti ceilalti pe care nu am avut cum sa-i nominalizez: va pup dulce si va iubesc!! Si am sa va dau cate-o bere cel putin cand ne-am intalni!! Da' cred ca am sa ma intalnesc cu fiecare-n parte ca sa nu am paguba prea mare de-o data laugh.gif
gio19ro
3 pct pt Tudy
2 pct pt Figaro
1 pct pt Mihai (saru' mana coane)

Lui Figaro i-as da si eu vreo trei bile negre, ca si Omu' Bun de altfel. Dar cum nu-i sanatos sa fim violenti, ma rezum in a spune ca as da inspre el cu o singura bila neagra, insa cu una de biliard biggrin.gif
Mihai
gio, te rog sa propui pentru altcineva pentru locul 3, sau nominalizarile tale nu vor intra in concurs.
Eu nu particip la 'Membrul Lunii'.
black ice
iaca, degeaba astept eu pana in ultima clipa ca tot nu ma pot hotari pe cine sa aleg....

3puncte Misti
2puncte Afrodita
1punct genicon
gio19ro
1 pct pt Mistinguett
Mihai
Voturile s-au incheiat.
Iata clasamentul final:

Locul 1 user posted image : Sorin, 15 puncte
Locul 2 user posted image : Mistinguett si Genicon, 14 puncte
Locul 3 user posted image : Figaro, 8 puncte
Mentiune 1: Oribilul Mosh, 7 puncte
Mentiune 2: Carmi, bdl si Petru Ionescu, 6 puncte
Mentiune 3: melinda, 4 puncte

Au mai fost nominalizati: Talusa, Tudy, black ice, marky, gio19ro, afrodita, Cain, atta, lilith si Cordun.

Asadar, Membrul Lunii Iunie este Sorin. Felicitari!!!

Se pare ca este din ce in ce mai greu sa se decida un 'membru al lunii' (ca dovada si 'lupta' stransa de luna aceasta). Totodata, voturile sunt din ce in ce mai diversificate si mai numeroase, ceea ce nu poate decat sa ma bucure si sa va transmit sincere felicitari pentru activitatea dumneavoastra, a tuturor membrilor, pe forum.

Felicitari asadar tuturor membrilor, le multumesc pentru participarea la discutiile din cadrul Hanului si ii astept la concursul 'Membrul Lunii Iulie'. 19.gif

Daca credeti ca a aparut vreo eroare la calcularea voturilor, trimiteti un PM si rezolvam!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.