Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Boli La Pisici
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
DyEnUkA 78.98
am o pisica , am dus-o la medic , are viroza , gafaie si sta parca e moarta .... ma poate ajuta cineva ? spunetzi : VA MURI ? sad.gif ohmy.gif cry.gif sad.gif ohmy.gif
motanul_incaltat
Pai pe noi ne intrebi ? Doctorul ce ti-a zis ?
andra_v
Multa sanatate pisicutei! I-a dat vreun tratament? N-am cunostinte de specialitate, dar unui amic i-a supravietuit pisica bolnava de viroza. Era apatica, nu manca nimic, nu se misca, gafaia, ca si un om. Iti tinem pumnii!
Michelle
WOW! nu stiu sa zic cu pisicu' dar ai un nick de m-ai dat pe spate!
SORIN
QUOTE(DyEnUkA 78.98 @ 14 Nov 2007, 01:25 PM) *
am o pisica , am dus-o la medic , are viroza , gafaie si sta parca e moarta .... ma poate ajuta cineva ? spunetzi : VA MURI ? sad.gif ohmy.gif cry.gif sad.gif ohmy.gif


Similar cainilor, virusii Parvo provoaca la feline boala Panleucopenie......ce simptome are exact pisica??

Sorin.
DyEnUkA 78.98
pai ,ieri statea ghemuita cu capul in jos si din cand in cand mai gafaia, azi e putin mai bine .... doarme incontinu, SPER SA SE FACA BINE!!!! cry.gif
Marduk
Fara tratament, mai cu seama, perfuzii, nu are nicio sansa. Daca nu ai fost la doctor, ai gresit. Poate ca nu este prea tarziu.
SORIN
Marduk are dreptate.......asculta-l!!

Sorin.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.