Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Teo Pleaca La Prima Tv
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Mass-media
Mihai
Teo Trandafir, fosta prezentatoare de succes de la ProTV si actuala prezentatoare a unei emisiuni de la nu-stiu-ce-ora de pe Romantica TV a semnat cu Prima TV, pentru o emisiune de divertisment incepand cu 2008, dupa ce purtase discutii si cu Antena 1.

Mda, o alegere proasta. Mai bine semna cu Antena 1, era singura ei sansa sa revina la macar jumatate din ratingul de odinioara. Probabil ar fi avut audienta mai mare la OTV decat la PrimaTV - ce legatura are targetul acestei televiziuni cu tipul de emisiuni pe care le prezinta ea? blink.gif

Razbunarea lui Sarbu isi spune cuvantul, din umbra. La fel cum s-a intamplat si cu Calinescu, dar si cu Vacanta Mare...
abis
Poate o coopteaza carcotasii in emisiunea lor...
Michelle
Eu am prezis asta cind am spus ca Teo este orice mai putin un manager bun,inteleg ca pretinde sume enorme pentru ea si suita ei.Se vede acum ca in reteta unui succes de televiziune sunt necesare si alte lucruri decit spontaneitate,umor inteligent...lucruri pe care ea le are din plin,dar uite ca si Sarbu avea si are contributia lui,nu degeaba l-au promovat americanii de la Lauder sef pe Europa de Est.
ilie
eu usor depasita in ce face (nu se updateaza ca jay leno de exemplu).
poate sa prinda la femeile peste 50 de ani facand emisiuni lacrimogene, 'de suflet', cu manelisti si alte subiecte asemanatoare, de actualitate rofl.gif
s-a re/ingrasat peste masura...
March
Teonovela continua tongue.gif

«Am ales Prima TV pentru ca au stiut cum sa ma ia la ei» rolleyes.gif
Mihai
Si un alt interviu in Evenimentul Zilei.

Chiar ca a facut o obsesie pentru Sarbu...
Veritas
Pe mine interviul ASTA m-a lasat masca...http://www.cotidianul.ro/index.php?id=15575&art=38759&cHash=70eb4b9692

V
March
Din nou despre acest pion al becalizarii boborului

Teo, Trandafirul s-a uscat, cu Sårbu s-a terminat!
Sushi
"Abia astept sa le-o trag ziaristilor si blogurilor lor, ca nu e normal sa scrii ceva ca fiind sigur. Si daca nu e sigur, pot sa ti-o trag un pic? "

http://www.cotidianul.ro/index.php?id=1557...Hash=70eb4b9692

blink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.